agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

15 wrz 2011, 11:52

laupina, to u nas jest identycznie bo tez stara sie byc dzielny.Jak wychodzimy z samochodu to sie wyciera i stara nie plakac ale sam dzis mowil ze nie moze przestac plakac.
Ja go tez odbieram zaraz po obiedzie i codziennie sie pyta czy szybko przyjade.
Mam nadzieje sie nasze dzieciaczki szybko sie przyzwyczaja.trzymam kciuki za Twoja córeczke.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

15 wrz 2011, 13:44

Laupinka ale właśnie się z Katką zastanawiałyśmy ostatnio nad wątkiem wspomnienie UM.
istnieje 3 czesc UM. :-)

BeataW jakis sliczny avatarek nie poznałam :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 wrz 2011, 17:31

istnieje 3 czesc UM.
ale to nie to :ico_noniewiem:


Laupinia
moj watek niestety nie isnieje juz :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Hej Beata :-D :ico_oczko:



u nas dzisiejszy dzien podobny do wczorajszego, obiad znowu nie zjedzony, ale za to podobno szalal na maksa na placu zabaw, najlepiej bylo w wielkiej kaluzy :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 wrz 2011, 20:19

istnieje 3 czesc UM. :-)
to nie chodzi o nazwe. chodzi o osoby :ico_haha_02: nigdy wcześniej ani potem nie czułam takiej więzi jakz dziewczynami z tamtego wątku. to były czasy :ico_haha_02:

mój dziś znów zasmarkany,nie ogarniam tego - w nocy oddycha normalnie, w dzien leci mu przezroczysty katar. mam nadzieję że nie alergia nagle jakaś :ico_sorki:

Beata ja dostanę? a Ty to co??????????????? :ico_nienie: :ico_haha_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

15 wrz 2011, 21:18

najlepiej bylo w wielkiej kaluzy
jak większość dzieci :-D

Marta26, zdrówka dla Pakiego :ico_sorki:
Beata ja dostanę? a Ty to co???????????????
ja codziennie jestem na forum,nie zawsze piszę.Zresztą widać po ilości moich postów :ico_haha_01: :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 wrz 2011, 21:31

nigdy wcześniej ani potem nie czułam takiej więzi jakz dziewczynami z tamtego wątku. to były czasy
no dokladnie :ico_haha_02: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
jak większość dzieci
dobrze ze chociaz w kaluzach dobrze sie czuje :-D :ico_brawa_01: codziennie wychodza to moze dzieki tym kaluzom polubi przedszkole :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 wrz 2011, 10:07

Cześc dziewczyny. czy mozna sie do was przyłączyć? Mam tez przedszkolaka i róznie to z tym chodzenie u nas jest... choć myślkę, z enie jest najgorzej. Najgorsze były pierwsze dni gdzie płakął i nie chciał zostać, ale teraz jest już ok i widze , ze idzie tam z chęcią z czego jestem bardzo zadowolona... Najgorsze to u nas jest ranne ubieranie bo nic mu sie nie chce i wszystko musze wymuszać ... a i dodam, ze ten mój przedszkolak to Kuba.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 wrz 2011, 10:16

Witam.
Hania dzis mi sie popłakała w p-kolu.
Moze jak od poniedziałku zacznie chodzic z Maja to bedzie lepiej. Poki co Majka w domu bo ma gardło zawalone.
zarazila moją ciężarna siostre i męża :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 wrz 2011, 10:28

Cześć :-)

U nas trochę lepiej,temp brak,chociaż katar leci...we wtorek na kontrolę i jak będzie ok,to od środy do przedszkola...pewnie płacz będzie po tak długiej nieobecności :ico_noniewiem:

zirafka, witaj...ja Cię pamiętam,pisałaś na kwietniówkach...ale Kubuś już duży...i gratuluję córeczki :-)

Marta26, zdrówka dla synka.
dobrze ze chociaz w kaluzach dobrze sie czuje :-D :ico_brawa_01: codziennie wychodza to moze dzieki tym kaluzom polubi przedszkole :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:
:ico_haha_01:
Hania dzis mi sie popłakała w p-kolu
Pewnie to chwilowe...Twoja Hania jest jedną z dzielniejszych dzieci na tym wątku :ico_brawa_01:

A ja w poniedziałek pierwszy raz do pracy po wychowawczym :ico_placzek:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 wrz 2011, 10:42

Pewnie to chwilowe...Twoja Hania jest jedną z dzielniejszych dzieci na tym wątku
jakby nie patrzec to plakala najmniej z naszych dzieciaczkow i oby was nie dogonila . straszne łzy jej leciały, ale 2 razy przytuliłam buzi slodkie i poszłam . patrzylam potem ukradkiem to Pani pomoc kuchenne miała ją na rękach :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości