Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 paź 2011, 18:27

A co tu taka pustka :ico_szoking:

Ja właśnie piję kawkę, chyba ciśnienie niskie, bo głowa mnie boli :ico_sorki: A boli mnie rzadko, więc chyba zmiana pogody :ico_sorki:

Mój K pojechał oglądać auto dla mnie :ico_brawa_01: Jakąś corsę- przed przeprowadzką musimy coś kupić, bo nie wyobrażam sobie zimą z dzieckiem autobusem jeździć.
moja kluska od kilku dni wreszcie sie przekreca na brzuszek :ico_brawa_01:
Ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziś rozmawiałam z moją kupelą- tą od bliźniaczek, co się urodzimy w tym samym dniu co Maksio :-)
Jedna panna waży już 8700 :ico_szoking: , druga maleńka ma 7100 :-) niezła różnica co?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 paź 2011, 19:08

Koroneczka mnie też coś głowa ćmi, więc to chyba faktycznie od pogody :ico_sorki: super z tym autkiem :ico_brawa_01: kiedy ja w końcu to prawko zrobię :ico_sorki: u bliźniaków często takie różnice są, nawet w ciąży.

Krzyniu śpi, niedawno zasnął, mam nadzieję, że nie będzie długo spał, bo kąpiel go jeszcze czeka i kolacja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 paź 2011, 20:45

Hejo u nas dzis lepiej, ale zabki juz widac, ma juz biała plamki wiec czekam na finał :-D

Byłam dzisiaj w urzedzie pracy sie zapisac, ale niestety nie moge isc do pracy bo teraz moja mama bedzie sie opiekowac dzieckiem mojej siostry, a oni mieszkaja razem wiec bez problemu bedzie, no a ja zostaje w domu :ico_placzek:

markotka, ja tez sie nie najlepiej czuje, jutro ma byc zmiana pogody wiec cos w tym jest :ico_wstydzioch:

Koroneczka, no pewnie teraz bez auta to jak bez reki, bedziesz miała duzooo łatwiej :-D

Nowa mam nadzieje ze ty nie bedziesz musiała przezywac tak zabkowania jak nasze dzieci :-)

Murchinson udanego pobytu no i powodzenia na chrzcinach, no i oby droga powrotna była bez bolu, albo juz z zabkiem :-D


Ja juz Dawidkowi podaje z niekapka herbatke, bo przez te zabki ciezko z piciem.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 paź 2011, 08:51

witam z :ico_kawa: , Tosia zrobila sobie bardzo wczesnie pobudke dzis :ico_spanko:

pogode mamy niezla, cieplo

Koroneczka jak auto? maz kupil? :ico_oczko:

wiola85, a nie chcesz opiekunki dla malego?

co na obiad robicie?

milego dnia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 paź 2011, 11:02

hej :-)

Krzysiu przeprosił się ze smoczkiem, przed chwilą z nim zasnął :ico_oczko: dostaliśmy paczuszkę z Bobovity :-D pogoda całkiem niezła, tylko wieje. Mama weźmie mi dzisiaj małego na spacer, bo ja sobie wczoraj nogi poobcierałam :ico_noniewiem:

Wiola jak widać coś białego to lada moment zębulek będzie :ico_brawa_01: szkoda, że nie możesz pójść do pracy :ico_sorki: chociaż powiem Ci, że ja osobiście chciałabym zostać w domu, więc jak chcesz, to możemy się zamienić :ico_oczko:

Emilia ja już kawkę wypiłam, bo z bólem głowy wstałam :ico_sorki: a na obiad mam gołąbki od wczoraj.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 paź 2011, 11:33

pogoda całkiem niezła, tylko wieje.
wlasnie u nas tez, bylysmy chwuilke po zakupy i raczej jest nieprzyjemnie, ale niezimno
bo ja sobie wczoraj nogi poobcierałam :ico_noniewiem:
w jakichs nowych butach wystapilas? :ico_noniewiem:
Emilia ja już kawkę wypiłam, bo z bólem głowy wstałam
ja wlasnie pije drugo bo ta moja glowa dzis jakas dziwna :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

05 paź 2011, 13:32

hej dziewczyny

u nas dokladnie tak samo jak u Was, wczoraj pol dnia wrzasku nawet Viburcol nie pomogl, rece opadaja ale dzis juz druga jedynka wyglada zaraz sie ma przebic.
Dla mnie tylko abstrakcja co piszecie o spaniu, Filip 2 drzemki po 30 min to wszystko na co sobie pozwala i w zasadzie to tak od poczatku. Teraz tez w nocy budzi sie z placzem a wlasciwie wrzaskiem na pol bloku ale dostaje butle i zasypia. Mleko tez juz pije niechetnie za to jak zobaczy lyzeczke to az podskakuje i zaraz ja do busi wklada i udaje ze je :ico_oczko:
Materac w lozeczku tez dalismy na sam dol bo sie chwyta szczebelka i sieda a siedziec nie umie i sie jeszcze przewiesi. Poza tym jak da mu sie rece to zamiast dzwignac sie do siadu to staje na wyprostowanych nogach a jak go posadzimy na kolanie to zaraz krzywi nogi i wstaje bo tak nie cierpi siedziec. I caly czas domaga sie towarzystwa.
ja jestem niesamowice zmeczona a jeszcze pracy szukam bo od soboty zasilam szeregi bezrobotnych.

Pisze tylko co u nas bo mimo ze Was doczytalam to taki ogrom nformacji ze nie wiem co komu odpisac. Postaram sie byc bardziej na biezaco ale bedzie ciezko bo wlasciwie ja caly czas sama z Filipem a R caly dzien w pracy

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 paź 2011, 13:59

Emilia tak, nowe buty :ico_oczko: i jeszcze mądra na gołe nogi założyłam :ico_puknij:

Patrycja to musi Ci być ciężko jak Filipek prawie wcale nie śpi :ico_sorki: te dzieciaczki biedne to się wycierpią przez te ząbki :ico_olaboga: u Krzysia póki co dość łagodnie to przebiega :ico_sorki: powodzenia w szukaniu pracy :-) a kto się będzie Filipkiem zajmował?

Koroneczka,Murchinson mam do Was pytanie, czy nie pęka Wam ta pianka na rączce od wózka? bo mi popękała i robią się dziury, są coraz większe, nie da się tego niczym zabezpieczyć, ale nie wiem czy uznają mi to w reklamacji, czy stwierdzą, że to normalne zużycie :ico_noniewiem: ale w sumie wózek mam dopiero 4 miesiące i chyba nie powinno się tak dziać :ico_noniewiem: tylko, że jak to zareklamuję, to zabiorą mi ramę wózka i zostanę z niczym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 paź 2011, 14:55

Hejko dziewuszki!

Rzeczywiście lekki wiaterek na dworze, ale jak na październik i tak nie jest źle :-) :-)

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu- Maksio waży 6,800- przez 7 tygodni przybrał niecałe pół kilo :ico_noniewiem: Czy to nie za mało? Pani doktor kazała już dawać obiadki, owoce od czasu do czasu i soczki z marchewki i buraczka. Tyle, że u nas z piciem problem jest nadal- nie rusza :ico_noniewiem:
Koroneczka,Murchinson mam do Was pytanie, czy nie pęka Wam ta pianka na rączce od wózka?
Mi nie pęka :ico_szoking: Nic się z nią nie dzieje. Wiec Twoja jakaś felerna musiała być, dobrze byłoby zareklamować, ale rzeczywiście bez wózka ciężko. A nie mas zod kogo pożyczyć jakiegoś wózeczka?

Patrycja, miło, że zajrzałaś :-) Ojj przy Filipku biedna nie masz wcale czasu dla siebie jak on prawie nie śpi, pewnie praca byłaby dla Ciebie odskocznią.

Emilia, też już dzisiaj 2 kawy za mną. Jak jest taka pogoda to tylko na nich ciągne. Jeśtem ogólnie niskociśnieniowcem i na taką pogodę czuję się jakbym się nie czułą :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 paź 2011, 20:02

hej
wpadłam do bratowej na neta bo licytuję buty i musiałam spr jak aukcja :ico_sorki: tamte botki przyszły i są świetne :ico_brawa_01:
Milena też się ciągle towarzystwa domaga,w dzień to cały czas mi zajmuje :ico_olaboga: w łóżeczku nie poleży,w foteliku też nie,najlepiej ją za ręce i się podciąga do siadania-to jej najbardziej odpowiada :ico_noniewiem: nawet nie mam kiedy sprzątać...wczoraj w dzień miała 2 drzemki po 2 h 40 min to porobiłam co chciałam :ico_sorki: zębów jeszcze nie ma
nawet jak mi odblokują neta to pewnie i tak czasu mi na forum zabraknie :ico_placzek:
ale za to 2 kg zgubiłam :-D :ico_brawa_01:

buziaczki dla maluchów za skończone miesiące :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dalej nie pamiętam i zaraz do domku zmykam :ico_sorki:

trzymajcie się :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość