Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 wrz 2011, 10:47

Nie słyszałam o przeciwwskazaniach do do jedzenia grzybów, więc można - tak mi się wydaje. Poza muchomorami i innymi sromotnikami Nawiasem mówiąc bardzo mało grzybów jest w tym roku.
_________________
a no mało :) bo zimno było . Chyba mój małż mnie nie otruje zbiera prawdziwki kurki podgrzybki i kozaczki :)
Od początku ciąży byłam wyczulona na wszelkie zapachy. Jak w sklepie podchodziłam do wędlin to mnie odrzucało, przez co spory czas ich nie jadłam. Ulubione kotlety stały się odpychające, a zajadałam się twarożkiem z pomidorkiem i nic innego normalnie nie jadłam tylko dziubałam. Aaa i banan... super sprawca od wymiotów. Koło 14tc powinno Ci minąć oby !
ja nie cierpie bananów :ico_wstydzioch: a słyszałam że dużo pomagają w mdłościach a teraz już jesz wszytsko czego nie mogłaś wczesniej już nie czujesz tych zapachów ?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

19 wrz 2011, 10:53

witam!!!

ja jade na 14 na poprawke marnie to widze ale zobaczymy. w srode mam egz na prawko a popoludniu przychodza goscie bo maz ma w czwartek imieniny i jakies ciasto trzeba upiec. ale mam lenia

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 wrz 2011, 10:53

a teraz już jesz wszytsko czego nie mogłaś wczesniej już nie czujesz tych zapachów ?
Teraz owszem wyczuwam zapachy, których normalnie nikt nie czuje. Ale co do jedzenia, jem to na co mam ochotę, od niczego mnie nie odpycha wręcz przeciwnie. No i mogę gotować i kosztować, bo wcześniej to wszystko na czuja przyprawiałam, nie mogłam kosztować bo mnie dźwigało.
Ja tylko 3 razy wymiotowałam od samego początku ciąży. Aaa i banany mogę pochłaniać i nic już nie powodują :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 wrz 2011, 11:02

no i nie wytrzymałam pojadłam troche grzybów uduszonych ze śmietaną i cebulką mniam pycha reszte zostawilam sobie do obiadu do ziemniaczków :-)
jakies ciasto trzeba upiec.
masz jakiś szybki przepis na dobre ciacho nie pracochłonne potrzebuję upiec tesciowej na sobotę bo brat mężą sie żeni i robią małe przyjęcie na 30 osób cieszę sie bo będzie w knajpce w której takie pyszności serwują tyle że nie wiem czy pojem bo wieczorem u mnie jest masaka a ślub dopiero na 19 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 wrz 2011, 11:19

Witam po weekendzie :-D
Ciężki ten poniedziałek, znowu zaspałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

19 wrz 2011, 11:28

czesc moje Małpeczki::*

Kingoza-sliczny brzus.....ojj bedzie rosl i rosl..... :ico_ciezarowka:

sliczne macie dzieciaczki:*

co u nas Wekend jakos minoł....ładna pogoda była wiec nie siedzielismy w domku....

Byłam dzis u Gina.....
wszystko w normie wyniki dobre....ale.....chyba bedzie 3 SYNEK..... :ico_placzek: oczywiscie nie na 100 procent......Ale JA wsumie tez czuje ze bedzie to chłopak-troszke sie podłamalam...

Zaczynam 17tc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 wrz 2011, 11:37

Byłam dzis u Gina.....
wszystko w normie wyniki dobre....ale.....chyba bedzie 3 SYNEK..... oczywiscie nie na 100 procent......Ale JA wsumie tez czuje ze bedzie to chłopak-troszke sie podłamalam...
najważniejsze żeby było zdrowe a zobacz pozytyw masz ubranka po dzieciach i zabawki i to że chłopcom w życiu sie łatwiej żyje nie muszą rodzić i w ciąży chodzic :) ja też czuję że bede miała synka drugiego chociaż wszyscy mi wmawiają dziewczynkę bo tak chcą dla mnie jest obojętne byle było zdrowe

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

19 wrz 2011, 11:41

Byłam dzis u Gina.....
wszystko w normie wyniki dobre....ale.....chyba bedzie 3 SYNEK..... oczywiscie nie na 100 procent......Ale JA wsumie tez czuje ze bedzie to chłopak-troszke sie podłamalam...
najważniejsze żeby było zdrowe a zobacz pozytyw masz ubranka po dzieciach i zabawki i to że chłopcom w życiu sie łatwiej żyje nie muszą rodzić i w ciąży chodzic :) ja też czuję że bede miała synka drugiego chociaż wszyscy mi wmawiają dziewczynkę bo tak chcą dla mnie jest obojętne byle było zdrowe
Wiem o TYM ale jednak....chcialam miec ta Coreczke...moze sie jeszcze okaze ze bedzie

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 wrz 2011, 11:45

Wiem o TYM ale jednak....chcialam miec ta Coreczke...moze sie jeszcze okaze ze bedzie
mojej koleżance lekarz mówił miesiąc temu że bedzie syn a teraz na wizycie powiedział że dziewczynka :)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

19 wrz 2011, 11:52

Wiem o TYM ale jednak....chcialam miec ta Coreczke...moze sie jeszcze okaze ze bedzie
mojej koleżance lekarz mówił miesiąc temu że bedzie syn a teraz na wizycie powiedział że dziewczynka :)
Co bedzie to bedzie i tak bede sie cieszyc....:)

dobra lece do przedszkola po Lucka

buzka;*

PS;MAMY 1 -100 postow za SOBA!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość