Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 wrz 2011, 11:02

to skąd jesteś bo skleroze mam
mieszkam koło Rzeszowa :-)
masz jeszcze jakiś urlop?na wychowawczy idziesz?
mam 5 tyg. wypoczynkowego no i 2 dodatkowego macierzyńskiego i tyle, niestety...... , w połowie listopada wracam do pracy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 wrz 2011, 11:21

mam 5 tyg. wypoczynkowego no i 2 dodatkowego macierzyńskiego i tyle, niestety...... , w połowie listopada wracam do pracy :ico_placzek:
to jeszcze trochę w domku posiedzisz :ico_sorki: a nie chcesz na wychowawczy iść czy nie bardzo możesz?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 wrz 2011, 16:53

Aniu, wyglądasz super. A dziewczynki na tym wspólnym zdjęciu wyszło ekstra :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

26 wrz 2011, 19:03

Ale dziś cisza na forum :-)
ja z utęsknieniem czekam na mojego K bo dziś kończy o 22 bo musi dłużej w pracy zostać :ico_zly: mały jak zwykle spać nie chce :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 wrz 2011, 20:31

Witam dziewczyny po długich zaległosciach.
Niestety nie jestem w stanie was doczytac :ico_placzek:

Wiecie było u nas nawet dobrze, mały marudny jak zawsze tylko chciał sie nosic, ale od jakiegos tygodnia jest koszmar :ico_olaboga: ciagle płacze, nie chce jesc ani pic, dzisiaj to łyzeczka go karmiłam bo nic nie wypije z butelki, ewentualnie jakies papki zje, byłam u lekarza no i okazuje sie zabkuje i to bardzo, niestety daje nam sie to odczuc.
Budzi sie w nocy nawet co 30 minut, jestem padnieta :ico_placzek:
Wczoraj tak płakał ze cała noc w wozku go woziłam bo nie chciał zasnac, a moje rece tez juz wysiadaja.

Normalnie nie daje juz rady, dziewczyny poradzcie, co z tym jedzeniem przeciez musi cos picc???!!!

Filipek tez ciezko to znosił ale Dawid to pobił sam siebie, a to dopiero poczatek :ico_olaboga:
W dzien to ciagle trzeba go nosc na rekach, a wazy juz 8200kg. wiec wszystko boli.

Aniu sliczne zdjecia, a dziewczyny bardzo podbone do siebie tak jak moi chlopcy :-D

Wybaczcie dziewczyny ze tylko o sobie, postaram sie czesciej zagladac, ale ciezko mi to idzie, odechciewa mi sie wszystkiego :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 wrz 2011, 20:50

wiola85, fajnie, ze zajrzalas
Normalnie nie daje juz rady, dziewczyny poradzcie, co z tym jedzeniem przeciez musi cos picc???!!!
a czy dajesz malemu cos przeciwbolowego na zabkowanie? mysle ze jak go tak bardzo boli, to nawet nurofen moglabys mu podac, bo on pewnie tez glodny jest
karmisz piersia?
W dzien to ciagle trzeba go nosc na rekach, a wazy juz 8200kg. wiec wszystko boli.
kawal chlopczyka :ico_brawa_01: a Tobie wspolczuje, oby malemu szybko przeszlo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

26 wrz 2011, 21:15

Wiola ja małego biorę podstępem bo czasem też ma tak że butelki nie ruszy i tylko płacz to jak mam go na rękach biorę na palec witaminę D3 bo mam w kroplach albo espumisan wsio ryba byle smak inny był i mały zaczyna ssać palca wtedy szybko zabieram i daję butelkę albo już zacznie jeść albo wypije tylko trochę ale u Ciebie ważne żeby wypił cokolwiek a jak nie to i mleczko będziesz musiała łyżeczką podawać :ico_olaboga:
Moja mama znowu mi jak byłam mała dawała skórkę chleba to trochę zęby przechodziły i karmiła mnie piersią mówiła że cyc to lekarstwo na wszystko było... szkoda tylko że ja już nie karmię cycem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 wrz 2011, 21:25

wiola85, ojj biedna !!! Współczuje Ci kochana, ja to bym nie wiedziała co robić, bo mój Maksio taki grzeczny. Może spróbuj coś podać przeciwbólowego Małemu :ico_sorki: :ico_sorki: Oby ząbki szybko wykiełkowały.

A ja dzisiaj kupiłam Maksiowi soczek marchwiowo- jabłkowy i za nic w świecie nie chciał pić.....pluł jakbym m jakieś świństwo podkładała :ico_sorki: Ojj chyba ciężko będzie u niego z jedzeniem :ico_sorki:

[ Dodano: 26-09-2011, 21:27 ]
a wazy juz 8200kg
hihi wielki jest :-) ciekawe ile moje dziecięcie waży!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 wrz 2011, 08:09

Cześć,
któraś chętna na :ico_kawa:?
Normalnie nie daje juz rady, dziewczyny poradzcie, co z tym jedzeniem przeciez musi cos picc???!!!
Spróbuj podać mu wodę/mm strzykawką. :ico_pocieszyciel: albo do tych papek dodawaj trochę wody/mm by były rzadsze. Zapewne lekarka coś przepisała dla Dawidka przeciwbólowego. Oby szybko wyszły te ząbki :ico_sorki:
karmisz piersia?
Wiola od momentu jak miała zapalenie piersi przeszła na butelkę.
A ja dzisiaj kupiłam Maksiowi soczek marchwiowo- jabłkowy i za nic w świecie nie chciał pić.....pluł jakbym m jakieś świństwo podkładała :ico_sorki:
Maksio chyba chce też w zawodach "plucie na odległość" brać udział i trenuje :ico_oczko: Jeden papkami, drugi sokami, och te chłopaki :ico_noniewiem:
To tylko pokazuje, że Twoje mleczko mu wystarczy i nie potrzebuje jeszcze innego jedzonka. A maluch czasami musi spróbować coś 15-20 razy zanim załapie.
Ja swojego pyzulka ważyłam w niedzielę i ma 7.6kg i 68,5cm. Wczoraj noisłam go po domu w nosidełku przodem do świata ale mu się podobało, majtał nogami i co zobaczył to śmiał się na cały głos.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 wrz 2011, 10:09

któraś chętna na :ico_kawa: ?
Ooo ja poproszę :-)

U nas kolejna przespana nocka- dokładnie o 6.37 Maksio otwarł oczka i było już po spaniu :-)
To tylko pokazuje, że Twoje mleczko mu wystarczy i nie potrzebuje jeszcze innego jedzonka. A maluch czasami musi spróbować coś 15-20 razy zanim załapie.
Chyba tak! Na razie mu odpuszczę znowu, papki je ale kilka łyżeczek i już odwraca głowę i nie chce, nigdy nie zjadł nawet pół słoiczka, a daje czasami :ico_noniewiem:

Chyba zasnął, ja czekam na kuzynkę , zostanie chwilę z Maksiem, a ja wyskoczę do miasta bo mam do załatwienia parę spraw! Bez wózka pójdzie szybciej :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość