Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

03 paź 2011, 14:00

Ja stawiam dzisiaj dwa torciki jeden z okazji moich urodzinek a drugi z okazji skończenia 3 tyg przez Oliwkę
najlepsze zyczenia dla was Kochane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 paź 2011, 14:15

hej ja na sekunde doczytalam 2 oststnie strony :ico_sorki:

izabelllla123, zycze zeby dzidzia szybko wyszla :ico_sorki: kochana przeczytalam ze chcesz robic masaz sutkow ja Ci nie radze :ico_nienie: ja robilam wywolywalo to u mnie skucze meczylam sie i mijalo wszystko a jak masujesz to dzidzi spada tetno ja masowalam w szpitalu i tak malemu spadlo ze odrazu panika i na porodowke :ico_olaboga: spadlo mu az do 60 :ico_placzek: i lekarka wytlumaczyla ze to przez to ze skurcz byl bardzo silny i trwal 5 min dzidzia nie byla gotowa na taki skurcz bo normalnie skurcze sa slabe i sie nasilaja a jak masujesz sutki to skurcze sa silne odrazu wiec odradzam kochana .
u mnie ok dzieci spia L pojechal po Kube do szkoly i po zakupy bo chce obiad zrobic :ico_sorki: dzis byla moja znajoma sprzatac i ciesze sie ze sie zdecydowalam bo o 12 mialam juz domek czysty razem szybko poszlo i teraz mam wolne moge sie dziecmi zajmowac :ico_brawa_01: ooo maly steka czas na cyca :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

03 paź 2011, 15:04

hej dziewczyny, mam chwilę bo oba moje skarbeczki śpią

byliśmy dziś na usg nerki i bioderek :ico_sorki:
nerki rozwijają sie prawidłowo, sa róznice fizjologiczne w budowie :ico_oczko: ale zwiazane to jest z szybkim ich rozwojem, mam sie nie martwić, moge sprawdzic za jakiś czas, ale zastojów i wad budowy nie ma :ico_sorki:

bioderka tak sobie, mamy pieluchować i nosić na żabkę :ico_oczko: a bedzie oki, no i oczywiscie na brzuszku małego kłaść :ico_oczko:

[ Dodano: 03-10-2011, 15:07 ]
a to mój skarbuś dzis rano

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

03 paź 2011, 15:21

Hej kochane :ico_sorki:

Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że nie wpadam do was :ico_sorki:
Ja zabiegana jestem. Jeszcze mój ma co tydzień inna zmianę w pracy i jak już sobie coś
ustawię to w nastepny tydzień już musze znowu sie przyzwyczajać :ico_olaboga:
Ten tydzień ma na południe więc po kąpielach i usypianiu dzieciaków o 21 będę dentka :ico_oczko:

Przerwe w pisaniu miałam bo mały chciał cyca :-D

Leoś mój mały cudowny facecik dziś się do mnie uśmiechał :ico_brawa_01:
Rośnie w oczach już kilka dni temu pożegnaliśmy się z rozmiarem 56 i weszliśmy w 62 :ico_szoking:
Wiadomo jak to takie małe czasem marudny szczególnie jak już zmęczony jest i zasnąć
nie może.
Ale w nocy ładnie śpi, jak słyszę, że kwęka to do łóżka na karmienie ewentualne przewijanie i z powrotem do łóżeczka.
Po kąpieli zasypia na ok 4godz. a później co 2 się budzi, ale nie chodzę z zapałkami
w oczach to źle nie jest :ico_oczko:
Pobudka o 6 raz jedno raz drugie :ico_oczko:

Izabela a Ty zaraz na porodówkę nam uciekniesz :ico_sorki: Już się nie mogę
doczekać kiedy Twoją księżniczkę zobaczę :ico_brawa_01:

Szkieletorek siostrą się nie denerwuj :ico_sorki: i wcale po niej nie sprzątaj :ico_sorki:
W końcu sprzątaczką nie jesteś :ico_oczko:

Marcz wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Pati czytałam o Twoim Erysiu, na pewno było Ci przykro, ale nie wstydź się :ico_sorki:
On po prostu chce zwrócić na siebie uwagę, różne są dzieci :ico_sorki:
Ja tak bałam się o Elizę czy nie będzie smutna bo nie będzie rozumieć, ale jej
wszystko jedno po jakiemu dzieci mówią :ico_oczko:
Eryś pewnie potrzebuje troche więcej czasu, na pewno będzie dobrze :ico_sorki:

Przepraszam ale nie doczytałam was wstecz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-03, 15:23 ]
Izuś śliczności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Cieszę się, że z nereczkami dobrze, pamiętam jak się martwiłaś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 paź 2011, 15:24

Melduje sie,ze na razie jestem jeszcze 2w 1

marcz, wszystkiego najlepszego dla Was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati85, no to chyba mnie też wyprzedzisz :-D
no zobaczymy, jeszcze nic nie przesadzone, jak na razie skurcze ustaly, brzuch delikatnie pobolewa, caly czas mam nadzieje, ze sie rozkreci mocniej, bo nie chce, zeby teraz wszystko ustalo, zalamie sie chyba :ico_olaboga:
Pati a może Twoja teściowa faktycznie jakaś niepokumciana i się nie domyśla,że trzeba Wam pomóc :ico_szoking: Może z nią trzeba wprost? Ja bym wprost spytała i jak powie nie to niech spada na drzewo i już wiemy jaką mamy teściową :ico_haha_01:
a wiesz co kochana, mi juz to wisi, jak ona nie kumata to jest jej problem, jak cos by sie dzialo w dzien to saisadka mowila, ze mozemy do niej Erysia zaniesc, ale jak w nocy bedzie to nie wiem, niech sie tym zajmie jej syn, niech on sie jej pyta
Uuu to niedobrze. Nie wiem o co tam chodzi u was ale może jakoś się dogadacie bo chyba nie za fajnie będzie ci jechać na porodówkę kiedy z mężem będziesz pokłócona
a no poszlo o to, ze nie chcial jechac ze mna do szpitala czy wszystko ok, czy z malym ok, bo polozna mowila, zebym pojechala sprawdzic czy z malym wszystko ok, ze zrobia KTG, zbadaja czy nie ma rozwarcia i jak cos to wypuszcza do domu, a mu wisialo to skoro skurcze przeszly to po jechac,przeciez wody mi nie odeszly tak powiedzial :ico_puknij: i o to wlasnie sie z nim podarlam

izus, sliczny synus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja poprasowalam, zrobilam obiad, zjedlismy i chyba pojde wziac prysznic i sie ogale w razie co, torba juz dopakowana wiec czekam na rozwoj akcji :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 paź 2011, 15:42

Hej Hej

Pati o kurde, to Twój przesadził troszkę, co on wie o porodach? I co nie gadasz z nim? Ja z moim też pamiętam kilka dni przed się pożarłam strasznie ale o jakąś pierdołe pewno jak to u nas. a co do teściowej też uważam, że w prost powiedziec o co biega najwyżej odmówi i potwierdzi się co myślisz, ze zołza z niej i tyle, ale skoro nie chcesz to pewno nie namawiam, wyrażam tylko swoje zdanie.
No i mam nadzieję, że wszystko z wami ok, że akcja się rozkręci na dłużej i maluszek już z wami będzie

szkieletorek nie sprzątaj po siostrze, powiedz jej że ma rączki do brudzenia to i te same raczki moga posprzątać.

izuś_85, [/b] superowy chłopaczek, w ogóle dzieciaczki piękne, ale maluszek taki wesoły):):)

Kinga_łódź, a pewno dzieci te nasz Elizy chyba takie cwane, mojej też nie przeszkadza, że w innym języku do niej mówią, angielski, polski i słowacki z takimi się styka najczęściej i chyba nawykła już do tego a nawet widzę, że ona rozumie w tych językach dobrze co się do niej mówi:)

marcz sto lat dla was kochane i spełnienia marzeń. Jej przypomniałaś mi, że mój synuś wczoraj skończył 3 tygodnie, kiedy??????? :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z tej okazji dla wszystkich nas:)

izabellla też bym się bała skoro lekarz zakazał, a i nie masuj sutków w domu, na porodówce owszem można pod kontrolą położnych ale w domu lepiej nie ryzykowac, no a propos ujędrniania piersi, to sie ujędrnią same jak będziesz miała masę mleczka a cycki jak kamienie wielkie hihihi a jak maluch zacznie wisiec na cycach długo to oklapna mimo wszystko:):):)

ja dziś wstałam o 7, mała po mnie z godzinę, a chłopaki nasze do 9 spali:) mąż zadowolony że dałam mu pospać i zaraz się wyszykowaliśmy i z eliza na kulki pojechaliśmy, sama się pobawiłam z nią nie mało i dopiero po 14 wróciliśmy do domku, mała umordowana drzemie, młody też - od wczoraj ślicznie śpi - nosek mu przepłukałam solą fizjologiczną to i śpi ładnie.
I ogólnie jest wszystko u nas dobrze, choć finansowo ciężko grrrr ale dobrze że sa oszczędności bo nawet na czynsz nie mamy z biezacych kont, jak ja tego nie lubię;(

[ Dodano: 03-10-2011, 15:52 ]
Kinia dzięki za zaproszenie na nk, w pierwszej chwili nie poznałam ani na zdjeciu, ani nic mi nazwiska nie mówiły, ani nawet miasto, myslę, ja nie znam nikogo z łodzi kto zyje w Londynie hehe dopiero po chwili zaczaiłam - jeju jaka ja zakręcona:) a Ty piękna kobieta jesteś:) Dzieci mają oczeta po tobie, a Elizka do taty podobna, mały jeszcze nie wiem do kogo najbardziej podobny:)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 paź 2011, 15:54

przedstawiam wam Leo :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 paź 2011, 15:58

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Śliczny jest !!!!!!!!!!!!!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 paź 2011, 15:58

Huberciu daje bratu smoka :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 paź 2011, 16:00

:) uczynny braciszek
uwielbiam takie fotki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość