Allia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:43

07 wrz 2011, 12:27

cm to rozmiar buta + dodanie "cm", np. jeśli masz rozmiar 36, to piszesz 36cm; a minuty to czas, w jakim układasz sobie fryzurę :)


O, takie coś ja dostałam na FB:

Drogie panie i panienki, znowu nadszedł czas aby wzbudzać świadomość o raku piersi. Pamiętamy akcje z lat, kiedy pisałyśmy na tablicy kolor biustonosza, czy tez o miejscu, gdzie zwykle kładziemy w domu swoje torebki. W tym roku robimy coś innego.
Na tablicy podajemy w cyfrach rozmiar swoich butów i dalej piszemy ”cm” po czym dodajemy czas, jaki nam zajmuje zrobienie włosów/fryzury. Pamiętajmy, ze w latach ubiegłych w akcji wzięło tak wiele kobiet, ze nawet w dziennikach telewizyjnych, radiowych i prasie o tym mówiono. Ponawiajmy wpis na tablicy, aby przypomnieć są, dlaczego to robimy. NIE TŁUMACZYMY ŻADNEMU MĘŻCZYŹNIE CO NASZ WPIS OZNACZA. Niech się sami domyślają. Skopiuj te wiadomość i wklej do skrzynek wszystkich swoich koleżanek/przyjaciółek. Zróbmy akcje większą, niż ubiegłoroczna.
Ja zrobiłam swoje, teraz kolej na Ciebie! Do dzieła… i pozwólmy sobie wywołać ponownie ciekawość panów i ich domysły!

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

16 wrz 2011, 21:49

To może teraz pomożecie mi - dostałam takowy link od kolegi - link usunięty przez moderatora

wspólnie zastanawialiśmy się o co chodzi..., tyle, że nadal nie znam odpowiedzi na to nurtujące mnie pytanie :D
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2011, 11:53 przez Malyna, łącznie zmieniany 1 raz.

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

03 sty 2012, 20:12

Ja na takie ogłoszenia nie reaguję, nie wiem ale jakoś jestem negatywnie nastawiona na podaj dalej...

Joipena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 gru 2011, 17:41

12 sty 2012, 17:48

Ja raczej rzadko biorę udział w takich łańcuszkach - jakoś mnie to nie bawi...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość