Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 wrz 2011, 10:19

witam :ico_kawa:
słoneczko świeci więc później spacerek na pewno będzie,ciekawe tylko o której mąż wróci :ico_noniewiem:
dzisiaj nocka dużo lepsza,pobudka o 2 na jedzonko i od razu spać poszła,potem przed 7 była kupka i jedzonko,przed 8 zasnęła i spała do 9 :ico_sorki: więc dało się przeżyć :ico_oczko: widać,że pewnie ząbki dają o sobie znać
K dziś na męskim wieczorku...- poker :ico_noniewiem:
sama bym pograła :-D
a ty kiedy masz babski wieczór?
Za to my nie mogliśmy wyjść z podziwu jak mała jej aż uszy się trzęsą.
bardzo dobrze,że ma apetyt :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 wrz 2011, 10:27

hej kobietki :-)
Ja na te ziąbulce jego mam dentinox ale zanim zacznie coś działać to go zlizuje bo dobre jest :D

Dzisiaj pogoda ładna ale cóż wyjść nie wyjdę bo wszystkie ciepłe ciuszki małego w pralce a ja lekko przeziębiona jestem i nie chce się doprawić może później K z małym wyjdzie jak z pracy wróci...
mojemu małemu dalej się łebek nie naprostował tak jak bym tego chciała :ico_placzek: nie wiem już co robić z tą biedną głowiną myślałam że się naprostuje a tu nic zawzięta :ico_placzek: mimo że już praktycznie nie leży na tej płaskiej stronie to i tak nic się nie chce zmienić...
Lekarka kazała się nie martwić że jeszcze się będzie prostować :ico_puknij: powiedziała że już dużo się uformowała ale ja widzę że dużo to jeszcze zostało do poprawy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 wrz 2011, 10:36

Mariola_Larose, nic się nie martw główką,lekarka Igorka rzadziej widzi i widzi różnicę w zmianie kształtu,ty widzisz codziennie i myślisz,że poprawy nie ma,na pewno się naprostuje bo jeszcze kości czaszki są bardzo "elastyczne" :ico_sorki: i zdrówka dla ciebie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 wrz 2011, 11:01

Aniu dziękuję
boję się że mu zostanie płaski łebek i dzieci będą dla niego przykre :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 wrz 2011, 11:37

Mariola_Larose, na pewno mu tak nie zostanie tym bardziej że na tej płaskiej części rzadko leży jak piszesz,wszystko się jeszcze unormuje :ico_sorki:

Milenka na drzemce
tatuś już w domku z Hanią leżą :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 wrz 2011, 13:55

cześć :-)

u nas nocka dzisiaj średnia, trochę Krzysiu stękał, ale na szczęście je już normalnie :-D

Ania też widzę miałaś kiepską nockę :ico_sorki: Tobie chociaż mąż pomaga, mój tak twardo śpi, że nic nie słyszy :ico_noniewiem:

Koroneczka dobrze, że mama odpuściła z tym MM, ładnie Maks jej zjadł :ico_brawa_01: fajnie, że z kursu zadowolona jesteś :-) ja muszę sobie moje paznokci przypomnieć, bo klientki się dopytują, ale wcześniej muszę uzupełnić braki w kuferku.

Mariola główka jest jeszcze miękka i się formuje cały czas, na pewno będzie dobrze.

Murchinson weekend bardzo gościnny macie :-D

U nas, a właściwie u mnie :ico_oczko: była wczoraj chrzestna Krzysia, poplotkowałyśmy, napiłyśmy się winka, a mój mąż w tym czasie był na rybkach, a Krzysiula już spał :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 wrz 2011, 14:03

czesc

mi czasu brak :ico_olaboga:

Aniu u nas Antosia tez bardzo czesto ma przerwy w spaniu w nocy, ostatnie dwie nocki byly bez przerw :ico_sorki: , sliczne dziewczynki w podpisie :ico_brawa_01:

Koroneczka fajnie, ze Ci sie podobalo na kursie :ico_brawa_01: tez bardzo chetnie skorzystam z uslug :ico_oczko:

Mariola ja tez uwazam, ze glowka sie uksztaltuje jeszcze

markotka, fajny wieczor mialas wczoraj :ico_brawa_01:

moj maz wczoraj wylewal z butli swoje zeszloroczne winko z winogron, probowalam troche jak dzieci usnely - nawet dobre, slodziutkie :ico_oczko:

my jestesmy po sesji wlasnie, efekt za 2 tygodnie, dzieci sie spisaly :ico_oczko:

pogode mamy piekna, obiad z dowozem do domu :ico_wstydzioch: jak zjemy na jakis dluzszy spacer tez wyskoczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 wrz 2011, 16:37

Witam się niedzielnie!!
Pogoda cudna- taka jesień mogłaby być :-) :-)

Mariola, nie przejmuj się tą główką! Lekarka na pewno wie co mówi, bo takich przypadków miała już wiele, główka Małego się na pewno wyprostuje.
obiad z dowozem do domu :ico_wstydzioch:
A my byliśmy na mieście na obiadku i przy okazji na długim spaaacerku :-)
tez bardzo chetnie skorzystam z uslug :ico_oczko:
Zapraszam :-)

Aniu, dobrze, że nocka lepsza :ico_sorki: a ja babski wieczór mam zamiar zaplanować na przyszły weekend :-)

Markotka, też bym się winka napiła :ico_sorki: :ico_sorki:

Jedziemy zaraz do naszego domku bo muszę efekty zobaczyc :-) wpadne wieczorem

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 wrz 2011, 18:40

Hej,
moj maz wczoraj wylewal z butli swoje zeszloroczne winko z winogron, probowalam troche jak dzieci usnely - nawet dobre, slodziutkie :ico_oczko:
To odlej z butelkę dla nas to jak do Koroneczki podejdziemy na masaż to wypijemy. Ja dowiozę nalewki :-)
Pogoda cudna- taka jesień mogłaby być :-) :-)
Za zaraz po niej cieplutka wiosna bez zimy (no z wyjątkiem Bożego Narodzenia).
Mariola zgadzam się z dziewczynami, główka się jeszcze kształtuje.
Mojemu dziecku chyba spodobało się jak jadła Zuzia i od dziś je samObrazek i wnerwia się jak próbujemy przytrzymać mu butelkę:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 13:07 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 wrz 2011, 19:14

Mojemu dziecku chyba spodobało się jak jadła Zuzia i od dziś je sam i wnerwia się jak próbujemy przytrzymać mu butelkę:
Super!!! Jaki zdolny Mateuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To odlej z butelkę dla nas to jak do Koroneczki podejdziemy na masaż to wypijemy. Ja dowiozę nalewki :-)
No co za wyśmienity pomysł :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości