agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

14 wrz 2011, 17:15

hej!
Rybko- to moje trzecie dzidzi, niestety nie jestem juz taką młodziutką mamusią jak Wy dziewczynki :ico_noniewiem:
co do usg prenetalnego to polega ono na zrobieniu 2 usg, zwykalego przez brzuch tylko sprzet jakis lepszy i drugiego dopochwowego. Przynajmniej tak u mnie było. wiem , że powinno je sie zrobić najdalej do 15 tygodnia- ale nie wiem dlaczego?

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

14 wrz 2011, 17:46

Wisnia i Agasio-GRATKI!!!!-

Dzwoneczke-dziekuje za pocwale Tabelki:) niestety jest za mala ilosc napisow w poscie i nie da sie zrobic pogrubionych nazw Mam.....pozniej chce dopisywac imionka dzieci....wiec narazie tak zostanie;) Dobrze??


dziewczyny podczytuje was ale nie zawsze mam czas by siedziec na forum dluzej...wybaczcie:*

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 wrz 2011, 18:21

biniu_s, już masz za późno by zrobić pierwsze prenatalne, ale nie ma się co obawiać :-) zrobić sobie te drugie w okolicy 20 tc :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

14 wrz 2011, 19:10

Wiśnia fajnie że wszytko ok i serduszko bije niech dzidziunia ślicznie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale mnie dziś muli strasznie i to teraz mąż smaży kiełbaskę do makaronu a ja chyba zaraz umre nie moge smażonego zapachu bleeeeee :ico_olaboga:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

14 wrz 2011, 19:32

asiab - biedna :588:
brodzikowa - dziękuję i wiecej wolnego czasu życze:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 wrz 2011, 19:55

nie jestem juz taką młodziutką mamusią jak Wy dziewczynki :ico_noniewiem:
- a co to zanczy?Masz 50 lat :ico_oczko: ? W jakim wieku masz dzieciaczki? :ico_sorki:
.wybaczcie:*
- wybaczami ale zagladaj czesciej :-P
Ale mnie dziś muli strasznie
- nic nie mow,u mnie juz sie na maksa rozkreca mdlosciowo-rzygliwy czas :ico_zly:

jeju,nie moge sie doczekac jutrzejszej wizyty :diabel:

[ Dodano: 14-09-2011, 20:30 ]
a gdzie mamazuzi :569: Juz mnie rece bola od trzymania kciukasow :027:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 wrz 2011, 20:51

Jestem :-)

Poszlo dobrze :-) Ale wiecie, po egz o 11.00 tak mnie spanie zmulilo, ze zjadlam salatke i poszlam do takiego pokoju ciszy, jest na stanie uczelni i tam sie mozna zamknac i jest tapczan i lampka, bez okna... I nastepne zajecia mialam dopiero o 14.00 wiec usnelam sobie :-) obudzil mnie zegarek o 13.30 :-) Ja to serio teraz wszedzie i zawsze usne :-D

Wisnia, super ze poszlo super u ginka :ico_brawa_01: A tetno sluchalas, albo mowil learz ile dzidzius mial tetna?

Ja dzis tego mega mdlosci , szczegolnie po poludniu... nie wiem juz kuzwa od czego to zalezy...Ale dzisiaj bylo gorzej niz wczoraj... Jutro wolne ale mam Nell w domku i kumpela z synkami ma wpasc ok 15 wiec trzeba bedzie chatke ogarnac i obiad zrobic.....

Kuzwa wiecie, ta kumpela co o niej wam pisalam ze nie ma polaczonego dzidzius przelyku z zoladeczkiem wczoraj miala usg kardiologiczne i wyszlo ze dzidzia ma dodatkowo ubytek miedzy komorami... ehh mowie wam juz nie wiem jak mam ja pocieszac, co mowic... Tak mi zle z tym i tak mi ich szkoda :ico_olaboga: :ico_placzek:

agasio,
No pochwal sie wiekeim, ja tez juz nienajmlodsza, skonczylam 31 lat w tym roku. Zuzia ma 9,5 a Nell 4 lata.

U nas USG na przeziernosc robia do 14 tygodnia ciazy. Ale jakbys chciala zrobic testy z krwi to nadal mozesz, wtedy wychodzi prawdopodobienstwo urodzenia chorego dziecka, np 1:2000 przypadkow, co na pewno uspokoi mloda mame.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 wrz 2011, 20:56

Poszlo dobrze
- super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I kurcze pierwszy raz slysze,ze na uczelniach takie pokoje sa :ico_szoking:
ehh mowie wam juz nie wiem jak mam ja pocieszac, co mowic...
- o rany,nie dziwie sie :ico_placzek:

[ Dodano: 14-09-2011, 20:57 ]
A ja mam 29 skonczone,zanim urodze stuknie mi 30 w kwietniu :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 wrz 2011, 21:06

I kurcze pierwszy raz slysze,ze na uczelniach takie pokoje sa :ico_szoking:
wiesz, ja rok temu jak sie dowiedzialam to sie smialam :ico_haha_01: a teraz prosze, korzystam :ico_brawa_01:
A ja mam 29 skonczone,zanim urodze stuknie mi 30 w kwietniu :ico_oczko:
o, a ja skoncze 32 w maju :-) wiec jeszcze jako 31-latka bede rodzic :ico_haha_01:

Zaczyna mi sie zgaga bo durna 2 pomarancze zjadlam na raz :ico_puknij: zakwasilam sie totalnie.... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

14 wrz 2011, 21:08

agasio,
No pochwal sie wiekeim, ja tez juz nienajmlodsza, skonczylam 31 lat w tym roku. Zuzia ma 9,5 a Nell 4 lata.
no właśnie dziewczyny ile latek macie? ja mam 28 :)
nic nie mow,u mnie juz sie na maksa rozkreca mdlosciowo-rzygliwy czas
to jest najgorszy okres dla mnie w ciąży wiem wiem póżniej może być gorzej bóle kregosłupa i inne dolegliwości :ico_wstydzioch:
Moja siostra uważa ciąże za najpiękniejsze 9 miesięcy w jej życiu no tak nie żygała czuła sie świetnie wrecz biegała miala tyle energii a dla mnie ciąża to najgorszy okres w życiu kocham bardzo dzieci i cieszę sie że bede mieć drugie dziecko ale pragnę by te miesiące leciały szybciej i żeby nie było powtórki tego co było z Frankiem dlatego czekałam tyle czasu żeby sie zdecydować na dziecko miala byc róznica 2 lat .
Poszlo dobrze Ale wiecie, po egz o 11.00 tak mnie spanie zmulilo, ze zjadlam salatke i poszlam do takiego pokoju ciszy, jest na stanie uczelni i tam sie mozna zamknac i jest tapczan i lampka, bez okna... I nastepne zajecia mialam dopiero o 14.00 wiec usnelam sobie obudzil mnie zegarek o 13.30 Ja to serio teraz wszedzie i zawsze usne
no to brawo :ico_brawa_01:
Kuzwa wiecie, ta kumpela co o niej wam pisalam ze nie ma polaczonego dzidzius przelyku z zoladeczkiem wczoraj miala usg kardiologiczne i wyszlo ze dzidzia ma dodatkowo ubytek miedzy komorami... ehh mowie wam juz nie wiem jak mam ja pocieszac, co mowic... Tak mi zle z tym i tak mi ich szkoda
to jest straszne i niesprawiedliwe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość