SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 wrz 2011, 12:33

szkieletorek, :ico_brawa_01: za kolejny tydzien :ico_tort:
izuś_85, jak wykraczesz to ja Cie wycaluje tym razem :-D :-D :-D
Kocura Bura, ja to juz niewiem czy jakis rozwoj bedzie cholera jest mi tak ciezko ze maskra oddychac nie moge spac nie moge chodzic nie moge dzis to juz mam dosc :ico_placzek: ale dobra nie bede maruda :-D my wczoraj troche sie posexilismy ale chyba na wiele sie to nie zdalo :ico_zly: ale chociaz bylo milo :-D
ja sie wykapalam umylam glowe ogolilam ( mam nadzieje ze oststni raz bo ciezko jak cholera) i ogarniam domek zbieram brudne pranie po calym domu :-D sciele lozka wietrze , zaraz poodkurzam przetre lazienke i ide dzialac na dol :ico_oczko:
Kocura Bura, jak maly grzeczny ? daje Ci pospac ?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 wrz 2011, 13:13

Ale za to pokoik pięęęękny :ico_brawa_01: Tylko małej lokatorki brak :ico_haha_01:
No już niedługo będzie nasz aniołek .
a jest mi tak ciezko ze maskra oddychac nie moge spac nie moge chodzic nie moge dzis to juz mam dosc :ico_placzek: ale dobra nie bede maruda :-D
Nie marudzisz ani żadna inna .Tylko po prostu piszesz jak jest naprawdę , bo pewno jest ciężko.Ja na razie nie narzekam za bardzo ( tak mi się wydaje ) bo prócz tej bolącej stopy nie mam żadnych bąlączków ale poczekaj i pewno na mnie przyjdzie kolej niebawem .
my wczoraj troche sie posexilismy ale chyba na wiele sie to nie zdalo :ico_zly: ale chociaz bylo milo :-D
A ja się zastanawiam bo skoro badanie ginekologiczne sprawia mi ból to sex nie będzie tez sprawiał?
My w mojej ciąży kochaliśmy się chyba tylko 3 razy . Ostatni raz to jakieś 2-3 miesiące temu.
Ja jestem oschła strasznie i nie mam chęci a poza tym wtedy gdy było to potem bolało mnie strasznie przez resztę dnia , oczywiście podczas było super ale po masakra i boje się chyba podświadomie ryzykować.

Cisza tutaj straszna .
Ja już zrobiłam sporo ale teraz oczy mi się zamykają i robię przerwę. Zdrzemniemy się troszku z Olcią bo ona tez wstała wcześnie . A potem dalej odpalam maszynę i do roboty.
Zaplanowałam sobie dużo ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 wrz 2011, 13:40

wróciłam z zakupków :ico_oczko: w rossmanie niezłą sumkę zostawiłam, babka mi jakies ramki na zdjecia gratis wcisneła za to :ico_haha_01:
nadal nie kupiłam stanika do karmienia, i sie zastanawiam jaki kupie :ico_noniewiem: tamte co miałam z Majka takie odpinane nie były zbyt wygodne :ico_noniewiem:
moze allegro znów przelecę :-D albo zabiore z domu taki sportowy- bezszwowy :ico_noniewiem: sama nie wiem

no i sie skusiłam i kupiłam sobie kolejną kosmetyczkę :-D bo te co mam w domu są wszytskie czymś pozajmowane, jedna podręcznymi malowidłami, druga rzeczy tylko do pielęgnacji paznokci a trzecia -dziada i baby tam brak :ico_haha_01:
jedną taką co zawsze na podróze miałam dałam tesciowej do szpitala :ico_noniewiem: ale po jej śmierci Przemek nie zabierał nic z oddziału-kazał spalić w palarni, bo teściowa sepsę miała i bał się o Majkę

no ale za to prawie wszystko już spakowane :ico_oczko: tzn większość rzeczy, jeszcze wiadomo dokumenty i ładowarke do telefonu spakuję pod koniec :ico_oczko:
tym razem daleko od domu nie rodzę wieć zawsze ktoś moze mi coś podrzucic :ico_oczko:
izuś_85, jak wykraczesz to ja Cie wycaluje tym razem :-D :-D :-D
musiałoby Cie dziś złapać tak porządnie do wieczora :-D oby, oby :ico_sorki:

[ Dodano: 15-09-2011, 13:45 ]
Maja śpi ajk zwykle o tej porze a ja uwinełam już sie i ugotowałam zupkę pieczarkową :ico_oczko: mniam z makaronem i śmietanką :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 wrz 2011, 14:44

szkieletorek, śliczny pokój :ico_brawa_01:

Pati85, ja też ciągle miałam wrażenie, że jestem do porodu nie gotowa, w sumie to się nie spieszyłam z prasowaniem, bo czułam, że do terminu dochodzę i pomyliłam się, ale w sumie wszystko dobrze się złożyło, bo jak mnie wzięły te delikatne skurcze, to takiego powera dostałam, że w mig uporałam się ze wszystkim i przynajmniej nie siedziałam w napięciu, czekając jak się sprawy potoczą :ico_oczko:

izuś_85, gratuluję udanych zakupów :-)

izabelllla123, oby faktycznie ta wizyta była ostatnią, dobrze, że wszystko ok, teraz tylko czekać na godzinę 0

SANDRUSIA)), no, kochana, teraz twoja kolej :-)

Mąż dziś malca zarejestrował, mieliśmy też odwiedziny położnej. Mogłam się sprawdzić, czy dam radę z dwójeczką i nie było źle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2011, 14:54

Dzien doberek :-)

ja juz poobiadku, dzis na szybkiego spaghetti, P. jedzie do Polski i jutro wraca wiec bedziemy sami.

Po wizycie ok, mialam KTG wszystko ok, wszystko pozamykane, glowka nisko i mam teraz przyjsc 04.10. Dostalam skierowanie juz do szpitalala wiec w razie co mam :ico_oczko:
Od ostatniej wizyty przytylam tylko 600 gram bylam lekko w :ico_szoking: ale to dobrze :ico_brawa_01:
W sumie jak na razie przytylam 11,4 kg :-)

Stawiam :ico_tort: za 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zostalo mi juz od jutra rowne 30 dni :ico_brawa_01: ale czas leci

U nas slonecznie, ale wiaterek troche chlodny, w miare cieplo jest, wlasnie puscialam pralke z kocami to wyschna, bo tak fajnie wieje.

Wczoraj poprasowalam juz ubranka, zostaly mi tylko te na 62, ale do tych az tak mi nie spieszno, ale postaram sie i dzis je poprasowac.

szkieletorek, :ico_brawa_01: za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o seks to my juz nie wiem kiedy ostatnio to robilismy, ja jakos nie mam ochoty, szkoda mi tylko mojego P. na pewno jest mu ciezko, ale co mam zrobic mam sie zmusic :ico_noniewiem: a teraz to na pewno nie ma mowy, bo mnie boli tam na dole, dzis mialam pobierany wymaz na ta bakterie to kurcze nie przyjemnie bolalo :ico_placzek: a co tu mowic o seksie :ico_olaboga:

Kocura_Bura, jak synek, lepiej juz??? Jak nocki???
Kinia, elibell a u Was jak Leos, jak nocki, wszystko ok????

[ Dodano: 15-09-2011, 14:56 ]
Mogłam się sprawdzić, czy dam radę z dwójeczką i nie było źle :ico_oczko:
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A jak u Was inia, jak Piotrus, grzeczny, daje pospac???

izabella, lo matko, no to niezle po nocy, ale zeby tablice rejestracyjne krasc :ico_szoking: listwy to rozumiem. Daj znac co tam wyszlo

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 wrz 2011, 15:02

Mąż dziś malca zarejestrował, mieliśmy też odwiedziny położnej. Mogłam się sprawdzić, czy dam radę z dwójeczką i nie było źle :ico_oczko:
ja jestem ciekawa jak bedzie wyglądało wyjscie z domu z dwójką dzieci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

15 wrz 2011, 15:05

lo matko, no to niezle po nocy, ale zeby tablice rejestracyjne krasc listwy to rozumiem. Daj znac co tam wyszlo
mozna sobie np na fotoradarze fotke pstyknąć na czyjeś tablice albo tankowanie zrobić i zwiać itp.

Policja jak policja oczywiście nie da się takich dorwać co kradną, odcisków z tablic nie wezmą bo brudne, z auta nie bo morke. Czyli jak zawsze olewka z ich strony, ale zgłoszenie mają. poszliśmy do urzedu miasta po tablice, pisma poskladane.

W zusie tez złozyłam wszystko do miesiaca mają rozpatrzeć prośbę i zobaczymy jak będzie.

Ja wrócilam od mamy, wcinam zupkę jarzynową, a potem placki ziemniaczane sobie zrobię :-) M. pojechał na paintball imprezę przygotować a ja sama się zrelaksuje i posiedze w domku :-)
Stawiam za 9 okienko i zostalo mi juz od jutra rowne 30 dni ale czas leci
szkieletorek, za kolejny tydzien
gratulacje dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 wrz 2011, 15:08

Po wizycie ok, mialam KTG wszystko ok, wszystko pozamykane, glowka nisko i mam teraz przyjsc 04.10
super :ico_oczko:
aleś sie uwineła z tym prasowaniem :ico_brawa_01:
ja mam lenia bo nie lubie prasować, nie wiem czemu, tylko jak już musze to sie zmuszam :ico_noniewiem: w sumie codziennie coś jest do wyprasowania :/ ale ja cwaniara jestem, Przemek sobie prasuje koszulki, spodnie do pracy to ja mu podrzucam zawsze coś mojego :ico_haha_01: i Majki przy okazji :-D i wychodzi na to że on zawsze prasuje nasze rzeczy

jak mi sie nie bedzie chciało poprasować rzeczy małego to Przemkowi powiem i on chętnie to zrobi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2011, 15:08

mozna sobie np na fotoradarze fotke pstyknąć na czyjeś tablice albo tankowanie zrobić i zwiać itp.
acha no to chyba, ze, nawet o takich rzeczach nie pomyslalam :ico_noniewiem: czego to ludzie nie wymysla :ico_olaboga:
Czyli jak zawsze olewka z ich strony,
nic nowego
Pati85 napisał/a:
Stawiam za 9 okienko i zostalo mi juz od jutra rowne 30 dni ale czas leci
SANDRUSIA)) napisał/a:
szkieletorek, za kolejny tydzien
gratulacje dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 wrz 2011, 15:11

Stawiam :ico_tort: za 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zostalo mi juz od jutra rowne 30 dni :ico_brawa_01: ale czas leci
leci :ico_brawa_01: niemiosiernie :ico_haha_01:
my tu teraz narzekamy ze chcemy już mieć dzieciaczki przy sobie
a za miesiac bedziemy jak zombie chodzić niewyspane hehe to jeszcze zatęsknimy do brzuszków :ico_haha_01:

a tak na serio- to ja bym chciała zeby nasz synek też był taki śpioch jak Maja, od pierwszej nocy budziła sie tylko o 1.00 i o 5.00 na cycocha :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby synek też taki był :ico_sorki:

[ Dodano: 15-09-2011, 15:15 ]
Pati85, w sumie późno masz kolejną wizytę :ico_noniewiem:
u mnie były wizyty co 4-5 tygodni
potem gin kazał przyjsc po 3 tygodniach w 36
potem po dwóch tygodniach 38
a potem to już co tydzień na ktg

[ Dodano: 15-09-2011, 15:17 ]
w sumie to za trzy tygodnie :ico_noniewiem: no ale masz skierowanie jakby co :ico_haha_01:

[ Dodano: 15-09-2011, 15:27 ]
pobuszowałam po allegro, teraz ide sie położyć na chwilunię :-D póki Majka jescze śpi :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość