Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 wrz 2011, 17:21

Hania ma anginę i dostała antybiotyk na 10 dni
oby ten antybiotyk wystarczył :ico_sorki:
coś mnie głowa zaczyna boleć
pewnie przez tą pogodę :ico_noniewiem:
Milena zasnęła wczoraj o 21,pobudka o 2 na jedzonko i spała do 7.30
super :ico_brawa_01:
nie mieliśmy jedenj bo gdzieś sobie poszła ale wczoraj wróciła
pewnie na chłopakach była :ico_oczko:
Ada miała usg bo krwiaczka miała w mózgu o ile dobrze kojarzę,ale jest ok
to całe szczęście, że wszystko dobrze :ico_sorki:
Jabłkowa to ulubiona Mateuszka, uczulenie wyszło po ok.3 tyg.
to może od czegoś innego to uczulenie jak po takim czasie?
Pogoda okropna, byłam z nim na troszkę na spacerku
my dzisiaj nie wyszliśmy, bo co chwilę pada :ico_noniewiem: jutro ma być ładniej-oby :ico_sorki:
ma tyle obowiązków przez ten dom, ciągle tam jeździ pilnuje wszystkiego
ale jaka później będzie satysfakcja :-D
Murchinson napisał/a:
On śpi tak 14-14,5h/dobę

ciekawe ile moja śpi na dobę
Krzysiu śpi 16-18h na dobę, teraz właśnie zasnął-3drzemka dzisiaj, następne spanie to już nocne będzie.
jak Wy to robicie że dzieci wam tyle śpią i jedzą
spać Krzysia nauczyłam zgodnie z tym co radzi Tracy Hogg, bo na początku było różnie, a teraz ma swoje stałe pory, z jedzeniem raczej nigdy nie mieliśmy problemów, wszystko chętnie wcina, mleka wypija teraz 150-180ml, ale coraz częściej 180ml. Krzysiu też mnie kiedyś próbował wziąć histerią, ale nie dałam się :ico_oczko: na początku mu ustępowałam, robiłam wszystko żeby tylko nie płakał, ale któregoś razu miałam dość, zostawiłam go w łóżeczku i powiedziałam "a rycz sobie" (wiem, okropna jestem :ico_oczko: ) po chwili zasnął i od tego czasu bez problemu zasypia sam, tylko jak ma skok rozwojowy to trochę cuduje. A może Igorek ma właśnie skok rozwojowy teraz i dlatego marudzi, tygodniowo by pasowało?
może jutro kasa na koncie będzie za sprzedane pajacyki to na kropelki by było
sama jestem teraz w nie lepszej sytuacji :ico_noniewiem: zleceniodawca mojego męża nie chce płacić a mamy do urzędu skarbowego masę kasy do zapłacenia i jak nie zapłacimy, to wejdzie nam kolejna blokada na konto, które i tak jest cały czas zablokowane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 wrz 2011, 17:41

Murchinson wiem,że ona tego specjalnie nie zrobiła,bo się bawiła butelką i udawała,że daje kropelki lalkom,ale nie zwróciłam uwagi kiedy ją otworzyła :ico_noniewiem: a potem był tekst "mamo przepraszam,wylałam krople,nie chciałam,wypadki się zdarzają" :-D
Krzysiu śpi 16-18h na dobę,
to dużo nawet

mi mała spała od wczoraj wieczorem 21-2 3-7.30 to wychodzi 9 godz + dzisiaj w dzień 1,5 godz i teraz śpi od 15.05 liczę że do 18 jeszcze to wychodzi jakoś 13,5 godz to zakładam,że śpi 12-14 godz na dobę :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 wrz 2011, 18:01

"mamo przepraszam,wylałam krople,nie chciałam,wypadki się zdarzają" :-D
Tekst jakbym słyszała mojego siostrzeńca :ico_haha_01:
Markotka w :ico_szoking: jestem że jeszcze nie odblokowali Wam tego konta, w kulki chyba sobie lecę że tak długo. Mi się wydaje że to uczulenie było dlatego że za dużo było kleiku ryżowego i kaszki ryżowej a układ pokarmowy jeszcze nie dobrze wykształcony i uczulenie wyszło. To tak jak z uczuleniem na białko krowie-jednemu wychodzi raz dwa, a drugiemu po kilku miesiącach. U nas wyszło po miesiącu.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 wrz 2011, 18:03

Tekst jakbym słyszała mojego siostrzeńca :ico_haha_01:
dzieciaki na prawdę mają teksty czasami :ico_haha_02:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 wrz 2011, 18:23

dzieciaki na prawdę mają teksty czasami :ico_haha_02:
Oj, tak.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 wrz 2011, 20:22

"mamo przepraszam,wylałam krople,nie chciałam,wypadki się zdarzają" :-D
Hehe i jak tu się na dziecko złościć :ico_oczko:

Markotka, współczuję Wam bardzo, kurde ile jeszcze będziecie na odblokowanie tego konta czekać? Jejku co oni sobie wyobrażają? Zostawią ludzi bez środków do życia, ważne, że zaległości pobiorą :ico_sorki:

Maksio zasnął kilkanaście minut temu, coś mi marudził popołudniu, chyba był zmęczony! Po kąpieli zasnął natychmiast :ico_sorki:
K też niedawno wrócił, pożegnał się dzisiaj z firmą, która wykańczała nam wnętrze! Właściciel tej firmy nic nam nie mówiąc wyjechał sobie na 3 tygodnie za granicę :ico_szoking: zostawił jednego pracownika u nas na budowie. Jak K tam dzisiaj pojechał to się nieźle wkurzył! Powiedział, że mu nie zapłaci. Ten jego pracownik też wkurzony na szefa, bo mu nie zapłacił i zostawił go bez pieniędzy. Mój K zaproponował mu, żeby robił dla nas do końca bez szefa-a ten się zgodził :-) A wiecie co jest najlepsze? Tamten za metr robocizny brał 35 zł, ten weźmie od nas 10zł. I tak mniej zarabiał u tamtego gościa. Tyle, że wszystko się teraz przedłuży, bo zamiast 4 osób będzie robiła 1. Z tymi budowlańcami same problemy :ico_olaboga: Mąż Markotki się męczy ze zleceniodawcami, bo nie płacą, a my chętni do płacenia za to robić nie chcą :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 wrz 2011, 20:43

Koroneczka ale bym się wnerwiła na takiego "fachowca". Koleś chyba nie rozumie na czym to polega-dobrze i na czas to polecą mnie innym, no albo mu się za dobrze interes kręci i klientów olewa (o pracownikach nie wspomnę). Najważniejsze, że ten jego pracownik Wam dokończy, fakt wydłuży się ale gorzej byłoby gdybyście musieli szukać drugiej firmy, bo nie każda chce dokończyć coś po tej pierwszej. No i cena inna.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 wrz 2011, 21:33

moje dziewczyny padły :ico_sorki:
Milenę pogłaskałam i zostawiłam bo czatowałam na adidasy skórzane na allegro ale nie udało się a w tym czasie mała zasnęła sama z pieluszką na buzi :ico_brawa_01:
Hania się bawiła poduszkami,ale nagle przyleciała i pyta czy może iść spać :ico_haha_01: to ja że tak i poszła do łóżeczka i dosłownie chwilę jej zajęło uśnięcie :ico_brawa_01:

Koroneczka to was koleś załatwił :ico_szoking: :ico_zly: jednak dobrze,że chociaż ten wam zrobi,trochę sie wydłuży ale jaka różnica w cenie,przynajmniej jeden człowiek jest w porządku :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 wrz 2011, 07:45

Witam z :ico_kawa:
nadal chłodno ale już nie zimno tak jak wczoraj.
Ja dziś trochę uwięziona jestem w domu bo kurier ma umowę przywieść i nie wiadomo o której dotrze a zaczyna od 8 :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że koło 10 będzie najpóźniej i będziemy mogli wyjść na spacer.
Aniu, jak dziewczynki zmęczone to same zasypiają, że nawet nie zauważysz kiedy. Oby jak najczęściej same i tak szybko zasypiały.
U nas wieczorem Mateuszek zasypia bez smoka-buziak na dobranoc, odkładamy do łóżeczka, mały poogląda chwilę paluszki i zasypia. W dzień niestety najczęściej ze smoczkiem więc jak tylko zaśnie to go wyjmujemy (jeśli jeszcze młody go nie wypluł) ewentualnie kołysanki muszą być.
Dobra, młody śpi tak ja zabieram się za sprzątanie.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 wrz 2011, 09:00

czesc

u nas nocka beznadziejna, przez katar, jak udalo mis ie usnac nad ranem to zadzwonil budzik :ico_olaboga:
oczywiscie przy spaniu Antosi nie mam szans na drzemke w ciagu dnia :ico_olaboga:
tylko ratuje sie :ico_kawa:

co robicie na obiad? ja chyba zepe szpinakowa bo dawno nie bylo

milego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości