Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 wrz 2011, 14:36

wielkie gratulacje kochana, na reszcie koniec meczarni dla Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



Izus wiesz co to oznacza :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 wrz 2011, 14:41

Wiec tak w poniedzialek cala noc meczylam sie za skurczami byly dosc silne ale nieregularne w nocy przyjechala moja tesciowa do dzieci , a ja meczylam sie i skurcze raz byly a raz zanikaly :ico_puknij: rano zaczelam wymiotowac nie mialam juz sil L zadzwonil do szpitala i kazali przyjechac , na miejscu polozna mnie zbadala 3-4cm rozwarcia ale skurcze jeden na godzine :ico_zly: podlaczyla ktg i wyszla a ja mowie do L ze pomasuje sobie sutki to skurcze beda zaczekalm masowac po minucie skurcz silny jak cholera i malemu zaczelo spadac tetno i panika 3 polozne lekarka i wioza mnie na porodowke :ico_szoking: maskra wystraszylam sie , na porodowce podlaczyli ktg i mowia ze dzis urodze , tetno ok skurcze jeden na godzine :ico_olaboga: byla godzina 11 , o 13 przyszla lekarka zobaczyla zapis ktg i mowi ze to tetno spadlo dlatego ze skurcz byl bardzo silny i dlugi i dziecko sie wystraszylo :ico_sorki:
czekalismy wiec na skurcze , odrazu zaznaczylam ze chce epidural i ta lekarka bardzo fajna powiedziala ze niema sprawy dostane opowiedziala mi wszystko o nim i mowi ze jak tylko pojawia sie skurcze regularne to dadza mi znieczulenie , tylko mamy pilnowac zeby nie bylo za pozno :-D tak wiec ja spokojnie czekalam na skurcze , byla ze mna taka fajna mloda polozna i L , skakalam na pilce skurcze byly troszke lepsze ale nadal do zniesienia o 15 zbadala mnie i mowi ze mam 5cm , i przebila wody , wtedy dolaczyla do niej kolejna polozna stara wiedzma jedna :ico_zly: o 16 skurcze byly co 5 min wdychalam gaz i powiedzialam jej ze chce znieczulenie a ona ze nie ma mowy bo jak dwoje dzieci urodzilam to i tego urodze :ico_szoking: ja w placz L sie wkurzyl na maxa zaczol sie z nia klucic myslalam ze ja udusi a ona ze nie i koniec no to L sie wkurzyl i poszedl do menadzerki :-D ta jak wpadla to odrazu prosze pania przygotowac do znieczulenia :-D wzywamy anasteziologa :ico_brawa_01: w tym samym czasie polozne podlaczyly mi oxycytyne byla 17 moze pare minut po , przyszedl anasteziolog opowiedzial o znieczuleniu i sadzaja mnie , skurcz , wdycham gaz zastekalam ale mysle dam rade wysiedziec nich tylko dadza to znieczulenie :ico_oczko: ok siadam anasteziolog sterylizuje plecy i siega po znieczulenie , skurcz , o kuzwa ale boli klade sie polozna zaglada miedzy nogi i przemy :ico_olaboga: myslalam ze mnie rozerwie ale 4 parcia jest glowka ale ulga , dlosc dluga przerwa , jest skurcz przemy jest reszta daja mi malego :-D siny brzydalek ale przeslodki zakochalam sie :-D cholera ale czemu tak boli mysle , zwijalam sie z bolu a ja dalej na oxycytynie zaczelam sie trzesc cala L zabral malego a ja zwijalam sie z bolu , dostalam szoku bo za szybko urodzilam , w koncu odlaczyli ta oxycytyne dali tabletki , zwazyli malego sprawdzili , i naszykowali mi kapiel , jakos sie doczlapalam Lmi pomagal , umylam sie i na sale , maly pieknie pije cyca tylko ja mam malo pokarmu narazie ale damy rade w nocy nie moglam spac przez to wszystko ale ciesze sie ze jestem juz w domku :ico_sorki: teraz musze troszke dojsc do siebie , ogolnie moj porod nie byl ciezki bardziej strach i panika niz bol , no i ta polozna byla okropna strasznie nie mila darla sie na mnie ze gaz wdycham w zlym momencie byla okropna :ico_placzek: ale dalam rade L byl cudowny jak zawsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie wyobrazam sobie byc tam bez niego :ico_nienie:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

28 wrz 2011, 14:41

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super Sandrusia
Zdrowia dla maluszka.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 wrz 2011, 14:46

dziekujemy kochane wstawie fotki ale troszke pozniej ide teraz sie przespac jak dam rade :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 wrz 2011, 14:47

SANDRUSIA)), szok dosłownie jak przeczytałam wszystko! :ico_szoking: ale wiedziałam, że dasz sobie świetnie radę.
I co to za jakaś położna? :ico_zly: taką to tylko kopnąc w nonono! :ico_haha_01:
Fajnie, że L stanął na wysokości zadania i był taki pomocny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czekam na fotki Leo!

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 wrz 2011, 14:51

SANDRUSIA)), rewelacja widziałam że dasz radę a ta czarownice położną powinni walcem przejachać, wredota jedna :ico_zly:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 wrz 2011, 15:13

izabelllla123, to teraz twoja kolej :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 wrz 2011, 15:24

SANDRUSIA ZOBACZ W DOKUMENTY NAZWISKO I SKARGĘ NA BABE PISZCIE, NIE MIAŁA PRAWA ODMAWIAĆ CI ZNIECZULENIA!!! i wielkie Gratulacje Kochana, dzielna kobietka z Ciebie:) I dałaś rade bez epiduralu, super:):):):)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 wrz 2011, 15:29

izabelllla123, to teraz twoja kolej
no az mnie brzuch ze stresu boli :ico_olaboga: :ico_olaboga: serio boje sie porodu, nie tam o siebie ale czy dam rade i zeby niunia była zdrowa i było z nia wszystko ok :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 wrz 2011, 16:02

izabelllla123, nie ty pierwsza nie ostatnia:) głowa do góry dasz rade co masz nie dać:):)a strach rzecz ludzka:) każda się boi!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość