Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 paź 2011, 17:23

Witajcie.... a mnie cos jakies mdlosci znowu dopadly...i caly dzien przespalam prawie... oczy mi sie kleja.. wogole to do snu ulozyc sie nie moge ;/ nie wiem czemu..tak zle i tak nie wygodnie...

:ico_brawa_01: Brzuchatki pierwsza klasa :)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

02 paź 2011, 18:26

Brodzikowa, ale śliczna piłeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak sie czujesz ? odpoczywasz troszkę ?
dzis zaczyna 19tc......
łał ale fajnie na wizycie napewno juz na 100 % sie dowiesz kto tam mieszka w Twoim brzuszku :ico_brawa_01:
ojj tak taki duzy juz ten brzus....jest....Nio dowiem sie az sie boje ze sie potwierdzi SYNEK..... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 paź 2011, 18:47

Brodzikowa, a ja czuję u ciebie córeczkę.
u Mad. już przepowiedziałam jako pierwsza małą lalunię, więc może... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

02 paź 2011, 19:00

Brodzikowa, a ja czuję u ciebie córeczkę.
u Mad. już przepowiedziałam jako pierwsza małą lalunię, więc może... :ico_sorki:
Oby tak było bo ja chce Małą Wandzie........... :-D . a nie Jeremiasza czy Makarego.... :ico_noniewiem:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

02 paź 2011, 19:37

Śliczne brzuszki dziewczynki :-) ja ledwo żyje...mdłości okropne...chyba ide spać

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 paź 2011, 20:03

Mi znowu ludzie mowia ze bede miala dziewczynke... w pt bede na usg wiec moze pokaze co ma miedzy nozkami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 paź 2011, 20:27

Brodzikowa, możesz zmienić na pierwszej strone termin porodu Gusia bo ma na 5 kwietnia a jest podane na 3 :ico_sorki:
zjadlabym sobie bigosu z mlodej kapusty
a ja taiego kwaśnego bigosu jak na święta się robi :ico_haha_02:


Po obiedzie pojechaliśmy sobie na spacer nad morze powdychać jodu. Franek narzekał że go znowu brzuszek boli myślałam że wymyśla :ico_olaboga: a jak wróciliśmy zamówiliśmy pizze i zjadł kawałek i wszystko zwymiotował na mnie dzieki Bogu mi sie udało jakoś nie zwymiotować z tego wszystkiego :ico_olaboga: teraz już spi mój malutki jutro go chyba nie puszczę do przedszkola :ico_noniewiem: .

[ Dodano: 02-10-2011, 20:28 ]
Mi znowu ludzie mowia ze bede miala dziewczynke...
mi teściowa i mama i mąż też tak mówią bo tak by chcieli żeby było :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 paź 2011, 20:52

Witam i ja,
Brodzikowa, brzuszek ładniutki i na zdjęciu na duży nie wygląda :ico_oczko:

Co do siku, jak od samego początku mam z tym problem, aż się boję co będzie potem :ico_olaboga: w nocy potrafię wstawac po 5 razy, a staram się nie pic tyle co wcześniej na wieczór i w nocy, ale to nic nie daje i tak ganiam :ico_noniewiem:
Też mam wzdęcia, strasznie męczące to bywa,,,
Dokucza mi też to, że dośc często jak coś zjem to tak mi się jakby odbija nie dosłownie ale tak jakby sam niesmak gorzki od gardła i az czasem mnie z tego otrzepuje, ble głupie uczucie i nieprzyjemnie bardzo
idę się położyc, bo cos mnie gardo bolii ogólnie osłabiona jestem jakaś, chciałam biegac, ale wolę nie ryzykowac, bo chłodno to się mogę doprawic, moze jutro będzie lepiej :ico_sorki:

Miłego wieczorku życze i do sklikania

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 paź 2011, 20:55

Dokucza mi też to, że dośc często jak coś zjem to tak mi się jakby odbija nie dosłownie ale tak jakby sam niesmak gorzki od gardła i az czasem mnie z tego otrzepuje, ble głupie uczucie i nieprzyjemnie bardzo
mam to samo niby piszą że to tylko w I trymestrze ten metaliczny smak ja mam ciągle i non stop gume żuje bo troszkę pomaga.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 paź 2011, 21:26

hej...a my dziś po 8-mych urodzinkach siostry ciotecznej Dawidka..ależ sie objadałam :-P i dziś też usłyszałam pytanie czy przypadkiem nie bede miala bliźniakow bo mam już duży brzuch :ico_noniewiem: nie no super!

myszka ależ Twoj brzusio gładki...jakby to była Twoja pierwsza ciąża :ico_brawa_01:

brodzikowa...super kuleczka...taka na dziewczynkę :ico_oczko:

gusia daj znać po wizycie :-D

kingoza siusiam często...w nocy nawet nie bedac w ciązy wstawałam na siusiu, wiec luzik :ico_oczko: . gazów nie mam...całe szczęscie :ico_sorki: ale dziwne bulgocenie w brzuszku często..tak jakbym po posiłku nadal była głodna :ico_noniewiem:

jak mi sie strasznie nie chce jutro do pracy :ico_placzek: dlaczego ta niedziela tak szybko mija???
ten metaliczny smak ja mam ciągle i non stop gume żuje bo troszkę pomaga.
też mam to samo...guma pomaga...choć na trochę...i jak dla mnie jeszcze jabłka!

[ Dodano: 02-10-2011, 21:29 ]
asiab moze jakaś wirusówka...dopadła Franka? Choc życzę aby to było jednorazowe...i jutro ju z było wszystko w porządku :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość