marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

05 paź 2011, 18:25

Ale to trwa chwilkę
Ale czuje się człowiek jakby to wieczność trwało...
No ale mi za drugom razem ruszyło... z kopyta wręcz;]

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 18:36

No ja po rozmowie z położną jestem mam wpaśc na badanie o 20.30 do szpitala
No to daj znać co ci powiedziała i co tam zobaczyła.
szkieletorekbardzo fajne masz te pucharki, gdzie kupilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A to mama kupowała , one są plastikowe i ja ich właśnie nie lubię choć Oli dużo rzeczy w nich dawałam bo jak upadły to nie potłukły się.
Jutro jedziemy razem z P. doprzedszkola i bedziemy rozmawiac z ta PAnia
I trzymam za was kciuki .Pogadajcie z nią i niech sobie nie myśli że znalazła kozła ofiarnego.
Ale jakie odgłosy .No chyba żartujesz sobie.
nie nie zartuje
No to jest przesada. Moja tak samo jak zjeżdżała to różne cuda wyprawiała i jakoś nie zabraniałam jej bo jak te dziecko ma się bawić.Nosz kurde w głowie mi się to nie mieści.
Dziewczyny mam pytanko i do tych co juz urodzily, czy mialayscie tez takie dziwne uczucie tam na dole jak npsiedzialyscie na kibelku czy kucalyscie jakby mialo cos zaraz wyleciec, tak napieralo???
Nie wiem czy to to samo co ty masz. Ale ja już to pisałam że kiedyś takie coś miałam. I po sexie to samo, coś bardzo napiera tram na dole , boli wtedy strasznie.Tak czuje jak by mi miało zaraz coś strzelić przerwać się tam .
A ja wlasnie jestem poo rozmowie z polozna i wstepnie umowilam sie z nia na weekend
No o ile się do weekendu nie rozpakujesz.
no może namówisz położną na masaż szyjki
podobno malo przyjemna sprawa
No też słyszałam że najprzyjemniejsze nie jest ale myślę że nie gorsze niż sam poród a jeśli miało by pomóc to czemu nie.

Ja myślę że wolałabym masażu próbować niż by mi wywoływali sztucznie.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 18:42

Kinga a ten masaż co powoduje tak wogóle??
No to daj znać co ci powiedziała i co tam zobaczyła.
oczywiście że dam znać :-D
No też słyszałam że najprzyjemniejsze nie jest ale myślę że nie gorsze niż sam poród a jeśli miało by pomóc to czemu nie.

Ja myślę że wolałabym masażu próbować niż by mi wywoływali sztucznie.
popieram w 100%

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 paź 2011, 19:03

Kinga a ten masaż co powoduje tak wogóle??
pomaga zrobić się rozwarciu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 19:05

pomaga zrobić się rozwarciu
aha tylko nie wiem czy mi zrobia taki masaz jak mam długa szyjkę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 paź 2011, 19:06

Kinga a ten masaż co powoduje tak wogóle??
skracanie i rozwieranie szyjki :ico_oczko:
nic przyjemnego, boli :/ ale skutkuje
położna dwoma palcami przyciąga szyjke do skracania i masuje na boki do rozwierania :ico_noniewiem:

Pati ja miałam jakiś czas to uczucie :ico_olaboga: jakby mi coś ciężkiego miało wypaść ze środka, wrażenie jakby główka schodziła niżej podczas kucania i rozpychała szyjke :ico_noniewiem: takie rozpieranie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 19:26

Ja nie wytrzymałam zbyt długo.
Właśnie zarobiłam ciasto na bułeczki. Robię je pierwszy raz więc nie wiem czy wyjdą i co to wyjdzie.
Jak się udadzą to się pochwalę.

Dziewczyny bo mówi się że w ciąży nie wolno brać gorących kąpieli .Ale dlaczego nie wolno ?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 paź 2011, 19:28

taz czułam taki napór na dół jak na wc szłam wiec wyglada ze to normalne

izus z tego co czytalam to nie trzymanie moczu to jedna z niedolegliwosci po nacieciu krocza, poczytaj o tym moze pisza czy to przejsciowe czy jak i co robic, ale wspolczuje ci

aha a pisalyscie o lewatywach i wpadkach wiec powiem wam ze tutaj sie lewatywy nie stosuje i jak dziecie napiera mocno to niestety ale zdazy sie zrobic pod siebie ale nic krepujacego bo i tego nie wiele a i od razu podklad zmieniaja

pati dobrze ze jedziesz z mezam do pkolka moze inaczej beda teraz gadac a nie wnerwiaja ciezarna kobiete, jeszcze maz powinien opierdzielic te babsztyle

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 paź 2011, 19:29

Ale dlaczego nie wolno ?
Gorąca woda zwiększy temperaturę Twojego ciała, a co za tym idzie, może spowodować skurcze macicy. Jest to niebezpieczne szczególnie na początku ciąży. Przez jedną kąpiel narazisz się na poronienie lub przedwczesny poród? Chyba lepiej wziąć prysznic.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 19:30

Ja nie wytrzymałam zbyt długo.
Właśnie zarobiłam ciasto na bułeczki. Robię je pierwszy raz więc nie wiem czy wyjdą i co to wyjdzie.
Ciebie trzeba wziąć i ręce i nogi powiązać żebyś nie robiła tyle i zaczęła w końcu odpoczywać w tej ciąży.
Dziewczyny bo mówi się że w ciąży nie wolno brać gorących kąpieli .Ale dlaczego nie wolno ?
na poczatku ciązy może doprowadzic do poronienia lub uszkodzenia ukladu i cewki nerwowej u dziecka. W późniejszym okresie zbyt wysokie podniesienie temperatury w brzuszku może doprowadzic do krwotoku lub do przedwczesnego porodu.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość