Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 09:16

oby to był Nasz ostatni tydzień z
miejmy Izuś nadziję :-)
wycieczkę do Węgierskiej Górki
to niedaleko ode mie :-)
tak długo u nas nie trzymaja po terminie, co dwa dni oxy podają na wywołanie
ja w razie czego mam sie tydzień po terminie zgłosic :-D
o super to nas zawstydziła wczoraj na porodówke trafiła żona kolegi z pracy Przemka miała termin na 7 paź. a ja sie dalej kulam
kurde fajnie niektóre dziewczyny tydzień wcześniej sobie urodza lub w terminie a teraz to mam takie mega rozciagajace się dni. szok po prostu jakby z gumy były.

Ciekawe u mnie to ze siły mam, czuję się ok i doopka nic sie nie rusza, wczoraj skurcze pomeczyły z wieczora i znów poszły sie paść :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 09:17

izabella :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kurcze już za chwilkę będziesz tulić maleństwo ale ci fajnie .

Ja też nie kojarzę tej dziewczyny co urodziła,ona pisała tu czasem u nas na wątku ?

Seriale oglądam bo juz o 19 jest ciemno i wieczory dłuższe ale jak jest sezon letni i długie dnie oraz dużo pracy to tv mało kiedy włączam.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 wrz 2011, 09:19


miejmy Izuś nadziję :-)
oj tak, ja włąsnie przez tę wycieczkę Natalki bym chciała urodzić do niedzieli :ico_sorki:
albo zebym miała pewnosc ze przez te 3 dni wycieczki nic nie ruszy :ico_sorki: ale nikt mi tej pewnosci nie da niestety :/ szkoda mi małolaty naszej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 27-09-2011, 09:20 ]
Ja też nie kojarzę tej dziewczyny co urodziła,ona pisała tu czasem u nas na wątku ?
z samego poczatku cos popisała chwilę z nami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 27-09-2011, 09:22 ]

ja w razie czego mam sie tydzień po terminie zgłosic :-D
u nas już w dzień terminu nie mają prawa pacjentki do domu odesłać :ico_haha_01:
musza zostawić na oddziale, a wiadomo ze coś robić muszą wiec najpierw robią badania a na drugi dzień podaja pierwszą oxy, jeden dzień przerwy jakby co i znów podają oxy :ico_oczko: do skutku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 09:26

Ja też nie kojarzę tej dziewczyny co urodziła,ona pisała tu czasem u nas na wątku ?
pisała na samiutkim poczatku. Chyba tylko ja i Izuś bedziemy ja kojarzyły, bo byłyśmy pierwsze na tym temacie. Pisała czasem, potem zniknela i cisza :-D
kurcze już za chwilkę będziesz tulić maleństwo ale ci fajnie .
jak mnie dalej Oliwka tak w bambuko bedzie robila to chyba nigdy :-D
u nas już w dzień terminu nie mają prawa pacjentki do domu odesłać
musza zostawić na oddziale, a wiadomo ze coś robić muszą wiec najpierw robią badania a na drugi dzień podaja pierwszą oxy, jeden dzień przerwy jakby co i znów podają oxy do skutku
a oksy jest w zastrzyku czy jak, bo chyba zacznę masowac nonono :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 wrz 2011, 09:28


a oksy jest w zastrzyku czy jak, bo chyba zacznę masowac nonono :-)
ja miałam w kroplówce :ico_oczko:

[ Dodano: 27-09-2011, 09:29 ]
zaczynam sie zbierać, idziemy na spacer póki mam siłe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 09:36

Ja dopiero zjadłam śniadanko, dziś pospałam do 8:30 wiec długo jak dla mnie.
Firankę ściągłam dziś z salonu bo wkurzała mnie że tak muchy ja zesrały. Jak się wypierze to wyprasuję i zawieszę.Potem wypiorę dywan to może wyschnie do wieczora.
Jak siły pozwolą to wyszoruje łazienkę ale to nie wiem, czas pokaże jak będę się czuć bo na siłę na pewno nie będę tyrać.

[ Dodano: 27-09-2011, 09:37 ]
A jak nasza Sandrusia ? Ona miała wieczorem jechać chyba do szpitala , czy sie mylę?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 09:42

ja miałam w kroplówce
to brzmi lepiej niż kastrzyk w tyłek :-D

Kurde szukam kosza mojzesza w rozsądnej cenie lub kołyski ale nic wyszukac nie mogę :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 09:45

Kurde szukam kosza mojzesza w rozsądnej cenie lub kołyski ale nic wyszukac nie mogę :ico_zly:
Ja swój kupiłam nowy za 100 zł ale to kupiła mi żona kuzyna w Anglii.
Ale na allegro są takie kosze . Tylko zależy w jakiej cenie byś chciała się zmieścić.

Eee wiecie co oglądam ?W DDTVN pokazują że można kupic mleko kobiece w necie .Nie wpadłabym na to i chyba bym nie kupiła a wy jak uważacie.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 10:10

Ja swój kupiłam nowy za 100 zł ale to kupiła mi żona kuzyna w Anglii.
Ale na allegro są takie kosze . Tylko zależy w jakiej cenie byś chciała się zmieścić.
tak do 150zł z pościelą.
Kupilabym przez ebay ale nie wiem jak tam aukcje sie odbywaja a jeszcze cos naknocę, wiec szukam na allegro
W DDTVN pokazują że można kupic mleko kobiece w necie .Nie wpadłabym na to i chyba bym nie kupiła a wy jak uważacie.
no ja słyszałam ze w Warszawie maja otworzyć bank mleka matki, kobiety w ciązy będą mogły tam oddawac mleko a inne pobierać :-D jakoś malo smacznie sie to prezentuje

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 10:27

tak do 150zł z pościelą.
Tylko w nich ta ,, pościel to taka narzutka.Chyba że jakiś znajdziesz gdzie ktoś osobno pościel kupił. Mnie to nie przeszkadza bo i tak pewno będę używać kocyka bądź rożkiem przykrywać czy zawijać.
A ja mam dokładnie ten.
Obrazek
no ja słyszałam ze w Warszawie maja otworzyć bank mleka matki, kobiety w ciązy będą mogły tam oddawac mleko a inne pobierać :-D
Ja bym czy to od matki bezpośrednio czy z banku chyba nie kupiła.Ale jak bym musiała to chyba wolałabym z banku bo tak to właśnie od matki nikt mi nie da gwarancji że ona zdrowa, że nie bierze jakiś leków antybiotyków , nie pije, je zdrowo itp.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość