Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 09:55

witam
u nas nocka fajna,Milena obudziła się dopiero o 5 na jedzonko aż takie oczy zrobiłam :ico_szoking: jak zobaczyłam na zegarek bo myślałam,że to dopiero 2 w nocy :ico_haha_01: zjadła i spała do 8.30 :ico_brawa_01: Hania do 9 spała :-D
ja mam 169cm, mój mąż 193cm, to spokojnie mogę przy nim szpile nosić,
wyobraź sobie mnie 177 cm + obcas z 6 cm(bo takie mam buty) i mojego A ze wzrostem 170 cm :ico_smiechbig: poza tym ja nie lubię za bardzo w obcasach chodzić :ico_sorki:

markotka daj znać co lekarka powie :ico_sorki: a co do Miriale to trudno nie jest zrezygnować :ico_oczko: ja kiedyś z gazety sobie wzięłam komplet za 19,90 majtki i stanik i nawet fajne,ale potem przysyłali majtki 3 pary za 69,90 :ico_puknij: odsyłałam za każdym razem i w końcu napisałam do nich liścik,że rezygnuję z dalszych przesyłek i żeby mi nie przysyłali i mam spokój :-D a mężowi kiedyś z Tono (wspólna firma) zamówiłam za 19,90 t-shirt i slipki i bardzo sobie chwali,dalej też nie zamawiałam :ico_oczko:
każą nam rodzić dzieci, a jak nas później załatwiają pracodawcy? :ico_puknij:
nasz polityka niestety :ico_zly: wg mnie to kobieta powinna mieć zapewniony powrót do pracy na stanowisko jakie pełniła przed porodem :ico_sorki:

Murchinson, zdrzemniej się później z Mateuszkiem :ico_sorki:
oni chyba wysyłają jak dziecko ma prawie 4 miesiące
tak,zazwyczaj już jak dziecko skończy 3 miesiące można się spodziewać paczuszek i później koło roku są jeszcze :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

21 wrz 2011, 10:27

Ania to mówisz że wyglądasz przy mężu jak starsza siostra :ico_oczko: hehe mój K ma 193 czy 4 więc tak do 11 cm noszę spokojnie mimo że jemu troszkę to przeszkadza :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 10:51

Mariola_Larose, wiesz to fajnie u nas wygląda,ale plus dla niego że ja obcasów nie lubię i baaardzo rzadko zakładam :-D a twojemu czemu obcasy przeszkadzają?

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

21 wrz 2011, 11:11

bo on wolał by żebym jednak była niższa minimum te 10 centymetrów a jak jestem równa z nim to już mu nie bardzo pasuje :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 wrz 2011, 11:12

wyobraź sobie mnie 177 cm + obcas z 6 cm(bo takie mam buty) i mojego A ze wzrostem 170 cm :ico_smiechbig:
Wiem jak to wygląda bo żona mojego wujka jest od niego wyższa o głowę.
nasz polityka niestety :ico_zly: wg mnie to kobieta powinna mieć zapewniony powrót do pracy na stanowisko jakie pełniła przed porodem :ico_sorki:
Marzenie. A zaraz co poniektórzy pracodawcy by powiedzieli, że niech się baba cieszy że gdzie ma wracać.

[ Dodano: 21-09-2011, 11:16 ]
Wcięło mi pół posta :ico_zly:
Markotka, u mnie było podobnie-twierdzili że to od cieni i tuszu do oczu tylko ja używam ich sporadycznie bo zaraz robi mi się zapalenie spojówek, które długo zawsze leczę. Pozostałe kosmetyki-podkład, puder, żel do twarzy, krem mam od lat z tych samych firm więc wiedziałam, że ta diagnoza to bzdura.
Pospałam z młodym prawie 2 godz. Idziemy na spacer.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 11:32

moja kluska właśnie zasnęła :-)

Mariola_Larose, trudno,musi przywyknąć :-D
Marzenie. A zaraz co poniektórzy pracodawcy by powiedzieli, że niech się baba cieszy że gdzie ma wracać.
teraz też tak gadają :-/
Pospałam z młodym prawie 2 godz.
głowa już nie boli?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 wrz 2011, 11:35

czesc

ja na chwilke bo zaraz zmykam po mlodego, chyba przejdziemy sie z wozkiem, bo ladna pogoda

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 11:44

emilia7895, cześć :-) pewnie że z wózkiem idź,Antosia się chociaż dotleni ;-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 wrz 2011, 12:17

u nas nocka fajna
super :ico_brawa_01:
wyobraź sobie mnie 177 cm + obcas z 6 cm(bo takie mam buty) i mojego A ze wzrostem 170 cm
no tak, obrazek byłby ciekawy :ico_oczko:
wg mnie to kobieta powinna mieć zapewniony powrót do pracy na stanowisko jakie pełniła przed porodem
dokładnie :ico_sorki: i macierzyński powinien trwać 12 miesięcy :ico_oczko:
Pospałam z młodym prawie 2 godz. Idziemy na spacer.
fajnie, że sobie pospałaś :ico_brawa_01: no u mnie alergolog też się upierała, że kosmetyki i że to alergia kontaktowa, a nie wpadła na to, że nikiel mnie uczula, a objawy miałam typowe.

Młody śpi już prawie 2h, ale w między czasie strasznie się kręcił i popłakiwał, nie wiem czemu on tak niespokojnie śpi ostatnio :ico_sorki: przydałoby się, żeby w ciągu godziny wstał, bo muszę go uszykować na wizytę i pewnie jeść będzie chciał.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 12:23

macierzyński powinien trwać 12 miesięcy :ico_oczko:
nie musiałby tyle trwać jakby wychowawczy płacili tyle co macierzyńskiego anie marne 400 zł i to jeszcze tylko przez 2 lata :ico_puknij: to po co są 3 lata wychowawczego? :ico_puknij:
wkurza mnie namawianie do rodzenia dzieci a utrudniają ich utrzymanie :ico_noniewiem:
Młody śpi już prawie 2h, ale w między czasie strasznie się kręcił i popłakiwał, nie wiem czemu on tak niespokojnie śpi ostatnio :ico_sorki: przydałoby się, żeby w ciągu godziny wstał, bo muszę go uszykować na wizytę i pewnie jeść będzie chciał.
może za dużo wrażeń ma :ico_noniewiem: i na pewno niedługo ci wstanie i się wyszykujecie :-)

moja godzinkę śpi :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości