Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 paź 2011, 17:00

szkieletorek, zaraz mi oczy z orbit wyskocza na te pyszności :ico_szoking:
przez ciebie obśliniłam lapka :ico_haha_01:
A po poprzednim porodzie tak nie miałaś ?
no nie miałam tak
jedyne co mi pozostało po nacięciu krocza to to że zdarzało mi sie popuscić przy kichaniu :ico_noniewiem:
ale takie cos? :ico_olaboga: musze zapytać położnej jak przyjdzie w piątek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 paź 2011, 17:04

Dzięki dziewczyny :-D :ico_sorki:

Izuś współczuję tej przypadłości i życzę, żeby szybko przeszło :ico_sorki:
Ćwiczenia kegla na pewno pomogą :ico_sorki:
No i gratuluję takiego spadku wagi :ico_brawa_01:

Szkieletorek w pracy miałam koleżankę która była chuda jak palec a jadła za 3 :ico_oczko:
Cudowna przemiana materii :ico_brawa_01:

Ja nie wytrzymałam i wypiłam coli i teraz się martwię czy małemu nic nie będzie, czy
brzuszek nie będzie go boleć :ico_noniewiem:
Głupia baba ze mnie :ico_puknij: mogłam się powstrzymać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 paź 2011, 17:09

Ja nie wytrzymałam i wypiłam coli i teraz się martwię czy małemu nic nie będzie
jak dużo nie wypiłaś to podejrzewam ze nic mu nie bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tyle kobiet pije karmi na laktacje a ono też gazowane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 17:13

No ja po rozmowie z położną jestem mam wpaśc na badanie o 20.30 do szpitala zobaczymy co mi powie, mogłaby cos zrobić żebym dzis urodziła

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 paź 2011, 17:14

mogłaby cos zrobić żebym dzis urodziła
No mogłaby mogła... Ładnie się uśmiechnij i być może dziś Oliwkę tulić będziesz :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 17:24

szkieletorek, jejku jakie Ty pysznosci zrobilas, az mi slinka pociekla, i bardzo fajne masz te pucharki, gdzie kupilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzieki dziewczyny za wsparcie, wycalowalam tego mojego syncia, nie chce na niego krzyczec i zle mi z tym. Kocham go nad zycie. Jutro jedziemy razem z P. doprzedszkola i bedziemy rozmawiac z ta PAnia, wyplakalam sie dzis jak nie wiem, a jak jutro bedziemy z nia gadac to pewnie tez sie rozplacze, bo boli mnie takie traktowanie go, wiecznie z atakiem i jakimis pretensjami.Spytam sie jutro czy mam umyc ta podloge, bomam takie wrazenie, ze czekala na moja reakcje co ja powiem.

izus, wiem co przechodzisz z tym moczem bo ja mam teraz to samo, wstaje z kibelka podciagam gatki i gdyby nie wklada to bym musiala majty zmieniac,meczy mnie to, bo leci i leci.powiedz ginowi jak pojdziesz na kontrol, mi mowili, ze jesli dalej tak bedzie po porodzie to trzeba to nie pamietam dokladnie podwiazac czy jakos tak :ico_noniewiem:

Ale jakie odgłosy .No chyba żartujesz sobie.
nie nie zartuje, no jak wchodzi na slizgawke i np stuka w nia nogami to chalasuje i jest strasznie glosno i ciagle jest problem bo Erys sypie na slizgawke piasek, a ja mowie, ze ok,ale to akurat on tego nie wymyslil, to pokazaly mu inne dzieci, bo bylo akurat to przy mnie i tego bede bronila do upadlego.

Kinga_Lodz, widzisz tak to jest z tym przedszkolem, Erys np. przyniosl do domu brzydkie slowa, a my w domu takiego i jeszcze po niemiecku nie uzwyamyi teraz caly czas powtarza i uzywa go.
A twój mąż to Polak czy Niemiec ?
Polak, za Niemca nigdy bym nie wyszla, nie nie nie :ico_nienie:
Kinga_łódź, urocze masz to zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przylaczam sie do tego rowniez

Przez te nerwy dzisiaj, cosmnie brzuch zaczal bolec i kuje mnie strasznie na dole i znow na odbyt cisnie :ico_olaboga:

Dziewczyny mam pytanko i do tych co juz urodzily, czy mialayscie tez takie dziwne uczucie tam na dole jak npsiedzialyscie na kibelku czy kucalyscie jakby mialo cos zaraz wyleciec, tak napieralo??? Bo jamam juz tak od dlzszego czasu, strasznie mnie tak ciagnie, tak wypycha, jakby mialo mi zaraz cos wyskoczyc stamtad i strasznie to nie przyjemne

Ciekawe co izabella, cos sie nie odzywa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 paź 2011, 17:31

Izuś no niby nie dużo ale dopiero po fakcie pomyślałam :ico_puknij:
Ja niby piłam sobie kilka razy piwko na laktację i nic mu nie było tylko mało mi cyce nie
eksplodowały :-D

Izabela no może namówisz położną na masaż szyjki :ico_oczko:

Pati ja miałam tak, że często czułam napór na dole i takie kłucie i czasem nie mogłam iść
bo miałam wrażenie, że mi wypadnie Leoś.
Chyba Ci Alanek się obniżył i pewnie dlatego takie masz wrażenie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 17:42

napór na dole i takie kłucie i
no takie klucia to i ja mam, az czasami krzykne, bo tak boli :ico_olaboga:

A ja wlasnie jestem poo rozmowie z polozna i wstepnie umowilam sie z nia na weekend, bo w sumie nic teraz takiego sie nie dzieje, skurczy nie mam, tylko od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch wiec stwierdzilam, ze bez sensu jechac. A w weekend powiedziala, ze zbadaja mnie, pomierza malego a ona mi masaz zrobi, moze cos sie wtedy ruszy
mam wpaśc na badanie o 20.30 do szpitala zobaczymy co mi powie, mogłaby cos zrobić żebym dzis urodziła
o to fajnie,moze cos ruszy, popros, zeby wymasowala Ci szyjke, moze po tym cos sie ruszy

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 17:52

no może namówisz położną na masaż szyjki
podobno malo przyjemna sprawa, sama jestem ciekawa co mi powie :ico_olaboga:
o to fajnie,moze cos ruszy, popros, zeby wymasowala Ci szyjke, moze po tym cos sie ruszy
modle sie o to :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 paź 2011, 17:58

Izabela no przyjemne to nie jest, ale zdecydowanie lepiej wspominam ten teraz,
bo przy Elizie miałam robione w większych bólach.
a przy Leosiu na samym początku przy bardzo małym rozwarciu.
Ale to trwa chwilkę :ico_sorki: tak, żeby tylko naruszyć szyjkę :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość