Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 wrz 2011, 10:04

Tosia dzis wczesnie wstala, a ja po pieczarki chcialam sie wybrac przed spaniem :ico_oczko:
U nas młody pobudkę zrobił o 5.30 (w nocy też się zbudził o 3, a ja się odzwyczaiłam od nocnego wstawania) i gadał, śmiał się i śpiewał(tzn takie dźwięki wydaje jakby śpiewał) do zwierzaków. Jedna drzemka krótka była o 7.30 do 8. Teraz druga i mam nadzieję, że pośpi ze 2 godziny.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 wrz 2011, 10:05

Koroneczka, Murchinson, dla Was :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_oczko: :ico_oczko:
Mmmm dzięki! Uraczyłam się :-)

Ja nie mam pieczarek, ale chyba wiem co zrobię- schab rozbiję posmaruje musztardą z czasnekiem i tymiankiem- włożę plaserek serka i szynki, złożę na pół w panierkę i na patelnię. Już kiedyś tak robiłam- bardzo dobre!!!
Jeśli masz ananasa to zamiast pieczarek możesz pod koniec zapiekania położyć plastry ananasa i zółtego sera-pycha.
Brzmi pysznie- pomysł na pewno wykorzystam :-)

My też pójdziemy na spacer jak Maksio wstanie- o tej godzinie ma zwykle najdłuższą drzemkę więc pewnie do 11 pospi

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 wrz 2011, 10:06

u nas w nocy pobudki na jedzinie, dzis chyba z 4 razy :ico_olaboga:
niech te zeby sie wybija :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 wrz 2011, 10:09

pycha pycha, bo z przepisu Markotki :-D
A nawet nie pamiętałam, że Markotka go podawała :ico_wstydzioch: bo u mnie mama takie często robiła.
Mariola ty się nie martw, do Ciebie też podjedziemy na parapetówę i oprócz mieszkania maturę opijemy :ico_oczko:
A ja sobie właśnie zdałam sprawę, że ostatni tydzień na macierzyńskim jestem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 wrz 2011, 10:10

witam
u nas też pięknie po zakupki już byłam
Milena zaraz uśnie chyba
Hania bajki ogląda
mąż poszedł jakiś płot komuś robić,a od poniedziałku bierze sobie tacierzyński,choć pewnie i tak mało w domu będzie :ico_noniewiem:
tylko Milenki nie widac
bo spała sobie w wózku :ico_oczko:
Co na obiad robicie??
nie robię :ico_noniewiem:
miałam robić naleśniki to w sklepach jajek i mleka nie ma...(aż 2 sklepy są i nic),myslałam o mięsku to zamrożone w sklepach i u mnie kości same a zupy mi się nie chce robić :ico_noniewiem:
To wrzuć też tu bo ja nie mam konta na nk (zlikwidowałam). :ico_brawa_01: dla Hani.
ok,załaduję i wrzucę :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 wrz 2011, 10:14

schab rozbiję posmaruje musztardą z czasnekiem i tymiankiem- włożę plaserek serka i szynki, złożę na pół w panierkę i na patelnię.
ooo, musze sprobowac :ico_oczko:

a z tym ananasem i serem tez dobre sa filety z kurczaka
Mariola ty się nie martw, do Ciebie też podjedziemy na parapetówę i oprócz mieszkania maturę opijemy :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja sobie właśnie zdałam sprawę, że ostatni tydzień na macierzyńskim jestem :ico_placzek:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mi zostaly 2 tygodnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 wrz 2011, 10:16

A u nas maksio przebudził się po 4, dałam smoka i poszedł spać dalej, potem wstał o 6.30 na cyca :ico_brawa_01: poszedł spać dalej i wstał o 7.40. Kochane dziecko!

Aniu, czekam na zdjęcia, bo ja Cię na nk nie mam :ico_noniewiem:

Mariola, i na masaż zapraszam :-) A na Twoją parapetówkę oczywiście przyjadę :-) Nie przejmuj się, nie od razu Kraków zbudowana, nam też nie starczy kasy na wszytsko, bo już się prawie skończyły. Kominka prawdopodobnie narazie nie będzie, bo nie chce robić zwykłego byle by był, tylko taki jak chce, no i do sypialni mebli nie będzie.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 wrz 2011, 10:17

cześć :-D

u nas super nocka :ico_brawa_01: Krzysiu poszedł wczoraj późno spać-21:30, bo byliśmy u znajomych, przed 7 zjadł i dopiero 15min temu wstał :ico_brawa_01:
moj maz wczoraj wylewal z butli swoje zeszloroczne winko z winogron, probowalam troche jak dzieci usnely - nawet dobre, slodziutkie
ładne rzeczy :-D
my jestesmy po sesji wlasnie, efekt za 2 tygodnie, dzieci sie spisaly
to czekamy na efekty :-D
Mojemu dziecku chyba spodobało się jak jadła Zuzia i od dziś je sam i wnerwia się jak próbujemy przytrzymać mu butelkę:
super :ico_brawa_01: Krzysiu szarpie się ze mną, zabiera butelkę, ale nie umie jej jeszcze utrzymać za długo i smoczkiem najczęściej celuje sobie w oko :ico_oczko:
ja go budzę,nie obchodzi mnie to,że on nie słyszy
ja mojego próbowałam budzić, ale jest taki nieprzytomny, że nie wie co robi i żaden z niego pożytek, za to rano zajmuje się małym a ja sobie dosypiam :ico_oczko: super fotka w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 wrz 2011, 10:17

A ja sobie właśnie zdałam sprawę, że ostatni tydzień na macierzyńskim jestem :ico_placzek:
Ja do końca października , ale to wraz z tym dodatkowym no i urlopem :ico_sorki: :ico_sorki: A potem zasiłek chyba :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 wrz 2011, 10:17

mąż ... od poniedziałku bierze sobie tacierzyński
Mój D też i miał jeszcze 3 dni urlopu myślałam, że weźmie bo w góry mieliśmy jechać i lipa-nie odstanie tych 3 dni i nie jedziemy :ico_zly: chyba że w któryś weekend.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość