Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 wrz 2011, 13:54

iw_rybka, wiesz ale w koncu wszystko jest dobrze póki co
raczej to nie jest guz mózgu a juz napewno nie padaczka bo juz by była warzywkiem

w trakcie jej diagnozowania to ja działałam jak robocik
nie płakałam, nie użlałam się nad sobą
poprostu wykonywałam swoje obowiązki i starałam się zapewnić jej najlepsze szpitale, najlepszych lekarzy

po urodzeniu majki byłam z siebie dumna bo bardzo fajnie mi się łączylo opieka nad noworodkiem i jagusią
bez strasu, bez napinania się
teraz też tak chce

[ Dodano: 13-09-2011, 13:59 ]
mama_zuzi1980, wiesz generalnie móżdżek odpowiada za równowagę

ale wiesz neurochirurg zwrócił nam uwagę na kilka innych rzeczy
np ma małą ilość płynu mózgowo-rdzeniowego,mały "wielki zbiornik" płynu imigdały móżdżku nisko w kanale
póki co wszystko w normie ale najniższej normie
ja mysle że w przyszłym roku jeszcze jej powtórze rezonans i sie okaże co sie zmienilo po 2 latach

no i w przyszłości moze miec migreny

a majka??? nie wiem
nie badałam jej pod tym względem

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 wrz 2011, 14:40

mama_zuzi1980, wiesz generalnie móżdżek odpowiada za równowagę

ale wiesz neurochirurg zwrócił nam uwagę na kilka innych rzeczy
np ma małą ilość płynu mózgowo-rdzeniowego,mały "wielki zbiornik" płynu imigdały móżdżku nisko w kanale
póki co wszystko w normie ale najniższej normie
ja mysle że w przyszłym roku jeszcze jej powtórze rezonans i sie okaże co sie zmienilo po 2 latach

no i w przyszłości moze miec migreny

a majka??? nie wiem
nie badałam jej pod tym względem
Jak nie ma zadnych objawow, to po co badac :-)

Moja kumpela ma rodzic pod koniec listopada i niestety wykryli u dzidzi na usg , i to nie od razu ze maly nie ma polaczonego przelyku i zoladka :-/ Od razu z sali porodowej bedzie przeniesiony na sale operacyjna i beda mu robic sztuczne polaczenie. :-/ Miesiac po operacji w szpitalu spedza, zalapia sie na boze narodzenie. sa tym przybici, ale z drugiej strony powtarzaja sobie ze to "tylko" to. Ze zoperuja i malutki bedzie mogl zyc jak inne dzieci.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 wrz 2011, 14:45

iw_rybka, a w jakiej kolorystyce masz wózeczek ? Masz możliwość dopięcia fotelika do stelażu wózka ? Ja szukałam wózka na dużych pompowanych kołach i przednich skrętnych. Do tego gondolka fajna głęboka jest :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 wrz 2011, 14:59

jagodka24, co do recety na usuniecie tez mialam ale to byly tabletki 72h po i lekarz powiedzial ze jak sie nie uda to jest duza prawdopodobnosc ze dziecko bedzie chore wiec nie skorzystalam bo nie chcialam miec wyrzutów sumienia

zuzka spala to i ja sie polozylam i zdrzemnelam z godzinke teraz duzo lepiej sie czuje ale musze sie wziasc za nauke nie wiem kiedy to zrobie . brak checi

rybka ja cie podziwiam po tym co przeszlas ze zdecydowalas sie na kolejne dziecko. jestes prawdziwa matka polka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 wrz 2011, 14:59

Mad., ja tak wtrącę się ze zdjęciem:

ja bym chciała dla drugiej dzidzi wózek tego typu:
Obrazek

[ Dodano: 13-09-2011, 15:00 ]
własnie wpisnane nosidełko jest w stelaż i osobno spaceróweczka.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 wrz 2011, 15:29

Witam serdecznie

Znów wpadłam do was z wizyta z racji że jesienny watek umiera i mało dziewczyny piszą to się zanudzam i zawracam innym głowę.

Widze że u was rónież temat zakupow idzie pełna parą. i na tapecie wózki mamy, az wspomnienia zakupow do mnie wracają :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 wrz 2011, 15:39

tibby, ja mam coś takiego tylko w ciut innej kolorystyce
Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 wrz 2011, 15:49

wiecie jaka ze mnie doopa, zamiast piersi kurczakowych odmrozilam niechcacy schab.... wiec w desperacji co by uniknac smazenia tego na tluszczu i wdychania, wsadzilam do do Fixa Knorra Karkowka z ziemniakami. Tyle ze bez ziemniakow :ico_haha_01: Ziemniaki beda z wody osobno. Ciekawe co to z tego w ogole wyjdzie....
I powiem Wam ze zobaczylam w lodowce czekolade, z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym i wziela mnie chec na nia i jem wlasnie 5 kosteczke :-)

izabelllla123, ty juz pewnie jedna noga na porodowce, co? Ale ci fajnie! Bedzie dziewczynka czy chlopiec?
co do polskich wozkow to ja sie nie wypowiadam bo ich nie znam, tzn tylko znam z Allegro, nidgy nie jezdzilam nimi ani na zywo nie ogladalam. Dla Nell mialam Quinny Buzz i moge go szczerze polecic!

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 wrz 2011, 15:55

do do Fixa Knorra Karkowka z ziemniakami. Tyle ze bez ziemniakow Ziemniaki beda z wody osobno. Ciekawe co to z tego w ogole wyjdzie
dobre powinno wyjść moim zdaniem. Mięso to mięso.
ty juz pewnie jedna noga na porodowce, co? Ale ci fajnie! Bedzie dziewczynka czy chlopiec?
u mnie dziewczynka bedzie Oliwia, Barbara /2 po mojej mamie/ No juz prawie tam stoję na porodówce, boje sie troszkę :-) coraz częsciej skurcze mnie lapią. No i taka nuda w domu wszystko mam gotowe, dzis tylko łóżeczko ubrałam. I padam z nudy więc wzięłam się wam w watek :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 wrz 2011, 16:28

Ze zoperuja i malutki bedzie mogl zyc jak inne dzieci.
- jeju,to jest najbardziej przykre jak patrzysz na te male cialka polaczone z ta cala aparatura,ale trzeba sie cieszyc,ze to tylko to :ico_sorki:
Ja tez sie dzis ciesze,ze Zuzka ma tylko raczke uszkodzona,bo z takiego porodu mogla wyjsc niedotleniona lub martwa.Tu w Koszalinie rodzila pielegniarka i dziecko utkleno jak Zuzia i tak szarpali,ze przerwali rdzen kregowy,dziecko zmarlo...

Mad., pomaranczowo-szary :ico_oczko: Ale kupilismy bez fotelika :ico_sorki:
brak checi
- ostatnio i mnie to czesto dotyka :ico_wstydzioch:
jestes prawdziwa matka polka
_________________
- haha,a do tego lubie byc kura domowa i siedziec w domu z dziecmi :-D
że jesienny watek umiera i mało dziewczyny piszą
- dzis Inia wrocila do domu z Piotrusiem,to pewnie zajrzy :ico_oczko:
smazenia tego na tluszczu i wdychania, wsadzilam do do Fixa Knorra Karkowka z ziemniakami.
- heh,desperatka :ico_oczko:
i jem wlasnie 5 kosteczke :-)
- a ja pozarlam kilka ciastek kokosowych i mam wyrzuty sumienia,nie chce tego dziecka tak utuczyc jak poprzednie :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość