Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 09:16


aaa... to super, ma zabawkę. Fajną masz ta córeczkę :-) taka pocieszna :-)
dziekuję za miłe słowa :ico_oczko: na serio zobaczysz sama jaka radość patzreć na swoje maleństwo jak rośnie, a cwaniara z niej taka ze szok :ico_haha_01:

dziś rano do mnie mówi "daj dzidzie" ja takie oczy :ico_szoking: ze co?
a ona znów "daj dzidzie, posadzić bujaczka chce" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i pokazuje palcem ze mam dzidziusia jej z brzucha dać i posadzić do bujaka :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 wrz 2011, 09:19

Skoro tak zachwalacie lózeczko turystyczne to poszukam czegos dla mamy :-) i zdaję sie na wasze doświadczenie i opinie :-D
Ja na co dzień bym nie kupiła łóżeczka turystycznego bo jakoś nie podoba mi się ,a mam masę znajomych co używają je na co dzień właśnie.Ale na czas wyjazdów jakiś wycieczek czy wizyt u kogoś dalej jak najbardziej tak.Jak się je złoży to malutki pakunek.
Ja to jak nie urodze na dniach to bedzie jakis cud przy takim stresie i nerwach
A jakie nerwy masz na myśli ? Chodzi o to że taka zagoniona jesteś?

Jeśli wierzyć by w to że wieszanie firanek, mycie okien i te wszystkie porządki przyspieszają , oraz chodzenie po schodach to ja już powinnam rodzic .Hallo co jest. Bo od jakiś 2 tyg to jadę pełna parą a dzieciątko jakoś nie wybiera się , więc ja w to nie wierze .
kompocik gotowy
kobieto ale mi smaka narobilas, ja uwielbiam kompocik, tez bym taki domowy wypila, pychotka :-)
Zapraszam , mam wielki garnek i zazwyczaj starcza on na 3 dni.
A u nas tatko robi raz w tyg zakupy i wtedy kupuje zawsze kilka kg owoców różnych i czasem nie jesteśmy w stanie tego przejeść i ja gotuje z nich kompocik.

KARINA22 gratulacje raz jeszcze . Ciesze się że poród był szybki i nie wymęczył cię bardzo. Fajnie że tatuś oprzytomniał, czyli że jest lepiej tak ? Zdrówka dla was , nie sprzątaj odpoczywaj i zajmuj się dzidzią. A jak znajdziesz czasem czas zaglądaj i pisz. No i oczywiście zdjęcie córki prosimy.
Kwiatunio właśnie założyli wenflon, dziś o 11.00 będzie miała cc
No i kolejna będzie rozpakowana . Ale fajnie.
Izuś jak SANDRUSIA sie rozpakuje nasz kolej :ico_szoking:
moze już jest rozpakowana :ico_szoking:
No ja myślę że tak.Bo nie odzywa się już bardzo długo.Kto ma kurcze numer do niej ?
sorki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za ostatni mam nadzieje tydzień :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurcze jak tak to czekałyśmy a teraz jedna za druga będą rodzić.

Ja ugotowałam sobie na śniadanko żurek z jajeczkiem i skwareczkami. Teraz oskrobie ziemniaki bo dziś na obiad będzie barszcz czerwony z uszkami wczorajszy, placek po węgiersku a na deser zrobię muffinki z brzoskwinkami.
Potem muszę iśc na zakupy do sklepu bo brakuje mi paru rzeczy , a chyba przejdę się na nogach choć to 1km ale ruch to zdrowie.
I dzis czekam na kuriera jupiii juz się nie mogę doczekać.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 09:20

dziś środa, tak sobie myślę ze jest chyba szansa żeby coś ruszyło do niedzieli :ico_noniewiem: bo trzęsę troszkę dooopką :ico_chory: ale czym szybciej bede mieć z głowy tym lepiej chyba :ico_sorki:

wczoraj niosłam Majkę do Przemka do pracy z placu zabaw na barana :ico_haha_01:
miałam nadzieje ze coś ruszy :ico_haha_01: i ze mi wody puszczą czy coś :ico_haha_01: ale krocze mnie od wczoraj tak boli i ciągnie :ico_sorki: moze coś sie robi?
chyba sie nakręcam niepotrzebnie :/

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 wrz 2011, 09:23

dziś rano do mnie mówi "daj dzidzie" ja takie oczy ze co?
a ona znów "daj dzidzie, posadzić bujaczka chce" i pokazuje palcem ze mam dzidziusia jej z brzucha dać i posadzić do bujaka
hehehe..... widac że niecierpliwie czeka na braciszka. Urocze. Ale jak córka Ci kazała to powinnaś cos z tym zrobić.

Moi znajomi maja tez małą córkę Natalkę i też czekaja na syna. Aga ma tp na 23.10 i zawsze jak pytamy małej Natalki jak nazywa się dzidzia w brzuszku mamy mówi braciszek, albo w skrócie bracik. Bo myśli że to jest imię dziecka, a ona od poczatku była Natalką :-) rewelacyjna jest.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 wrz 2011, 09:23

dziś rano do mnie mówi "daj dzidzie" ja takie oczy :ico_szoking: ze co?
a ona znów "daj dzidzie, posadzić bujaczka chce" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i pokazuje palcem ze mam dzidziusia jej z brzucha dać i posadzić do bujaka :ico_haha_01:
To tak jak moja Olusia codziennie mi mówiła co ona będzie robić z Lilianką.Ze będzie się z nią kąpać w naszym basenie, ale wiesz Ago będę ją trzymać za rączkę bo ona jest malutka i może się utopić.Oraz masa takich rzeczy.Miło się robi na serduszku jak taka mała istotka tak mówi.

A jak kiedyś chciała iść na stawki niedaleko nas , a ja mówię że nie pójdziemy bo tam są łabędzie która nas będą gonić a ja nie mogę biegać to ona od razu,, To jak Lilianka się urodzi to zostawimy ją z babcia a my pójdziemy,,.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 wrz 2011, 09:25

szkieletorek, ty dziś czekasz za wózkiem, co? pochwalisz sie fotami? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 09:26

izabelllla123, słodkie sa takie maluchy, ja sie Majki pytam skad masz bujak a ona do mnie "kupiłam w sklepie dla ciebie" :ico_oczko:
a wczoraj cały wieczór za Przemkiem chodziła i mówiła do niego "kocham cie" a do mnie przychodziła zdawać relacje "pokazałam tatotowi kocha mnie" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 wrz 2011, 09:27

Jeśli wierzyć by w to że wieszanie firanek, mycie okien i te wszystkie porządki przyspieszają , oraz chodzenie po schodach to ja już powinnam rodzic .Hallo co jest. Bo od jakiś 2 tyg to jadę pełna parą a dzieciątko jakoś nie wybiera się , więc ja w to nie wierze .
nic to nie daje, ja nawet skurczy po tym nie mam wczoraj wieszałam zasłony i firanki i prałam dywan i doopka a jestem 6 dni przed porodem :-)
No ja myślę że tak.Bo nie odzywa się już bardzo długo.Kto ma kurcze numer do niej ?
ja tez tak myslę. Chyba nikt nie ma do niej numer tel. z tego wynika.
dziś środa, tak sobie myślę ze jest chyba szansa żeby coś ruszyło do niedzieli bo trzęsę troszkę dooopką ale czym szybciej bede mieć z głowy tym lepiej chyba
ja już nic z tego nie wiem, skurcze mam, biegunki i wymioty....... tyle ze trwa to juz tydzień, a wszystko mam zamkniete tydzień temu szyjka nie była nawet całkowicie skrócona, czop nie odchodzi, wody tym bardziej.........eeee.....wnerwia mnie ta niepewność

[ Dodano: 28-09-2011, 09:28 ]
izuś_85, hehehe rewelacja, dlatego chce mieć dużo dzieci

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 wrz 2011, 09:30

szkieletorek, ty dziś czekasz za wózkiem, co? pochwalisz sie fotami? :ico_sorki:
Jak mi sie uda to sie pokazę razem z wozkiem ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 wrz 2011, 09:31

u nas na kwietniówkach 2010 też niestety nikt nie ma do niej namiarów. a to dlatego, że ona w UK i jakoś nie dawała nam nr.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość