elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 wrz 2011, 11:20

karina22, zdrówka życze i szybko się kuruj bo zasmarkana na porodówke byłoby kiepsko.
gratulacje i najszczersze życzonka dla niego
dziękuje Kochana
staram się, z Oliwka rozmawiałam, ale coś cicho dzis strasznie siedzi, a ja mam dzis silę na wszystko. Mowiłam nawet M. ze dzis moge rodzić bo mam powera
a wiele kobiet tak ma i właśnie w takie dni zaczyna sie akcja porodowa, no no, bo jeszcze słowa nie dotrzymasz, choć w sumie hmmm położna powinna wtedy ci to wybaczyć, bo to nie od ciebie zalezne tak naprawdę kiedy urodzisz a od córci hihih

szkieletorek a widzisz to nie wiedziałam, że w cm są podane obwody główki, w sumie nie zwracałam uwagi aż tak, bo ja dzieci w UK urodzone mam a tutaj na miesiące wszystko, nawet ciuszki nie powiem na jakie cm kupuje bo nie wiem

Miłej niedzieli wszystkim życze

ja z dziećmi w salonie siedzimy sobie , młoda podjada co chwile kanapkę serek, jourt, teraz z sokiem biega i ze słomką, spodobało się picie z normalnego kubeczka:) młody w lezaczku się przeciaga a ja nie mam nawet jak się iść umyć, małego z elizą nie sostawię, a jak pójde z nim na górę sama to bedzie płacz na dole, grrrr a mąż rzyga dziś jak kot po imprezie z sąsiadami - wie że nie może pić za dużo ale cóż napił się a był pprzekonany że po wisky nie rzyga hahahahaha, a dziś jego kolega z pracy ma przyjść - powodzenia mu zyczę:)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 wrz 2011, 11:51

Cześć :-)

Wpadam do Was między imprezami :-D
:ico_tort: Zuzia stawia za wczorajsze urodzinki
:ico_tort: Maciek za swój pierwszy miesiąć :ico_brawa_01:

Wczoraj były dwie koleżanki Zu i taki sajgon,że masakra :ico_olaboga: Miały być jeszcze dwie, w sumie dobrze,że nie przyszły :ico_sorki:

izabella ale Cię wymęczyło, współczuję, Kochana :ico_sorki:
Ale już bardzo niedługo i skończą się męki, sama radość będzie :ico_brawa_01: i nieprzespane noce :ico_oczko:

Sandrusiamoże chociaż za to przenoszenie synek szybciutko i bezboleśnie wyskoczy i wynagrodzi mamusi czekanie :-)

Inia ja też nie wierzę w te herbatki na laktację i wierzę,że Piotruś dopnie swego i dostanie, ile trzeba mleczka :ico_oczko:

Dziękuję Wam za miłe słowa dla Maciusia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 wrz 2011, 12:02

a wiele kobiet tak ma i właśnie w takie dni zaczyna sie akcja porodowa, no no, bo jeszcze słowa nie dotrzymasz, choć w sumie hmmm położna powinna wtedy ci to wybaczyć, bo to nie od ciebie zalezne tak naprawdę kiedy urodzisz a od córci hihih
mam nadziję że w razie czego sie nie obrazi :-) ale czuje sie na prawde wyśmienicie, lekkie skurczyki i mega moc we mnie drzemie :-D czuje sie jak supermen :-D
Zuzia stawia za wczorajsze urodzinki
Maciek za swój pierwszy miesiąć
wielkie gratulacje dla Twoich dzieci i życzenia spelnienia marzeń :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale Cię wymęczyło, współczuję, Kochana
Ale już bardzo niedługo i skończą się męki, sama radość będzie i nieprzespane noce
heheh czekam na to z utęsknieniem :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2011, 12:20

hej kochana ja mam dzis depreche juz sil nie mam , kurcze tak sie boje ze maly bedzie za duzy tyle po terminie :ico_olaboga: skurcze mialam w nocy ale nieregularne i jeden bolesny inny nie :ico_placzek: siedze i rycze ja chce kurcze juz urodzic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

25 wrz 2011, 12:54

Hej kochane :ico_oczko:

U nas pępkowe udane :-D Pół piwka małego wypiłam i myślałam, że w nocy mi cycki
rozsadzi :ico_oczko:
Zapomniałam, że piwko dobre na laktacje :ico_noniewiem:

Izabela dzieci lubią robić na przekór :ico_oczko: Ja np. mojemu Leosiowi w dniu
porodu powiedziałam, że nie wolno mu bo mama ma nogi nie ogolone i co, godzine
później skurcze mnie dopadły :-D
Więc się nie zdziw, że Oliwka na złość położnej zrobi :ico_oczko:

Kocura wszystkiego dobrego dla Twoich dzieciaczków
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ale czas biegnie :ico_olaboga:

Inia życzę szybkiego powrotu do normalności po tym szpitalu :ico_sorki: :ico_sorki:

Sandrusia biedactwo współczuję Ci :ico_sorki: :ico_pocieszyciel:
Ja też strasznie się bałam, żeby Leoś nie był za duży bo w sumie od początku
mówili, że będzie spory :ico_noniewiem:
No i w sumie malusi się nie urodził.
Każdego dnia trzymam kciuki, żeby Twój maluszek zechciał już wyjść :ico_sorki:

Powiem Wam, że u mnie przy obu porodach sprawdziły się identyczne scenariusze:
szycie- przy Elizie szyłam ochraniacz na łóżeczko, przy Leosiu mąż w końcu kupił mi
maszynę taką małą i szyłam ubranka dla lalek Elizy
pobyt w szpitalu- przy Elizie siedziałam 4dni bo taki wymóg że w dniu porodu trzeba było
się stawić, ja się stawiłąm dzień po i tak musiałam czekać na księżniczkę,
przy Leosiu też musiałam odsiedzieć swoje przez ciśnienie
nieprzespana nocka- przy Elizie jedna się kobita tak się darła, że ją boli, przy Leosiu
trafiła do nas na sale kobita i tak chrapała, że spać się nie dało
i co przy jednym i drugim na drugi dzień rodziłam :ico_oczko:
Jakbyśmy planowali trzecie to wiem jaki scenariusz mnie czeka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 wrz 2011, 13:01

hej dziewczęta :-D

szkieletorek moja Majcia urodziła się szczupła i długaśna jak modelka i miała obwód główki i klatki piersiowej równo 33cm :ico_oczko: a czapeczke miałam 36 i 38cm :ico_oczko: ale były troszke duże wiec kupiłam niby 34/36 i ta była w sam raz :ico_sorki:

kwiatunio powiedziała zę jak coś to mi napisze sms ale na weekend ma gosci i wyprawia urodzinki wiec pewnie dlatego nie zglada bo spędza czas z rodzicami

mój mężus na ryby pojechał, Majkę chrzestny zabrał na plac zabaw, a ja robie obiadek :ico_oczko:

[ Dodano: 25-09-2011, 13:04 ]
SANDRUSIA)), oj ja już tak mocno kciuki trzymam zeby u Ciebie sie wreszcie zaczeło :ico_sorki: na prawdę żal mi Ciebie bo tak długo już czekasz, tak długo skurcze cie łapia i daja nadzieje :ico_sorki: a synek nadal nie chce wyskoczyć :ico_olaboga:
mam nadzieje ze chociaż w nagrodę poród pójdzie szybko i sprawnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 25-09-2011, 13:05 ]
Kocura Bura, dla Zuzi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: z okazji urodzinek, sto latek i dużo uśmiechu, no i :ico_buziaczki_big: dla Maćka :ico_oczko:

[ Dodano: 25-09-2011, 13:07 ]
elibell, o jak szybko mineło :ico_szoking: Doriankowi juz dwa tygodnie stukneło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wydaje sie ze to raptem chwilkę temu rodziłaś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2011, 13:17

oj tak, dni z dziećmi lecą szybciutko. szkoda, że czasem te 9 m-cy tak wolno idzie... :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2011, 13:38

dziekuje wam kochane :ico_sorki:
ja wlasnie polozylam Huberta spac , Kubus gra , a ja i Wiktoria bedziemy ogarnic domek , L musial isc dzis do sklepu wiec nie bedzie go do iweczora
ja mialam slilny skurcz jakies 20 min temu i cisza :ico_zly: wykonczyc sie mozna :ico_olaboga: normalnie chyba sie walne ze schodow :-D chce juz przytulic mojego maluszka , wiedziec ze jest zdrowy nie martwic sie juz czy wszystko bedzie dobrze czy niebedzie komplikacji przy porodzie i takie tam juz normalnie swira dostaje :ico_puknij:

[ Dodano: 25-09-2011, 13:45 ]
Kinga_łódź, jejku patrze na twoje zdjecie i sliczne masz te dzieciaczki :-D w ogole Loes podobny jest do siostry :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 wrz 2011, 13:49

Zuzia stawia za wczorajsze urodzinki
Maciek za swój pierwszy miesiąć
sto lat dla dzieciaczków:) :ico_tort:
U nas pępkowe udane Pół piwka małego wypiłam i myślałam, że w nocy mi cycki
rozsadzi
u nas też udane choć nic nie piłam a miałam mega ochotę na jakieś ciemne piwko ale nic mnie w sklepie nie przyciągnęło, a jak mam stac i wybierać pół dnia to stwierdziłam, że nic nie musze pić, tyle nie piłam to wytrzymam jeszcze ale jakieś karmi bym się napiła tyle, że nie mam gdzie kupić :(

SANDRUSIA ja tak samo jak dziewczyny trzymam kciuki i nie ukrywam, że każdego dnia jak wchodze na forum mam nadzieję, że zobaczę nowy temat, że już urodziłaś. I też trzymam kciuki by za te d lugie czekanie z bolączkami poród był mega szybki;)
elibell, o jak szybko mineło Doriankowi juz dwa tygodnie stukneło a wydaje sie ze to raptem chwilkę temu rodziłaś
a mi się wydaje, że to już było dawno temu, bo już nawet nie oczyszczam się, czasem coś na wkładce jest ale tak rzadko że :ico_szoking: a dokupiłam wkładek niepotrzebnie tylko hihihi i ćwiczę mięśnie Kegla, czasem zapominam o tym, ale jak sobie przypomne to długo ćwiczę
szkieletorek moja Majcia urodziła się szczupła i długaśna jak modelka i miała obwód główki i klatki piersiowej równo 33cm a czapeczke miałam 36 i 38cm ale były troszke duże wiec kupiłam niby 34/36 i ta była w sam raz
a ja nie wiem jaki rozmiar mały ma główki, zapomniałam a przecież niedawno mierzyła nam środowiskowa jak była u nas, ale że książeczki mam na górze nie chce mi się lecieć po to, choć będę musiała bo wypełniam dokumenty do przedszkola i muszę tam wpisać rodzinnego lekarza elizy i środowiskową jej. Wtedy sprawdzę i wam napiszę:)

inia daj znaka jak Piotruś czy już lepiej, czy już udało się wam wrócić lekko do normy:)

Ja dziś czuję się nawet ogarnięta mimo niewyspania, wstałam do elizy po 6, nawet masę czasu miałyśmy na zabawy, pranie jedno zrobiłam a teraz nawet mam chwile na neta i niebawem zrobię obiadek, dziś piersi kuraka ze szpinakiem, a później spacer trzeba zaliczyć z dzieciaczkami. a mój szanowny mąż dalej choruje, nie wiem jak on jeszcze dziś chce ludzi ugościć jak ledwo żyje hihihi, kara za zbyt dużą ilość wypitego alkoholu hihihi

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 wrz 2011, 15:26

wchodze po obiadku bo Majcia śpi, a ja już sie nudze, Przemek niedługo wróci, spod Wisły daleko nie ma :ico_haha_01: już pewnie zapach sosu mu pod nos podleciał bo dzwonił zapytac czy obiad dobry mamy :ico_haha_01:
a mi się wydaje, że to już było dawno temu, bo już nawet nie oczyszczam się, czasem coś na wkładce jest ale tak rzadko że :ico_szoking: a dokupiłam wkładek niepotrzebnie tylko hihihi i ćwiczę mięśnie Kegla, czasem zapominam o tym, ale jak sobie przypomne to długo ćwiczę
też ćwiczyłam, mimo to nietrzymanie moczu pozostało po Majce :ico_olaboga: po takim nacięciu to ja sie dziwie ze co innego umiem utrzymać :ico_haha_01: mam nadzieje ze jakby co to po drugim porodzie załapie sie na jakąś promocyjną plastykę krocza :ico_haha_01: byle mi nóg razem nie zszyli :ico_haha_02:

izabella jak samopoczucie? nie rusza cie w strone porodówki? bo mam nadzieje ze mnie weźmiesz ze sobą jak obiecałaś :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-09-2011, 15:28 ]
Kocura Bura, oj sorki miałam Ci napisać ze śliczną masz fotkę małego w podpisie ale gdzies mi umkneło :ico_wstydzioch:

ciekawe jak noc mineła Ini i Piotrusiowi :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość