Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 wrz 2011, 21:05

a stopy wystają poza ramę łóżeczka-założyć założył ale nie mógł sobie poradzić ze zdjęciem bo za blisko leżał.
faktycznie akrobata :ico_haha_01: my od początku obniżyliśmy, przedłużyliśmy pasy, bo jak włożyłam materac, to Krzysiu leżał bardzo wysoko (materac ma 14cm), dopóki nie zacznie sam siadać może spokojnie tak mieć, a później powędruje na parter :ico_oczko: No to z tą moją budką faktycznie coś jest nie tak, bo nawet Krzysiu lekko pociągnie i się składa :ico_noniewiem: a Krzysiu girki zadziera na pałąk od spacerówki i widzę, że radochę z tego ma :-D

Mój pierdzioszek usnął o 18 i śpi do teraz, przedwczoraj było tak samo, obudziłam go w końcu o 22, wykąpałam, nakarmiłam i poszedł dalej spać, tylko że i dzisiaj i przedwczoraj słabo spał w dzień, więc pewnie przez to tak :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 paź 2011, 09:54

Hej,
pogoda super, młody śpi ale pewnie niedługo się zbudzi bo zbliża się jego pora jedzenia.
Markotka z tym ulewaniem właśnie tak jest, że raz prawie nie ma a za kilka dni znowu fontanny lecą.
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 paź 2011, 10:16

Znowu piękny dzień :-)
Maksio śpi, jak wstanie idziemy na spacer i zakupy.
Maksio strasznie płakał w nocy- zbudził się po 4. Posmarowałam dentinoxem i zaraz usnął :ico_sorki: Jejku ile dzieciątko się namęczyć musi zanim te ząbki wykiełkują. :ico_sorki:

Murchinson, Mateuszek niemożliwy jest :ico_szoking: Mały akrobata :-)

Markotka, :ico_brawa_01: dla Krzysia za zjedzony obiadek. hehe to wszystko jest takie jałowe i niedobre a dzieci tym sie zajadaja hihi

Mój K od rana na budowie :ico_sorki: Nawet nie wiem o której wyszedł. Dziś robią nam przyłącza więc woda, kanaliza i prąd będą już w domu :ico_brawa_01: jeszcze tylko malowanie, płytki,panele i się wprowadzamy :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 paź 2011, 11:28

Jejku ile dzieciątko się namęczyć musi zanim te ząbki wykiełkują. :ico_sorki:

Dorosły chyba by wymiękł :ico_noniewiem:
Markotka, :ico_brawa_01: dla Krzysia za zjedzony obiadek. hehe to wszystko jest takie jałowe i niedobre a dzieci tym sie zajadaja hihi
Okropne, a szczególnie te ze słoiczków, własne papki są lepsze w smaku-tak przynajmniej stwierdził mój D, choć Mateusz nadal nie je ani tych ani tych.Co do okropności, które smakują dzieciom to jak dla mnie nutramigen pobija wszystko-swym zapachem to u mnie prawie :587: wywołuje, a są maluchy, które go uwielbiają.
Koroneczkasuper, że już niedługo będziecie się wprowadzać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 paź 2011, 16:20

hej

ja nie mam dostępu do neta,mam zablokowany i telefon też :-/

piszę od bratowej u nas wszystko ok

pozdrawiam

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

01 paź 2011, 20:03

cześć :-)

Krzysiu dzisiaj bardzo marudny i płaczliwy, sama nie wiem już czy to ząbki (ślina normalnie ciurkiem mu z buźki leci) czy skok rozwojowy :ico_noniewiem: cały czas mało je, śpi coraz gorzej- w dzień, bo w nocy na szczęście ok, nie zasypia sam, usypianie trwa dobre 20min z mega płaczem :ico_olaboga:

Murchinson ja daję Krzysiowi ze słoiczków, bo nie mam dostępu do domowego ogródka i zdrowych warzywek, w sumie to te dania mi smakują nawet, tylko ta dynia, bleeeee :ico_haha_01:

Koroneczka do przeprowadzki już bliżej niż dalej :ico_brawa_01: Maksio powędruje do swojego pokoju, czy nadal z Wami będzie?

Ania zablokowali Cię, ehhh :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-10-01, 20:03 ]
aaaaaaa, gapa ze mnie :ico_wstydzioch:

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 4 miesiące mojego dziubka :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 paź 2011, 20:27

Krzysiu dzisiaj bardzo marudny i płaczliwy, sama nie wiem już czy to ząbki (ślina normalnie ciurkiem mu z buźki leci) czy skok rozwojowy :ico_noniewiem:
Obstawiam dziąsła. U nas podobnie i czasami to śliniak zakładam małemu jednak ze spaniem nie mamy problemu (coraz częściej nie chce już smoka, ma być tylko piesek :-D ). Ja też nie mam domowego ogródka i zorbiłam z warzyw sklepowych, które miałam do zupy dla nas. Stwierdziłam, że lepiej jak spróbuje na tych warzywkach niż kupić słoik i go wywalić-mały i tak nie chciał jeść. Dziś o dziwo zjadł banana-1/5 słoiczka i nie pluł. Zjadł by może i więcej ale coś go innego zainteresowało.
aaaaaaa, gapa ze mnie :ico_wstydzioch:

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 4 miesiące mojego dziubka :-D
No to :ico_buziaczki_big: dla dziubka, a dla mamy :ico_nienie:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

01 paź 2011, 21:24

coraz częściej nie chce już smoka,
Krzysiu smoka od tygodnia wcale nie chce, jak mu daję, to chwilę pogryzie i wypluwa
Dziś o dziwo zjadł banana-1/5 słoiczka i nie pluł
to już mały sukces :ico_brawa_01: Krzysiowi akurat banan nie posmakował, wszystko inne zjada chętnie.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 paź 2011, 21:29

Hejka!

Miałam iść dzisiaj do kina z koleżankami i na piwko ( dla mnie soczek), ale mąż się wystraszył, że Maksio znowu zacznie tak płakać i on go nie da rady uspokoić :ico_noniewiem: Maksio tak żadko płacze, że to dla niego dziwna sytuacja i fakt faktem Mały tylko w moich rękach się uspokaja. Dałam się przekonać i siedzę w domu :ico_sorki:
Maksio powędruje do swojego pokoju, czy nadal z Wami będzie?
Bardzo bym chciała by spał już u siebie, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :-)

Aniu, kurcze, to teraz nie będziesz do nas zaglądać :ico_noniewiem:

Murchinson, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka za bananka- chociaż troszkę wchłonął. Maksio dzisiaj dostał ziemniaczka, bo jak zobaczył, że jemy tak się wyrywał , że musiałam mu troszkę dać- chyba posmakowało :ico_oczko:

Aha! Przeceny w tesco!!! Kupiłam dzisiaj Maksiowi kombinezonik na zimę- bardzo fajny- za 60zł :-) :-) Jutro zrobię i wrzucę fotkę:-)

[ Dodano: 01-10-2011, 21:32 ]
Krzysiu smoka od tygodnia wcale nie chce, jak mu daję, to chwilę pogryzie i wypluwa
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas też coraz rzadziej, bo bardzo wiele innych rzeczy zaczyna go interesować, ale do zasypiania smok musi być :ico_noniewiem: Bez smoka nie zasypia we wózku na szczęście, więc też mały sukces jest :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 paź 2011, 09:25

Cześć,
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesięcy mojego tygryska.
Aha! Przeceny w tesco!!! Kupiłam dzisiaj Maksiowi kombinezonik na zimę- bardzo fajny- za 60zł :-) :-) Jutro zrobię i wrzucę fotkę:-)

Mi siostra o jakimś kombinezonie w tesco mówiła ale pójdę we wtorek to zobaczę bo u mnie nie ma. Nie wiem czy to nie ten o którym Ty kiedyś pisałaś. Pokarz, cena super!
Miłego dnia dziewczynki.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość