emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 wrz 2011, 10:19

czesc
któraś chętna na :ico_kawa: ?
ja poprosze :ico_oczko:
Maksio chyba chce też w zawodach "plucie na odległość" brać udział i trenuje :ico_oczko: Jeden papkami, drugi sokami, och te chłopaki :ico_noniewiem:
ciekawe jak to u nas bedzie, nie chce powtarzac tego co z Marcelem
Ja swojego pyzulka ważyłam w niedzielę i ma 7.6kg i 68,5cm.
duzy chlopczyk, dokladnie tyle wazy Tosia, zobaczymy dokladnie na szczepieniu
U nas kolejna przespana nocka- dokładnie o 6.37 Maksio otwarł oczka i było już po spaniu :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my na 14 idziemy do lekarza, Tosia ma kaszel od kataru chyba, nie moze odksztusic :ico_noniewiem: wczoraj zwymiotowala mlekiem, bo wlasnie nie mogla odkrztusic :ico_placzek:
Marcel pojedzie z nami i tez pewnie go oslucha, mam nadzieje ze dam rade sama z dwojka :ico_sorki:

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 wrz 2011, 10:24

emilia7895, zdrówka dla Antosi, oby szybko jej przeszło :ico_sorki: Na pewno dasz sobię radę!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 wrz 2011, 10:27

emilia7895, zdrówka dla Antosi, oby szybko jej przeszło :ico_sorki: Na pewno dasz sobię radę!
dzieki :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 wrz 2011, 10:44

Proszę bardzo :ico_kawa: :ico_kawa:
Tosia ma kaszel od kataru chyba, nie moze odksztusic :ico_noniewiem: wczoraj zwymiotowala mlekiem, bo wlasnie nie mogla odkrztusic :ico_placzek:
Zdrówka dla Tosieńki! Dasz radę.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

27 wrz 2011, 10:48

Emilia zdrówka dla małej oby szybko przeszło... na pewno dasz radę z maluchami

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 wrz 2011, 10:54

Murchinson, Mariola_Larose, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 wrz 2011, 12:04

hej

U nas nocka o wiele lepsza, ale też bez rewelacji :ico_sorki: , no ale pospałyśmy do 9 wiec wyspana jestem.

Pogoda super, zaliczyłysmy jeden dłuzszy spacer, mała w spacerówce zadowolona :ico_brawa_01: , gondola na strych wędruje :ico_sorki: , teraz śpi.

emilia dużo zdrówka dla Was :ico_sorki: , na pewno dasz radę, ja też mam zawsze stracha jak z dwojką gdzieś mam sama wyjść, ale jakoś trzeba to ogarnąć :-)

koroneczka :ico_brawa_01: za nockę, a soczki jednoskładnikowe dawałaś, a powiedz mi gluten już dajesz?
Ja dziś spróbuję marchewkę dać, ciekawe jaka bedzie reakcja :ico_noniewiem:

wiola współczuje kochana :ico_pocieszyciel: tak jak dziewczyny piszą spróbuj smarować żelami, podawaj nurofen, czopki viburcol też pomagają. Jeju zaczynam sie bać ząbkowania, u Poli przeszło bezproblemowo, teraz pewnie będzie inaczej.
a jak starszy w pkolu?

aniado pracy wracam, bo się zdeklarowałam, ze wrócę, moja koleżanka z pokoju najprawdopodobniej pójdzie na emeryturę, a roboty jest sporo :ico_sorki:

murchinson To Ty tak Matiego dokładnie wymierzyłaś czy w przychodni :-) , Liwia tez lubi w nosidle chodzić

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 wrz 2011, 13:39

HEjo

Murchinson, koroneczka ja daje małemu na zabki bobotic, camilie i viburcol bo wczoraj byłam u lekarza, narazie nie widze zadnej zmiany na lepsze ale poczekamy.
Chociaz camilie juz dawałam od dłuzszego czasu, moze w połaczeniu z innymi bedzie lepiej :-)

emilia7895, zdrowka dla Tosi oby było dobrze :-) no i zazdroszcze tego spania w nocy :ico_brawa_01:

NOWA, ja zauwazyłam ze jakos dziewczyny lepiej sobie radza z zabkami, nie wiem tak w gornie moich znajomych.
Daje zele i lekarstwa zobaczymy co dalej.
A w przedszkolu dobrze, Filip miał kilka dni kryzysu ze nie chciał isc ale mu przeszło, teraz chetnie chodzi, ale kilka dni opuscił bo był przeziebiony.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 wrz 2011, 15:11

wrocilismy od lekarza i tak
Tosia ogolnie bardzo dobrze wyglada, kaszel od kataru, tylko zalecil psikanie woda morska, jak robilam i odpowiedni mikroklimat w domu - tez staram sie aby bylo ok
kupsko szczelila tam :ico_wstydzioch:
wazy 7600 g, mowil, ze pieknie jak na karmienie sama piersia :ico_brawa_01:
maly grubasek
pytalam o wprowadzanie czegos nowego, mowil, zeby poczekac az skonczy 5 miesiecy, potem ekspozycja na gluten
mowil, ze nie ma semsu podawac malej probiotykow, to co potrzebuje jest w moim mleku
aha i profilaktycznie kolo pol roczku sprawdzic poziom hemoglobiny
bardzo fajny i kompetentny ten lekarz, szkoda tylko ze prywatnie :ico_olaboga:
dalam rade z dwojka maluchow :ico_oczko:
jak wychodzilismy Marcel mowi do mnie"mama spytaj sie go czy da mi jakas naklejke" :ico_wstydzioch:
ostatnio w przedszkolu do pani swojej powiedzial"sprawdz czy moja mama juz przyszla" albo"masz taki sam pierscionek jak moja mama" :ico_wstydzioch:
musze go nauczyc jakos tego zwracania sie do starszych :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 27-09-2011, 15:13 ]
i jeszcze mowil, ze bardzo mozliwe, ze sie pojawi lada dzien zabek :ico_oczko:
oby :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 wrz 2011, 16:45

Dziewczyny mała prośba :ico_sorki:
przeczytajcie http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 43#5585143 i wprowadźcie w życie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość