Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 wrz 2011, 11:03

tibby - oj cos czuje,ze dolaczysz do nas we wtorek :-D

biniu_s, zazdroszcze,ze mozesz pic kawke,ja tylko inke i tez nie duzo :ico_olaboga:

Ja dzis robie rosolek i chyba placki ziemniaczane,mam chetke na jedno i drugie :ico_oczko: meza w domu nie ma,dzieci i tak pewnie tylko rosolek zjedza :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

24 wrz 2011, 12:04

Ja dziś na wesele idę dopiero na 19 nie wiem jak długo dam radę bo wieczorem jest masakra obym chociaż do 22 dała radę :ico_wstydzioch: kurcze katar mi minął to teraz kaszel doszedł i jak kaszle to muszę sie za brzuch trzymać bo mnie tak czasem ta rana po cc przy kaszlu zarwie że aż łzy w oczach stają :ico_wstydzioch:
ja tez przechodzilam kaszel na poczatku .. tragedia .... przy kazdym porannym kaszelniu kiedy odrywala sie mi flegma plamilam na brazowo :ico_placzek: bardzo sie przestraszylam i lekarka ginka przepisala :-) syrop na kaszel mucosolwan - po 2 dniach mi przeszlo ...

[ Dodano: 24-09-2011, 12:10 ]
czyli w piatek wszystkie pokazujemy brzuszki :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 wrz 2011, 13:03

asiab trzymaj się, mam nadzieję że szybko minie ten okropny kaszel, jeśli nie to pędź do lekarza, po co się męczyć.
Mnie boli brzuch jak kicham a co dopiero działoby się przy kaszlu :ico_noniewiem:

iw_rybka, no mogę jak narazie wszystko, czasami mam tylko zgagę jak pojem coś słodkiego, wczoraj miałam na obiad pierogi z czereśniami (uprosiłam mamcię żeby zrobiła) to mnie tak męczyło to draństwo, że szok, ale jak zjem ziemniaki, surówkę i mięsko to jest ok.
Tak czasami sobie myślę, że jak ciąża tak bez objawowo w sumie przechodzi to poród będzie okropny i dziecko pewnie też da mi popalić :-D

A na obiadek już zapiekaneczka się robi w piekarniku (makaron, pieczarki, mielone, brokuł i dużżżżo żółtego sera). Po 14 mąż będzie z pracy to akurat wszyscy razem zjemy :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 wrz 2011, 14:10

iw_rybka, testuję w pon :-P

głowa mnie boli coś. w pracy zapieprz :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 wrz 2011, 16:03

czyli w piatek wszystkie pokazujemy brzuszki :-D :ico_brawa_01:
- no to ok :-D
to poród będzie okropny i dziecko pewnie też da mi popalić :-D
- co Ty,ja moje obie ciaze dosc zle przechodzilam a dzieci mam kochane,tzn takie malo absorbujace :ico_oczko:
testuję w pon :-P
- no to czekamy :-D

[ Dodano: 24-09-2011, 16:08 ]
A ja dzis mam dzien sprzatania i prania,czyli typowa sobota :ico_oczko: Napalilam w piecu i teraz w domku tak czysciutko i cieplutko :-D No i upieklam murzynka i dzieciaki sie zajadaja :ico_oczko: No i zrobilam dzis przeglad ciuchow,letnie wynioslam do innego pokoju,a do naszych szaf wrocily ubrania zimowe,przy okazji segregacja,co sie nada do ubrania przy rosnacym brzuszku :ico_oczko:
Bede musiala kupic sobe jakies spodnie ciazowe,bo ja po porodzie Zuzi - wyrzucilam wszystko co mi ciaze przypominalo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 24-09-2011, 17:21 ]
no to jeszcze zeby sie zmeczyc na maksa,zrobilam porzadki w butach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

24 wrz 2011, 20:04

hi

to Akcje z Piątkiem zaczynamy od nastepnego Piatku czyli-30.09.:) i nie wykrecania sie ze nie widac...go jeszcze :-D

Biniu_s-to jakie ten twój M. ma imie??

dzis mi wpadlo imie Miłosz.....ale nie wiem czy pasuje do zestawu..... :ico_noniewiem:

bylismy dzis na dlugi spacerku z chłopakami taka sliczna pogoda....byla...

dobrej nocki....

ide bo padam...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 wrz 2011, 21:22

Brodzikowa, Miłosz super :ico_brawa_01: osobiście znam jednego Miłosza - kawał ciacha z niego, nawet jest modelem, więc kto wie... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


umierałam dziś na koniec dnia w pracy :ico_olaboga: Myślałam, że padnę!
Nie wiem czy wiecie, ale ja pracuję w McDonald's jako Instruktor (czyli uczę ludzi standardów itp) i dziś był taki ruch jak nigdy! Nie wiadomo było w co ręce włożyc :ico_noniewiem: A ten ból głowy sprawił, że ręce mi się trzęsły, prawie czarno miałam przed oczami... Brak sił na cokolwiek. Ale wzięłam dwa tabsy i teraz już przeszło. Ale cienko było swego czasu ze mną.
Teraz jestem po kąpieli, włoski umyte i siedzę z kompkiem spokojnie. :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 wrz 2011, 22:02

dobry wieczór

tibby, myśle ze jesteś w :ico_ciezarowka: :-D . W czasie studiów pracowałam w mc donalds...hihi...cieżka praca...cały czas na nogach i jeszcze ci wkurzający ludzie :ico_zly: . Gdy już pisałam prace magisterską rzuciłam ją i przeszłam na utrzymanie już wtedy mężusia :ico_haha_01: :ico_oczko:
imie Miłosz.
bardzo ładne .... :ico_haha_01:

asiab udanej zabawy na weselu
ez objawowo w sumie przechodzi to poród będzie okropny i dziecko pewnie też da mi popalić :-D
u mnie tak było hehe... :ico_smiechbig:

dzis Dawid dał nam nieźle popalić...ze jestem przerażona na mysl jak to bedzie z dwójką :ico_szoking: :ico_olaboga:
to Akcje z Piątkiem zaczynamy od nastepnego Piatku czyli-30.09.:)
nie ma sprawy :-D
ja dzis mam dzien sprzatania i prania,czyli typowa sobota
ojejku...kiedy ja wreszcie posprzątam w domu...czesto porządki robie w tygodniu aby po przyjeżdzie z pracy w sobotę już tylko poświecic czas mężusiowi i memu niesfornemu synkowi :579:

ostatnio zauważyłam ze czesto twardnieje mi brzuch...a dziś to az za często...pewnie to nie jest normalne... :678:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 wrz 2011, 08:27

iw_rybka, testuję w pon :-P
oby sie udalo :ico_sorki: musisz tu dolaczyc :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2011, 08:51

a pon już jutro :-D :-D

dziś mialam 2h wyrwane w nocy z zycia. obudziłam się i koniec! nie chciało mi się spac. poszłam siusiu i męczyłam się. słyszałam jak mąż się zbierał do pracy i dopiero potem jakoś mi się usnęło :ico_sorki:

póki co jestem bezobjawowa. nic mi nie dolega. ciekawe co w końcu test pokaże :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość