Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 wrz 2011, 10:29

kingoza napisał/a:
dziewczyny czuje czasami takie jakby klucia jakby w pochwie ale bezbolesne mam nadzieje ze to nic takiego ... czasami tez jajniki daja o osobie znac ale to juz mialam od poczatku takie jakby rozciaganie.... ile to miesiecy bedzie trwac ...
też to mam i tez sie denerwowałam w ciąży z Frankiem bo wiadomo wszystkim sie człowiek stresował ale to normalne wszystko sie rozciąga i rośnie.
no to uspokoilas mnie :-)
tez mam czasami tak. boli mnie brzuch tak na dole.. lekarz mowi ze moge jakj mnie bardzo boli nospe fotre wziac.. nie bralam narazie.. ale mam klucia takie i rozciaganie.. kochana poprostu rosniemy :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 wrz 2011, 10:36

tez mam czasami tak. boli mnie brzuch tak na dole.. lekarz mowi ze moge jakj mnie bardzo boli nospe fotre wziac.. nie bralam narazie.. ale mam klucia takie i rozciaganie.. kochana poprostu rosniemy :ico_ciezarowka:
ciesze sie ze nie jestem sama :-D za 10 dni mam wizyte i juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc moje malenstwo ... moze juz nawet zobacze plec bo ginka mi powiedziala ze od 13 tyg. mozna juz cos "wywnioskowac" a juz juz w tedy bede w 15 tc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 wrz 2011, 10:54

za 10 dni mam wizyte i juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc moje malenstwo ... moze juz nawet zobacze plec bo ginka mi powiedziala ze od 13 tyg. mozna juz cos "wywnioskowac" a juz juz w tedy bede w 15 tc :ico_brawa_01:
ojej tez bym chciala juz byc na tym etapie,w kotrym gin poda plec malenstwa :) kuba nie chcial dlugo pokazac..dopiero w 7 mc sie dowiedzielismy co sie urodzi,
ja wizyte mam za 17 dni ... pierwsze usg :)
oszalaly moje zachcianki..cos mnie wzielo na pomidory i cebule... znowu kanapki wciągnęłam z cebula i pomidorem... aa dodam ze wech mi sie wyostrzyl i np woda meza po goleniu mi sie zawsze podobala, jak poczulam ja to chetnie wskoczylabym zaraz do lozka razem z nim ( tak dzialala na mnie ) to teraz mi smierdzi i odrzuca mnie :(

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 wrz 2011, 10:56

ojej tez bym chciala juz byc na tym etapie,w kotrym gin poda plec malenstwa :)
juz niedlugo ... g;)
ja wizyte mam za 17 dni ... pierwsze usg :)
ja pierwsze usg mialam w 5tc2d i widzialam mala kropeczke gD>

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 wrz 2011, 10:59

a z tymi zapachami tez tak macie??? i smakami ;D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 wrz 2011, 11:08

a z tymi zapachami tez tak macie??? i smakami ;D
mi zapachy nie przeszkadzaja :-) a smaki ... to od slodkiego mnie dopycha :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 wrz 2011, 11:55

kochana poprostu rosniemy :ico_ciezarowka:
- heh,dokladnie a mi brzuch flaczeje,masakra :ico_wstydzioch: Od tych mdlosci,jesc mi sie nie chce,slodyczy nie moge i troszke schudlam :-D
moze juz nawet zobacze plec
- o byloby super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wciągnęłam z cebula i pomidorem.
- mi na tym etapie tez pomidorek super wchodzil ale teraz znowu przeszlo,za to zasmakowaly mi marchewki :ico_szoking: Dzis robie grochowke na obiadek i jak obieralam marchewke,to az slinotok dostalam i pozarlam dwie :ico_olaboga:
to teraz mi smierdzi i odrzuca mnie :(
- oj tez tak mam,plyn do plukania,ktory zawsze uzywalam spierdzi teraz :ico_olaboga: Nie wspominajac o tym,ze jak otwieram zmywarke czy pieluszki Zuzki,to mnie napina :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 wrz 2011, 12:10

a z tymi zapachami tez tak macie??? i smakami ;D
oj strasznie zapachy to mój najwiekszy wróg a smaki ja nie mam smaku jem bo muszę ale nic mi specjalnie nie smakuje mam dziwny smak ciągle w ustach a jak piszesz o cebuli to dla mnie teraz masakra zawsze uwielbiałam szczypiorek cebule a teraz to na samą myśl mnie rwie :ico_olaboga:
oj tez tak mam,plyn do plukania,ktory zawsze uzywalam spierdzi teraz
ja jak wieszam pranie to normalnie na wdechu :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: podłogi nie myłam płynem od 2 miesięcy tylko samą wodą bo bym chyba umarła :ico_zly:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 wrz 2011, 12:47

dziewczyny .. wlasnie jedna znajoma babka taka babcinka jedna dzis podeszla do mnie i mi sklada mi gratulacje i przyczepia reke do mojego brzucha i zaczyna glaskac :shock: a ja krok w tyl a ona za mna :shock: normalnie zaskoczylo mnie to ... to juz druga taka sytuacja .. w niedziele stoje przed kosciolem i podchodzi do mnie taka *** plotkara i szepcze mi do ucha " musisz teraz jesc zeby roslo dziecko" :evil: i to glaskanie plaskiego brzucha :571: czy wam tez prawia wszyscy moraly ?? CO WAM WOLNO A CZEGO NIE ?? :ico_zly: tak jakbym sama nie wiedziala co jest dobre dla mnie i mojego dziecka ... nawet moja wlasna matka nie prawi mi moralow co musze robic tylko te stare baby jak zwykle sie wtracaja :ico_zly:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 wrz 2011, 12:53

kingoza, PRZYZYWCZAJ SIĘ! A gorzej będzie na samej końcówce, bo to każdy będzie mówił: "jeszcze nie urodziłaś?" wtedy człowiek wychodzi z siebie! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A głaskania brzucha przez innych też nie lubiłam i mówiłam, ze nie życzę sobie tego, bo to wciąz MOJE CIAŁO! :ico_zly:

@ mi się nie chce uregulowac od momentu ciąży. początek ładny - kwestia 2 dni ew. poślizgu, ale raz to były 3.tyg, raz od razu po 24 dniach dostałam @, a teraz znów tydzień w plecy... :ico_noniewiem: jeśli do konca mies. nie przyjdzie @ to robię drugi test i dzwonię do gina.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość