Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 paź 2011, 10:19

Hej :-)

My siedzimy sami, bo mąż na giełdzie. Maksiol zasnął, więc ja biorę się za obiadek :-)
Mi siostra o jakimś kombinezonie w tesco mówiła ale pójdę we wtorek to zobaczę bo u mnie nie ma. Nie wiem czy to nie ten o którym Ty kiedyś pisałaś. Pokarz, cena super
Właśnie kupiłam ten o którym kiedyś pisałąm, akurat był rozmiar. Fajnie, że wtedy nie było, bo pewnie bym kupiła- a był wtedy 35 zł droższy :-)
Później pokazę :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

02 paź 2011, 11:22

witam :-)

Liwia drzemie, a Pola pojechała z tatusiem na plac zabaw :-) .

Ja umyłam włoski i idę układać. Oglądam też "kobieta na krańcu świata", dziś o czarownicach-dla mnie totalna abstrakcja :ico_olaboga: .

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone miesiące dla Mateuszka i Krzysia.

koroneczka masz może jakieś fotki domku, może sie nam pochwalisz :-) .

Liwia od paru dni je jakiś 'przysmak" :ico_oczko: ze słoiczka, póki co więcej zabawy niz jedzenia, ale buzię chętnie otwiera :-)

Udanej niedzieli życzę

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 paź 2011, 16:42

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka :-D Mam do Ciebie pytanie, jak lekarka kazała Ci podawać Gastrotuss? Mi kazał przed jedzeniem, a dzisiaj przeczytała w ulotce, że po jedzeniu się daje :ico_noniewiem: tylko w sumie u nas po jedzeniu byłoby bez sensu, bo Krzysiowi zdarzało się ulać w trakcie jedzenia lub tuż po.

Koroneczka bardzo ładna fotka Maksia :ico_brawa_01: szkoda, że na piwko nie mogłaś pójść :ico_sorki:

NOWA najważniejsze, że Liwka chętnie buźkę otwiera :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 paź 2011, 17:43

Koroneczka fajny Maksio w podpisie :-)
Markotka my mieliśmy podawać 5-10 min po jedzeniu po 2,5ml. Mateuszek nie ulewał i nie ulewa w trakcie jedzenia, u nas to zawsze było po dłuższym czasie (2h) do jedzenia. Pewnie dlatego, że u Was ulewanie jest w trakcie to kazała Wam podawać wcześniej. W ulotce jest, że zaleca się po jedzeniu albo zg. ze wskazaniami lekarza (czasami są inne niż w ulotce) więc tym się nie przyjmuj-jeśli u Krzysia się sprawdza przed to może tak być. Alginian ma utworzyć w żołądku papkę, która zablokuje uchyłek i nie będzie się ulewać. Jak Krzyś uleje w trakcie jedzenia albo zaraz po to daj mu jeszcze 1 ml gastro. A, i jeśli podajesz jeszcze Krzysiowi espumisan to uważaj bo gastro ma w składzie symetykon.
...ale buzię chętnie otwiera :-)
Mateusz też chętnie buzię otwiera ale jak poczuje, że to nie kaszka to od razu wypluwa.On jak widzi, że zbliżamy się z miseczką do niego to prawie podskakuje na leżaczku z radości.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 paź 2011, 20:30

Czesc dziewczyny, u nas jest troszke lepiej, no ale zabki jeszcze sie nie przebiły :ico_placzek:

Widze ze u niektorych z was tez ten problem sie przewija ojoj biedne dzieciaczki.

Dziewczyny :ico_tort: :ico_tort: za miesiace waszych szkrabkow :-)

Koroneczka, szkoda ze nie mogłas wyjsc na piwko, ale dziecko to chyba czuje, u mnie juz kilka razy sie zdarzyło ze jak miałam gdzies isc, albo wywiezc małego do rodzicow to on wpadał w szał i plakał jak wsciekły :ico_szoking:
Fajnie ze niedługo bedziecie mieli swoj domek, zazdroszcze :-) u mojego szwagra jeszcze została woda i ogrzewanie do zrobienia, no a potem tylko srodki zrobic, ostatnio jakas oczyszczalnie sciekow robili, ale ja sie na tym nie znam :ico_wstydzioch:

Murchinson, u nas udaje sie jesc wszystko, kaszki, deserki itd, tylko zupki robie sama bo mamy duzo naszych warzyw, a robie je do takich małych słoiczkow po koncentracie pomidorowym i potem je zagotowuje wiec mam na cały tydzien :-D
Jedynie mamy problem bo mały przez te zaby nie pije dalej tego mleka, znaczy w dzien nie pije, a w nocy jak jest głodny to na spaniu wypija, wiec sama nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem:


Nie wiem co jeszcze miałam napisac :ico_wstydzioch:

A i nie wiem czy wam pisałam ale moja siostra jest w ciazy :-D termin na maj przyszły rok, powiedziałam jej o naszym forum ale nie wiem czy sie zapisze :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 paź 2011, 22:16

u nas jest troszke lepiej
To dobrze.
Murchinson, u nas udaje sie jesc wszystko, kaszki, deserki itd, tylko zupki robie sama bo mamy duzo naszych warzyw, a robie je do takich małych słoiczkow po koncentracie pomidorowym i potem je zagotowuje wiec mam na cały tydzien :-D
Ja najpierw muszę tego mojego pyzulka przekonać do jedzenia czegoś więcej niż mleka :ico_oczko: No i u nas odwrotnie-pije wszystko w każdej ilości (woda, mleko, herbatki, soki) ale papek nie tyka.
A i nie wiem czy wam pisałam ale moja siostra jest w ciazy :-D termin na maj przyszły rok, powiedziałam jej o naszym forum ale nie wiem czy sie zapisze :-)
:ico_brawa_01: i gratulacje. Maj jest super :ico_oczko: Mi też o tym forum powiedziała siostra :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 paź 2011, 08:29

czesc

od dzis znowu powrot do codziennosci

brakuje mi ciagle czasu ostatnio :ico_olaboga:

nie mam pomyslu na obiad

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 paź 2011, 11:08

Hej,
my spakowani, czekam na D i w drogę. Aż mi nie dobrze na samą myśl o jeździe, że tak długo.
Na obiad spaghetti carbonara.
Mateusz od 3 dni piszczy dla zabawy.
Miłego dnia.

[ Dodano: 03-10-2011, 11:09 ]
Emilia śliczne zdjęcie.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 paź 2011, 11:12

Murchinson, dzieki

przegapilam, gdzie jedziecie? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 paź 2011, 12:17

cześć :-)

Krzysiu zaczął jak Wasze maluchy kręcić się jak wskazówka zegara :ico_haha_01: na macie tak cuduje. Dzisiaj nocka super, poszedł spać chwilę po 19 i wstał o 7 :-D Mąż mi się pochorował, mam nadzieję, że młody się nie zarazi :ico_sorki: ząbki dokuczają coraz bardziej, na szczęście dentinox pomaga.

Emilia śliczne zdjęcie :ico_brawa_01: ja też pomysłu na obiad nie mam, wczoraj robiliśmy makaron z tuńczykiem z przepisu Koroneczki-jest przepyszny, jutro na pewno będę gołąbki robić, a dzisiaj :ico_noniewiem:

Murchinson ja też przegapiłam gdzie jedziecie :ico_wstydzioch:

Wiola dobrze, że u Was lepiej :ico_sorki: Krzysiu też coś średnio chce mleko pić, pije bardzo mało, ostatnio ok. 400ml :ico_noniewiem: ale obiadki je bardzo chętnie. :ico_brawa_01: dla siostry

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość