atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

26 wrz 2011, 18:45

hej
atka1112, zdrowiej kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kuruje sie caly czas, herbatka+ cytryna + miodzik
a na wieczor zrobie sobie mleko+ czosnek
jakos trzeba sobie radzic domowymi sposobami :P
a jak tam u was? pisac mi tu szybciutko

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

27 wrz 2011, 22:39

Hej kobietki ja nie pisalam ostatnio bo bo moj chlopczyk mial goraczke 39 stopni,plakal,na raczki chcial na raczki aby go wziac,wszystko go bolalo,wczoraj poszlismy do lekarza bo mnie juz to niepokoilo,lekarz go poogladal i stwierdzil,ze wszystko oki chyba jakis wirus krazy,
dzisiaj juz bylo lepiej :-)
kuruje sie caly czas, herbatka+ cytryna + miodzik
duzo zdrowka zycze :ico_haha_01:
mnie meczylo przeziebienie trzy tygodnie,wczoraj sie zaszczepilam przeciwko grypie,mysle ze nie bede chorowac :ico_haha_02:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

30 wrz 2011, 08:26

dzien dobry :-D

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

30 wrz 2011, 20:44

Hej kobietki ja nie pisalam ostatnio bo bo moj chlopczyk mial goraczke 39 stopni,plakal,na raczki chcial na raczki aby go wziac,wszystko go bolalo,wczoraj poszlismy do lekarza bo mnie juz to niepokoilo,lekarz go poogladal i stwierdzil,ze wszystko oki chyba jakis wirus krazy,
dzisiaj juz bylo lepiej :-)
biedaczek - zdrowka dla malego
atka1112 napisał/a:
kuruje sie caly czas, herbatka+ cytryna + miodzik

duzo zdrowka zycze :ico_haha_01:
dziekowac, przyda sie napewno :)
mnie meczylo przeziebienie trzy tygodnie,wczoraj sie zaszczepilam przeciwko grypie,mysle ze nie bede chorowac :ico_haha_02:
wiesze tez o tym myslalam, ze jak mi przyjedzie zeby sie zaszczepic,ale moj maz mi odradzil, powiedzial ze bede musiala sie regularnie pozniejszczepic,a ja boje sie igly hihihi.
dzien dobry :-D
a ty cos wiecej bys napisala :P jak dziewczynki ?? jak sie mieszka na nowym mieszkanku, pokaz jakies fotki :D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 paź 2011, 09:15

Hej hej ale naklikalyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jednak cos sie dzieje na watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak sobie akurat pomyslalam czy cos sie tu dzieje i prosze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
agucha44444 ale numer z tym gosciem :ico_noniewiem: Kiedys bylam swiadkiem jak u nas w przedszkolu babka ciagla dziecko a potem ze krzyczalo za mama i zeby sie uspokoilo dala klapsa i zaraz po tym incydencie nie pracowala nie wiem czy sama zrezygnowala czy ktos ja podal,ale jak by tak kiedys robila z moim dzieckiem to byl ja :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Na szczescie jest teraz nowa babka i jest super :ico_sorki:
atka1112 duzo zdrowka.To norma o tej porze roku bo jak piszerz rano zimno a potem goraczka wiec mozna sie szybko zalatwic
NowaSejana jak dajesz sobie rade z trojka i jak Marcelina?Przy cycu i pewnie juz zaczyna siadac czy jeszcze nie?
A u nas spoko choc Julii zalapala jakiegos wira i na oczku wyszly jej jakies chrosty.Najpierw myslalam ze zatarla ale wczoraj jej napuchlo wiec poszlam do lekarza bo przeciez dlugi weekend wiec dzieci norma choruja.A lekarz mi na to ze przed dwoma godz.mial identyczny przypadek ale u Julii nie jest tak zle jak u tego chlopca zapisal nam masc.Dzis widze ze juz lepiej ale jeszcze nie zeszlo do konca.
Ale sie rozpisalam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

01 paź 2011, 13:00

dala klapsa i zaraz po tym incydencie
no widzisz a ludzie gadaja,ze tu w De nie bija dzieci w przedszkolu,nie moga sa na to uczuleni a wychodzi na to,ze to bzdura jakbym ja uderzyla dziecko i ktos by to widzial to zaraz by byla afera :ico_olaboga:
przeciez dlugi weekend wiec dzieci norma choruja
to jest normalne do tego jeszcze ta pogoda ja tez zakatarzona :ico_sorki:
NowaSejana j
nie rozpisalas sie za bardzo :ico_haha_02:
atka1112
ja zdrowko lepiej juz :ico_haha_01:
u nas leci pomalu ja po tym przeziebieniu sie zaszczepilam i organizm byl chyba jeszcze za slaby bo znow wrocil katar i kaszel mam juz tego dosc :ico_sorki:
do tego David tez zaczal kaszlec i pojawil sie katar nie oposci nas chyba ta choroba :ico_sorki:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 paź 2011, 20:16

No niby nie bija ale nie mysle :ico_noniewiem: ale jak bym widziala kogos co na mojej corce sie wyrzywa to bym chyba rece poprzetracala :ico_zly:

[ Dodano: 01-10-2011, 20:17 ]
agucha 44444 duzo zdrowka dla was

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

02 paź 2011, 16:31

hej. ja juz zdrowiutka :-D mam jeszcze delikatny katarek. Dzis bylo u na otwarte poco i chcialam kupic stul z krzestalam do goscinnego. bylam zobaczylam a teraz moj m. musi zmierzyc i dopiero w tygodniu go kupimy jak cos. zapomnialam dodac ze podczas lazenie po sklepie posprzeczalanm sie z mezem.
u nas leci pomalu ja po tym przeziebieniu sie zaszczepilam i organizm byl chyba jeszcze za slaby bo znow wrocil katar i kaszel mam juz tego dosc :ico_sorki:
do tego David tez zaczal kaszlec i pojawil sie katar nie oposci nas chyba ta choroba :ico_sorki:
_________________
wiec duuuuzo zdrowka dla was. teraz trwa okres przezciebien- przeklety wrzesien\pazdziernik ufff
joanna1111,
ale jak bym widziala kogos co na mojej corce sie wyrzywa to bym chyba rece poprzetracala :ico_zly:
dokladnie :ico_zly: :ico_zly:
joanna1111, co tam u ciebie ??

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 paź 2011, 09:02

U nas nic nowego.Mala rosnie i robi sie bardziej przemadrzalska.
Ostatnio organizowalam z przyjaciolka spotkanie Polakow z dziecmi i nie tylko.Ale glownie chodzilo nam o dzieci zeby ich troche zabawic i pokazac jakies fajne zabawy i turnieje.Wiecie wyszlo wspaniale a dzieci juz o 20 ledwo chodzily bo byly tak wykonczone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Naprawde wyszlo super i kolejne spotkanie na drugi rok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

03 paź 2011, 10:48

hej :)
Ostatnio organizowalam z przyjaciolka spotkanie Polakow z dziecmi i nie tylko.Ale glownie chodzilo nam o dzieci zeby ich troche zabawic i pokazac jakies fajne zabawy i turnieje.Wiecie wyszlo wspaniale a dzieci juz o 20 ledwo chodzily bo byly tak wykonczone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Naprawde wyszlo super i kolejne spotkanie na drugi rok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
o no to super :) fajnie jak sie robi takie spotkanie integracyjne dla dzieci :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość