Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 13:52

A kiedy się kończy ?
za 2 dni czekam na mojego M. az wróci bo zna niemiecki to mi przetlumaczy :-D
A czy wy prałyscie te wózki jak kupiłyście ?
ja prałam, bo czuć go było takim zapcham zplastiku i nowości, wywietrzyłam go i wyprałam :-)
Tak te bujaki są super , ale właśnie te większe bo dłużej posłużą i dobre do karmienia dziecka są. To tez będziemy kupować ale planujemy po chrzcinach bądź jak ktoś będzie pytał co kupić to powiemy.
ja zobacze co dostane od odwiedzjacych Olwikę, dlatego bujaczek odpuszczam na razie.
Bo ja mam zamiar a jedna znajoma mi mówi że głupia jestem bo po co to prac przecież czyste jest .
Ale mówi się że powinno się by te chemiczne i szkodliwe rzeczy wypłukać.
jak kupisz pościele, tez masz czyste, ale stalo to na jakims magazynie, przenoszone było, ktoś to szył wiec dotykał itd. A mi osobiscie zapach nowosci przeszkadzał, wolałam uprać w proszku dla dzieci, nic temu się nie stanie a lepiej przeprac moim zdaniem

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 13:53

myślałam o czyms takim jak kosliper
Pierwszy raz coś takiego widzę ale jakoś nie bardzo mi sie to widzi.
no ciekawa jestem czy jeszcze któras sie rozpakuje, Izuś może Ty??
A może ty iza?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 13:54

Z tymi przyplywami i odplywami u mnie tak samo jest.

Chyba gin wrózka się mylil z porodem :-) mam czas do jutra do 24 zeby jego przepowiednia sie spelniła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 wrz 2011, 13:54

lezaczek odpada u mnie,
dlaczego???????
nie wiesz jakie to jest zbawienne urządzenie :ico_szoking:
na kolke działa cuda :ico_sorki:
ja brałam Majke w bujaku pod pache i szłam na kawe do sąsiadki dwa piętra nizej :ico_haha_01:
w kuchni gotowałam i Majke nogą bujałam
baaaa nawet pod prysznic ją zabierałam ze sobą w tym bujaku :ico_sorki:
nie zostawiłabym jej samej w łżóeczku bo ona miała ten refluks i bardzo żygała :ico_olaboga: mogłabym nie usłyszeć spod prysznica jak sie dławi :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 wrz 2011, 13:55

izabelllla123, Ty masz czas do czwartku do 12:10 :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 wrz 2011, 13:58

Chyba gin wrózka się mylil z porodem :-) mam czas do jutra do 24 zeby jego przepowiednia sie spelniła :ico_brawa_01:
czasem przychodzi poród znienacka :ico_oczko:
jak wody odejdą to jest chyba najlepiej bo już na pewno wiesz że urodzisz max dwa dni, dłuzej dziecko bez wód być nie moze :ico_sorki: wieć nawet gdyby skurcze nie ruszyły same to cos z tym zrobią

a same skurcze :ico_noniewiem: same widzicie :ico_olaboga: Sandrusia miała akcje i ile jeszcze czasu mineło?

ciekawe co u niej i Kariny?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 14:02

ja zobacze co dostane od odwiedzjacych Olwikę, dlatego bujaczek odpuszczam na razie.
No u nas nie dają nic jak przychodzą więc nie liczę na nic.Choć fajnie by było.
Jedynie co to siostra ma bzika i mówi że już tyle rzeczy by chciała zamówić.Na pewno od niej dostaniemy nianie.
A mi osobiscie zapach nowosci przeszkadzał, wolałam uprać w proszku dla dzieci, nic temu się nie stanie a lepiej przeprac moim zdaniem
No mnie tak samo. Pościel mimo że na razie wiadomo nie będę używać bo za małe dziecko by kołderką przykrywać to przeprałam bo nie lubię kłaść czystych rzeczy z nowymi bo nowe właśnie dla mnie śmierdzą taką sztucznością.

A u nas dziś na obiad mama zrobiła barszczyk czerwony mmmm kocham kocham takie jedzonko. Z naszych buraczków ahh już głodna się robię.
lezaczek odpada u mnie,
dlaczego???????
nie wiesz jakie to jest zbawienne urządzenie :ico_szoking:
Ooo tak.Te większe to już w ogóle bo długo posłużą. I on tez się składa i niewiele miejsca zajmuje zawsze wszędzie można zabrać. Znajoma używała do kuchni czy przy jakiś pracach, mała w tym spała. Potem jak mała zaczęła karmić łyżeczka to w tym tak samo, jak na pole wychodzili to tez w tym brała nie raz i w gości tak samo.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

27 wrz 2011, 14:12

nie wiesz jakie to jest zbawienne urządzenie :ico_szoking:
Izuś ja mam też bujaczek Fisher Price, ale ten plastikowy, też jest do 18kg.
Myślę, że jest to super sprawa. Ja kupiłam już teraz bo wydaje mi się, że już od początku się przyda.
szkieletorek napisał/a:
Bo ja mam zamiar a jedna znajoma mi mówi że głupia jestem bo po co to prac przecież czyste jest .
Ale mówi się że powinno się by te chemiczne i szkodliwe rzeczy wypłukać.
Ja czy nowe czy używane wszystko prałam. Używane wiadomo, a nowe to zawsze śmierdzi chemikaliami jakimiś.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 14:15

A może ty iza?
eeeee......... no czy ja wiem :-D chcialabym oj chciała
dlaczego???????
mam dostac w prezencie :-D

dlatego odpada zakup/ w sensie mam go z glowy :-)
, Ty masz czas do czwartku do 12:10
a no wlasnie masz wizytę musze czekać, sorry dziewczyny ale nie rozpakowuje się :-D
No u nas nie dają nic jak przychodzą więc nie liczę na nic.Choć fajnie by było.
nam kupuja ci znajomi co dostali od nas album i sesje fotograficzną :-) a ta to też na nic od nikogo nie liczę.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 wrz 2011, 14:18

Ooo tak.Te większe to już w ogóle bo długo posłużą. I on tez się składa i niewiele miejsca zajmuje zawsze wszędzie można zabrać. Znajoma używała do kuchni czy przy jakiś pracach, mała w tym spała. Potem jak mała zaczęła karmić łyżeczka to w tym tak samo, jak na pole wychodzili to tez w tym brała nie raz i w gości tak samo.
dokładnie, a w dodatku to jest zakup jeden na kilkoro dzieci :ico_sorki: mój już 3 dzieci wychował :ico_haha_01: i teraz mój synek bedzie 4 użytkownikiem :ico_haha_01: koleżanka ma mi go dziś oddać :ico_sorki: miała przynieść go wczoraj ale nie przyszła :ico_noniewiem:

[ Dodano: 27-09-2011, 14:21 ]
Izuś ja mam też bujaczek Fisher Price, ale ten plastikowy, też jest do 18kg.
Myślę, że jest to super sprawa. Ja kupiłam już teraz bo wydaje mi się, że już od początku się przyda.
ważne ze ten do 18kg bo wytrzymałe one są :ico_sorki:
te na tych "patykach" jakieś niestabilne są :/
a ten sie przyda od początku na pewno :ico_oczko:
do karmienia pierwszą marchewką też jest jak znalazł :ico_sorki:
a jak dziecko zaczyna rzucać nózkami i samo sie buja to zobaczycie ile frajdy z tego ma :ico_brawa_01: a jak jeździ po panelach :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-09-2011, 14:36 ]
znalazłam fotki Majki na NK w bujaku

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość