Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 15:04

No i co twóju P na to powiedział?Pojedzie on?
nic nie powiedzial

Nie wiem ja nie pozwole krzywdzic mojego dziecka, pewnie trzeba bedzie sie rozmowic z ta baba i powiem o moich odczuciach i o tym, ze widzialam jakie dzieci sa w stosunku do Eryka, bo to ze nie jest Niemcem i nie mowi po niemiecku nie oznacza, ze jest gorszym dzieckiem

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 15:18

bo to ze nie jest Niemcem i nie mowi po niemiecku nie oznacza, ze jest gorszym dzieckiem
święta prawda! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 paź 2011, 15:42

Hej kochane :-D

Młody śpi, Eliza baje ogląda więc mam chwilkę :ico_sorki:

Izabela biedactwo jesteś, tyle czasu Cię męczy i myślałam, że się wcześniej
rozpakujesz, a tu Oliwka tylko straszyła i dalej siedzie dziecię w brzuszku.
Mam nadzieję, że weźmie Cię z zaskoczenia i ekspresem urodzisz :ico_sorki:
A tak na razie głask dla brzusia :ico_oczko:

Pati tak czytam i aż się cofnęłam z postami, straszne to przedszkole :ico_olaboga:
Na Twoim miejscu też bym myślała, że przez to że Eryś jest polskim dzieckiem to
ciągle na niego gonią :ico_olaboga:
Przecież różne są dzieci i jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat tylko on jest niedobry :ico_nienie:
Ja mam znowu inny problem bo Eliza zaczęła mi złe zachowanie do domu przynosić
z przedszkola, jak coś jej nie pasuje to tupnie nogą, unosi głos itp. bardzo mnie się
to nie podoba i zwracam jej na to uwagę, no ale jak tyle dzieci różnych
to wiadomo, że przekazują sobie zachowanie i nie koniecznie to dobre.
Mam nadzieję, że przejdzie jej to :ico_sorki:

Szkieletorek Ty nasza kuchareczko :ico_brawa_01:
Powiedz mi gdzie chowasz te kilogramy przecież taki chudzielec z Ciebie :ico_oczko:
A to co Ci ostatnio z piersi poleciało to właśnie siara czyli pierwsze mleczko :ico_oczko:
Mnie przy Elizie w 17tyg zaczęło lecieć i nie raz się budziłam z mokrą koszulką :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Teraz niby od 20tyg miałam jak nacisnęłam pierś ale nie wyleciało nigdy samo :ico_noniewiem:

Elibell u mnie podobnie jak u Ciebie, młody się cieszy jak Eliza się wygłupia, śpiewa mu,
piszczy itd :-D
Widzę, że jest troszkę zazdrosna ale nigdy nie okazuje tego braciszkowi bardziej do mnie
ta zazdrość jest okazywana no bo już nie jestem tylko jej.
Do Leosia to wielka miłość :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Muszę Was doczytać :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 15:47

biedactwo jesteś, tyle czasu Cię męczy i myślałam, że się wcześniej
rozpakujesz, a tu Oliwka tylko straszyła i dalej siedzie dziecię w brzuszku.
Mam nadzieję, że weźmie Cię z zaskoczenia i ekspresem urodzisz
A tak na razie głask dla brzusia
dziekuje Ci bardzo. No ja tez myslałam że pójdzie szybciej a tu niestety. Sama nie wiem co o tym mysleć. Będę około 17 dzwoniła do swojej połoznej czy mam dzis wpaść do szpitala. Póki co robie cały czas coś w mieszkaniu bo fajnie się czuję, biegunka wymęczyła mnie na maksa, póki co cisza. a brzuch twardy jak głaz.

Kinga_łódź, urocze masz to zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 paź 2011, 16:04

Izabela jak biegunka męczyła to dobrze, organizm się oczyszcza a to dobry znak :ico_oczko:
urocze masz to zdjęcie w podpisie
Dziękuję :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 paź 2011, 16:21

hej dziewczyny

dzieci śpią wiec wpadam jeszcze na chwilkę z herbatką na cycki :ico_haha_01:
laktacyjną hipp mniam :ico_haha_01:

Pati85 :ico_szoking: masakra, jak dla mnie to ewidentnie dyskryminacja :ico_nienie: wiadomo jak Niemcy patrzą na Polaków :ico_zly: w dodatku Eryś języka nie umie wiec ani sie obronić zbytnio nie może :ico_noniewiem:
mi sie wydaje ze moze on chce sie z kimś pobawić a te niemieckie dzieci moze sie z niego śmieją ze on nie mówi w ich języku? i w nim może narastać jakaś złośc to wtedy sypnie piaskiem czy rzuci tym kamieniem, ale na litość boską ileż można wysłuchiwać Eryk to czy tamto :ico_szoking: od czego te panie są? nie umią dzieciom wytłumaczyć?
czy nie po to są zajecia grupowe zeby dzieci rozwijały sie społecznie? gdzie niby ta tolerancja o którą każdy walczy skoro nawet przedszkolanki piętnują zachowanie polskiego chłopca? skad te dzieci mają mieć prawidłowe wzorce do naśladowania skoro tam ewidentnie dochodzi do zaniedbań? i te pretensje o ślizgawkę :ico_szoking:
ja bym to poruszyła ostro :ico_nienie:
współczuję ci bardzo tej sytuacji :ico_olaboga: mam nadzieję ze się szybko wyjaśni :ico_sorki:
moim zdaniem troche źle robisz karajac Eryka za to zachowanie, dzieci nie stają sie niegrzeczne od tak, musi byc przyczyna, ja uważam ze on jest prześladowany :ico_noniewiem: dlatego sie tak zachowuje
powinien uzyskać pomoc w zgraniu z grupą a nie ponosić karę za to że jest piętnowany i reaguje stresem, bo te zachowanie uważam to reakcja na to że dzieci na niego zwalają wszystko, stał sie kozłem ofiarnym w przedszkolu- nie rób mu za to wymówek w domu bo bedzie jeszcze gorzej :ico_olaboga: gdzies musi miec wsparcie skoro w przedszkolu wszyscy sa "na nie" to w domu powinien uzyskać zrozumienie i spokój
rozmawiaj z nim i wytłumacz ze jak mu dzieci dokuczaja czy zwalają na niego wine za wszystko to ma sie isć poskarżyć przedszkolankom a nie lac koleżankę łopatką :ico_noniewiem:
a przedszkolanki też bym złapała za kołnierzyk :ico_zly: wygarnełabym im stanowczo ze nie zycze sobie takich uwag skoro to im pozostawiasz dziecko i ufasz ze sie nim zajmuja w tym czasie- to niech robią co do nich należy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 05-10-2011, 16:22 ]
Kinga_łódź, urocze masz to zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
racja :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-10-2011, 16:33 ]
a ja mam troszke załamke :ico_noniewiem: mam problemy z utrzymaniem moczu :ico_szoking: jak mam pełny pęcherz to musze isc do wc, musze bo sie posikam, dopóki siedze jest oki, jak wstane z fotela tragedia :ico_szoking: cieknie mi ciurkiem :ico_szoking:
od wczoraj tak mam :ico_szoking: nie umiem wstrzymać :ico_szoking:
:ico_olaboga: zastanawiam sie czy to od porodu? czy moze dlatego ze Majkę dźwigam?
wczoraj mi położna gada ze jeszcze nie moge nosić :ico_noniewiem:
ćwicze miesnie kegla ale nic to nie daje :ico_placzek:
mam nadzieje ze minie :ico_placzek:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 16:39

A mówi na mnie , sama nie lepsza hhe
to przez Ciebie sprzatam, bo na ambicje mi wjeżdzasz jak Ty pracujesz a ja siedzę.
No to już nic nie robię dziś . Teraz wcinam ciasto a za chwilkę idę wziąć długa kąpiel , ogolić się tu i ówdzie i będziemy z Lilcią leżeć bykiem resztę dnia.Aa i oczywiście wcinać ile tylko damy rade hehe
Diety to nie dla mnie .... :)
tam nic nie mozna robic, mowi do mnie, bo wlasnie mi sie przypomnialo, ze tez nie powinien na slizgawce robic takich odglosow nogami
Ale jakie odgłosy .No chyba żartujesz sobie.
A co to jest przedszkole o zaostrzonym rygorze czyt co do cholery . A może powinny tam pracować jak w kamieniołomach a nie bawić się i śmiać.
Wczoraj tez widzialam jak chlppiec wzial szufle i na dzieci piachem sypial
No to dlaczego nie powiesz tego babce ?
Weź kurde się postaw im może faktycznie dyskryminacja tam jest i tyle. Myślą że mogą na ciebie i małego wszystko zwalać.Powiedz że widziałaś żer inne dzieci tak robią więc nie ma się co dziwić że i mały też bo każdy wie że dziecko naśladuje.
A tak w ogole to najchetniej wyjechalabym z tych zasranych NIemiec i wrocila do Polski i nie musialabym narazac swojego dziecka na taki stres zwizany z jezykiem. Wolalabym mieszkac w Pl i wszystko byloby mniej skomplikowane,przynajmniej w tej jednej kwestii
A twój mąż to Polak czy Niemiec ?
Wiesz wszędzie trawa zieleńsza gdzie nas nie ma .Tutaj też byś miała problemy .Nigdzie nie jest idealnie.
a byłaby możliwośc żebyś tam pobyła w tym p-kolu z Erysiem?
on nie bedzie sie zachowywac tak przy mnie, to normalne.
Dokładnie.Dzieci inaczej zachowują sie przy mamie tacie a inaczej przy kimś obcym .

Pati ja bym małego nie zabierała stamtąd. Domyślam się że ci ciężko ale wydaje mi się że to niczego nie rozwiąże.
SzkieletorekPowiedz mi gdzie chowasz te kilogramy przecież taki chudzielec z Ciebie :ico_oczko:
A to co Ci ostatnio z piersi poleciało to właśnie siara czyli pierwsze mleczko :ico_oczko:
Moja mama jest taka sama.Je ogromne ilości czego tylko zapragnie a wagi stoi. I nawet gdyby chciała przytyć to nie ma szans no chyba że z pomocą jakiś leków.
A to co mi poleciało wiem że siara , miałam ja od jakoś właśnie 20 tyg i nie raz miałam mokra koszulkę ale nie aż tak .
Kinga piękne zdjęcie w podpisie. Córcia taka zadowolona i uśmiechnięta.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 16:45

Kinga_łódź, właśnie to samo miałam pisać. rozczulające! :579:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 paź 2011, 16:47

zważyłam sie z ciekawości :ico_haha_01: 10kg spadło samo :ico_haha_01:
3kg do wagi sprzed tej ciąży :ico_haha_01:
ale szczerze to bym chciała zjechać jeszcze 15kg do mojej wagi sprzed obu ciąż :ico_oczko: trudna droga przede mną :ico_haha_01: mam nadzieje ze młody mnie wyssie :ico_oczko: dosłownie :ico_haha_02:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 16:53

mam problemy z utrzymaniem moczu
A po poprzednim porodzie tak nie miałaś ?
Ja się za bardzo nie znam więc nie pomogę ale może to wszystko jeszcze musi się zregenerować pokurczyć i potrzebuje czasu.
Ktoś się dołączy ?
ja chętnie :-D
ja rowniez, moze by mi sie humorek poprawil
No to na poprawę humorku częstujcie się moimi słodkościami.Może nie wygląda jakoś rewelacyjnie ale dla mnie pychotka.
W tych pucharkach pod bitą śmietana jest galaretka z owocami i czekoladą.
A ja idę sie popluskać.
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość