Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 wrz 2011, 10:19

czuje się ciężko brzuch mi już we wszystkim przeszkadza, nawet w goleniu a dziś muszę doprowadzić się do porządku bo jutro wizyta u lekarza do tego bardzo puchną mi nogi i ręce
strasznie Ci współczuję :ico_sorki: :ico_sorki:

ja z goleniem się nie dam rady wogle nic nie widzę to po pierwsze a po drugie brzuch mi przeszkadza a jak go ścisnę to mnie znów boli. Dletego M. mnie wyrecza.
musisz koniecznie poczęstować
oczywiscie, dla Ciebie wszystko :-D

inia1985, jest przepiękny, napatrzeć się nie mogę, jak M. wroci z pracy zaraz mu pokarze, bo on czynnie bierze udział w oglądaniu waszych pociech. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-09-2011, 10:20 ]
najwazniejsze że juz jestescie w domu i wszystko Ci się ładnie zalecza.

Oczywiście za dam znac jak po wizycie.

Czasem młoda tak mi główka i łapkami na dole zawierci że mam uczucie jakby mi wszystko wyrywała, gałganica jedna :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 wrz 2011, 10:23

Na 15.30 mam do gina więc o 15 musie byc u niego żeby sie poważyć, zmierzyć ciśnienie.
No to czekamy na wieści .
Tak w skrócie o porodzie :ico_oczko:
No to z opisu wygląda że nie było bardzo tragicznie . A synek cudowny i jaki opalony albo to fotki kłamią.

My z Olusia idziemy zaraz po kawy .Ja rozpuszczalna a mała kakao ale dla niej to jest kawa.
I bierzemy się znów ostro do pracy .

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 wrz 2011, 10:24

inia1985 Piotruś śliczny, normalnie aż schrupać Go można zwłaszcza na tym zdjęciu gdzie ma 2 dni :ico_sorki: i oby już tak zostało ze On taki grzeczniutki :ico_sorki:
ja z goleniem się nie dam rady wogle nic nie widzę
ja też nic nie widzę ale jakoś daje rady i mam nadzieję, ze to jedno z ostatnich moich goleń z dużym brzuchem :ico_oczko:
oczywiscie, dla Ciebie wszystko
trzymam za słowo :ico_oczko: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 wrz 2011, 10:29

Czasem młoda tak mi główka i łapkami na dole zawierci że mam uczucie jakby mi wszystko wyrywała, gałganica jedna :-)
Tak samo moja, tak jak by mi flaki naciągała i grała jak na gitarze hehe .Ale uwielbiam to uczucie , przynajmniej jak na razie .
ja z goleniem się nie dam rady wogle nic nie widzę
ja też nic nie widzę ale jakoś daje rady i mam nadzieję, ze to jedno z ostatnich moich goleń z dużym brzuchem :ico_oczko:
Ja coś tam jeszcze widzę i na razie sama się gole bo jakoś boję się mnie P pozacina choć sama tez się teraz zacinam strasznie.

A co z marcz ?? Ma ktoś do niej telefon?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 wrz 2011, 10:44

A co z marcz ?? Ma ktoś do niej telefon?
ja nie mam niestety.
Tak samo moja, tak jak by mi flaki naciągała i grała jak na gitarze hehe .Ale uwielbiam to uczucie , przynajmniej jak na razie .
u mnie fajnie było na poczatku teraz mało fajnie sie zrobilo :-D

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

14 wrz 2011, 10:56

hej przepraszam że tak długo mnie nie było ale padam na twarz mała co godzinę cycuje nawet w nocy - hihih mam nawał pokarmu i maluchy starsze płaczące o wyjście do przedszkola. Troszkę trwało poukładanie tego logistycznie ale zaczynam nad tym panować.

Co do porodu to było szybko od zjawienia się w szpitalu na izbie przyjęć tylko dwie godzinki bez znieczulenia bo już nie dało rady czasowo. Przy skurczach trochę cierpiałam a parte tylko trzy i mała na świecie. Po mimo zmęczenia i całego chaosu nie zamieniła bym tego na nic jestem najszczęśliwszą mamą trójki dziewczynek. Powoli dochodzę do siebie miałam tylk0o dwa powierzchowne szwy bo pękłam ale jakoś się udało i rana prawie zagojona na pewno już nie boli.
niestety nie będę częstym gościem ponieważ obowiązki i odpoczynek mnie pochłaniają bez reszty ale postaram się zaglądać systematycznie. Pozdrawiam i całuję :-)


acha gratuluje rozdwojonym mamusiom i za oczekujące trzymam :ico_brawa_01: kciukasy

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 wrz 2011, 11:07

Karolina1980, gratuluję kolejne córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: świetnie ze poród byl tak szybki i nie musialaś sie wiele męczyć, ja jak czytam o tych porodach po 23-30 godzin to jakas porazka jest całkowita.

Jeszcze raz gratuluje potrojnej mamusi zdróka Tobie oraz dzieciaczkom zyczę i duzo cierpliwości :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2011, 11:13

ja jak czytam o tych porodach po 23-30 godzin to jakas porazka jest całkowita.
no ja Kube rodzilam 33 godziny :ico_olaboga: maskra normalna Huberta 6,5 i mialam wywolywany porod , teraz sie boje jak cholera

[ Dodano: 14-09-2011, 11:15 ]
Ina maly sliczny :ico_brawa_01: i super ze grzeczny jest moj Hubcio byl taki grzeczny :ico_brawa_01: :-D
ciekawe jak tam marcz :ico_noniewiem: mam nadzieje ze ma juz mala przy sobie :ico_noniewiem: u mnie cisza ide zaraz cos zjesc i biore sie za gotowanie obiadu

[ Dodano: 14-09-2011, 11:16 ]
Karolina1980, Grtuluje 3 coreczki heh ty masz 3 corki a ja 3 synow :-D hi hi

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 wrz 2011, 11:29

hej kobietki

zdycham, Maja wstała dziś o 5.00 i już nie zasneła, zrobiła z samego rana dwie kupy, wczoraj zjadła az trzy banany i chyba dlatego :ico_noniewiem:
byłam w urzedzie skarbowym załatwić zaświadczenie o wysokosci dochodu i co sie okazało że urząd miasta mnie nie zgłosił :ico_szoking: a u nas jest tak ze jak sie nowy dowód odbiera to wypełnia sie pit-3 i zostawia w urzędzie miasta i oni to wysyłają do US
i tak zrobiłam, potem dostałam pit z ZUSu ze rozliczyli mnie w chorzowie

a dziś okazało sie że guzik :ico_szoking: urzad mojego pitu nie dostarzczył, w naszym urzedzie skarbowym nie istnieje :ico_szoking: musze czekać tydzień az sciagną moją ewidencję z Bytomia :ico_puknij: no paranoja, gdybym nie poszła do skarbówki to bym nawet nie wiedziała ze sie nie moge rozliczyć :ico_olaboga: i weź tu człowieku nie dopilnuj samemu wszystkiego :ico_zly:

za chwile kłade Majke i sama sie zdrzemnę



Sandrusia a co ty tu jeszcze robisz? na porodówkę marsz kochana, niech już cie wreszcie ruszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ciekawe jak Marcz?

Inia witaj z powrotem :ico_brawa_01: śliczny Piotruś :ico_brawa_01:

Kinga super że siostra tak się interesuje maluszkiem :ico_brawa_01:

wpadne później pa

[ Dodano: 14-09-2011, 11:30 ]
ach :ico_tort: za skończony 37 tydzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 wrz 2011, 11:50

ach za skończony 37 tydzień
gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izuś_85, w tych urzedach jest taki burdel ze to jakas paranoja jest, tak jak ja z moją firma walcze i zus-em.

dzisiaj gin musi mi wypełnić druk N9 do zusu i jutro jade wszystko poskaladć. bo wyplaty jak nie było tak nie ma i nie bedzie zanim zus nie rozpatrzy wniosku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość