JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

12 sie 2011, 14:17

Ja byłam w niedziele na filmie "Druhny" i spodziewałam sie czegoś lepszego :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 sie 2011, 10:47

Ja byłam w niedziele na filmie "Druhny" i spodziewałam sie czegoś lepszego :ico_noniewiem:
właśnie czytałam opinie że niespecjalny ten film.

Oglądałam Super 8 film Spielberga myślałam że fajny i rozczarował mnie.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 sie 2011, 10:51

właśnie czytałam opinie że niespecjalny ten film.
Gosiu mnie nie zachwycił.
Myslalam ze bedzie cos w rodzaju Kac Vegas i Kac vegas 2 , bo chyba ten rezyser byl, a tu wg mnie lipa.

Bylam z rana bo myslalam ze bedzie duzo ludzi chcialo isc a ja nie lubie tloku :-)
Bylam ja i jakas para siedziala w tym samym rzedzie co i ja i jak sie skonczyl zaczely leciec napisy i ten facet mowi do swojej zony Czy to sie zaczelo czy skonczyło? :ico_noniewiem: :-)

Allia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:43

17 sie 2011, 10:24

Ktoś już oglądał nową Planetę Małp? Warto?
nie oglądałam ale słyszałam że warto. Daj znać jak obejrzysz.
Ja widziałam.. film nie jest zły, chociaż mnie nie wciągnął (na niektórych się wlepiam w ekran), momentami miałam wrażenie, że niektóre sceny są za długie i za nudne - zwłaszcza jak były sceny ataku małp. Po poprzednich częściach z lat '60 i '70, które mi się podobały, chyba spodziewałam się czegoś lepszego.. Ale ogólnie, nie żałuję, że obejrzałam. Myślę, że warto, jeśli ktoś zna poprzednie części. Moja opinia może też wynikać z tego, że ostatnio pochłaniam horrory i może mi się gust już wykrzywił ;) ;)


edit: Nie przerażają Was te nowe smerfy? Prawie mnie szlag trafia jak widzę gdzieś zwiastun. Przecież to profanacja! :ico_olaboga:

borówna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2011, 10:23

18 sie 2011, 14:04

Ja byłam w niedziele na filmie "Druhny" i spodziewałam sie czegoś lepszego :ico_noniewiem:
Też czekałam na Druhny, ale nie byłam jeszcze w kinie. Choć po waszych opiniach nie wiem czy się wybiorę. Za to byłam na Krecie. Zachwycił mnie Szyc ;) jak i Dziędziel. Świetnie zrobiony film, choć było kilka małych elementów, jakie mi się nie spodobały, ale w sumie to tylko szczegóły. Końcówka była niespodziewana i wstrząsająca. Warto zobaczyć ;) Kilka miesięcy temu czekałam też z niecierpliwościa na Melancholię, a kiedy była w kinie nie mogłam znaleźć czasu. Ale nadrobiłam na Ence na VOD ;) W sumie spodziewałam się czegos innego, ale mimo to polecam zobaczyć ze względu nawet na samego reżysera.
Ps. Słyszałam, że Smurfy są mocno przereklamowane.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

30 sie 2011, 19:43

Ps. Słyszałam, że Smurfy są mocno przereklamowane.
oglądałam Smufry i faktycznie nic ciekawego. Tzn jak dla mnie, bo dzieciakom może sie podobać. Liczyłam na coś śmiesznego, ale nie było bardzo śmieszne. Tylko Klakier ładniutki :ico_oczko:

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

23 wrz 2011, 12:49

Ja czekam na kolejny film von Triera, tym bardziej, że jest obecnie w świetnej formie.

Awatar użytkownika
Szmizjerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 07 lip 2011, 14:20

23 wrz 2011, 13:40

Ja czekam na Baby są jakieś inne.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 wrz 2011, 11:16

ja czekam na listopadowa premiere ostatniej czesci Zmierzchu :-D

Awatar użytkownika
Delikatna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 07 wrz 2011, 01:55

26 wrz 2011, 00:24

słyszałam, że Praci z Karaibów z P.Cruz, są straszną kichą. Może się ktoś podielić wrażeniami? Nie wiem, czy się wybrać.
Zaciekawil mnie też bilboard z Inkarnacją i Agnosis, opisy w necie też całkiem interesujące, ale nie wiem na ile zgodne z rzezczywistością...

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość