szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 19:32

Ale dlaczego nie wolno ?
Gorąca woda zwiększy temperaturę Twojego ciała, a co za tym idzie, może spowodować skurcze macicy. Jest to niebezpieczne szczególnie na początku ciąży. Przez jedną kąpiel narazisz się na poronienie lub przedwczesny poród? Chyba lepiej wziąć prysznic.
No ja cała ciąże brałam kąpiel w wannie bo mam wannę ale wtedy starałam się by woda nie była za ciepła.
Jakoś nie mogę narzekać ale jednak po całym dniu od kilku dni uwielbiam nalać sobie wody takiej cieplutkiej choć nie parzącej i leże czasem do 40 min .
Myślicie że zaszkodzę dzidzi ?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 19:54

Myślicie że zaszkodzę dzidzi ?
_________________
ja biore prysznice w takie zimne dni całkiem gorace i nie zaszkodziłam, wiadomo nie wrzatek ale cieplego można. Kurde znów mnie cos bóle jak na @ dziubają. za 15 minut wychodze z domu i jade do tej poloznej :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 19:56

Ciebie trzeba wziąć i ręce i nogi powiązać żebyś nie robiła tyle i zaczęła w końcu odpoczywać w tej ciąży.
No ale ja wzięłam właśnie przedtem długa kąpiel , potem oglądałam godz jakiś film ale dłużej nudzić się nie umiem .A jakoś te bułeczki sobie wyobraziłam że z masełkiem i kakao jeszcze cieplutkie będą mi smakować i reszcie również.

Aha jutro rano pewno nie wpadnę tutaj bo jedziemy po te pieluszki, potem zakupy , odebrać wyniki , zawieźć zdjęcie do wywołania wizyta u Gina i sama nie wiem co jeszcze , w każdym razie będę pewno dopiero gdzieś kolo 13-14 . Więc nie myśleć że u mnie coś ruszyło bo ja nigdzie się nie wybieram .Trzymam się twardo kolejki .

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 20:06

Oj jak ja sie ciezko czuje, tzn skurczy nie mam,ale sie naplakalam dzis i czuje sie taka popuchnieta na twarzy i oczy takie spuchniete.

Maly tak sie wierci, ze szok, boli niemilosiernie :ico_olaboga:

szkieletorek, babo Ty sie uspokoj z tym pieczeniem, odpocznij, usiadz, oglanij film, zrelaksuj sie

Maly juz po kolacji, porozmawialam z nim, pytalam sie go czy dzieci go nie bija,mowi, ze nie, czy bawia sie z nim,mowi, ze tak, pytam sie to czemu Ty bijesz dzieci skoro dzieci Ciebie nie bija, a on, ze nie wiem.Nie wiem czy mowi prawde, ale wydaje mi sie, ze bez przyczyny by nie bil :ico_noniewiem: pytalam sie czemu uderzyl ta dziewczynke lopatka to powiedzial, ze jej nie uderzyl, ze on tylko sie bawil wiec nie wiem kto mowi prawde, a on tez potrafi miec bujna wyobraznie i niezle koloryzowac,noo nic trzeba porozmawiac o tym z ta baba.Maz powiedzial, ze trzeba ich brzydko mowiac zj..... za to, ze nie pilnuja i nie widza co on robi,chodzi npo ta podloge

izabelllla123, daj znac jak bedziesz juz w domu

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 paź 2011, 20:08

Cześć, cześć!

Ja Was tu cały dzień podczytuję, a jak już skończę to muszę gdzieś lecieć, bo to, bo tamto i nawet nie mam kiedy pisać :ico_haha_01:

Pati :ico_olaboga: słuchaj Dziewczyn i walcz o swoje dziecko! Przecież Ty je najlepiej znasz i wątpię,żeby Eryk był taki perfidny i zmieniał się w diabełka totalnego w przedszkolu :ico_puknij:
Poza tym, te baby w przedszkolu to jakieś :ico_puknij: przecież one tam sa po coś, a nie żeby odpoczywać. Mam nadzieję,że Twój im jutro wygarnie :ico_brawa_01:

izabelllla123, no to trzymam kciuki i liczę na dobre wieści po wizycie :-)

szkieletorek, ale Ciebie to nosi kobieto :-D
Takie pyszności, mmm... i jeszcze nam tu zdjęcia wstawiasz, no nieładnie :ico_nienie: :-D
Pozałatwiaj sobie jutro wszystko, a potem czekamy na relację, zwłaszcza z wizyty od gina :-)

izuś no masakra z tym moczem :ico_noniewiem: Ja Ci też, Kochana, nie pomogę, ale pewno położna coś poradzi.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 20:13

Pati :ico_olaboga: słuchaj Dziewczyn i walcz o swoje dziecko!
i tak trzeba bedzie robic, bo ilez to mozna, ciekawe czy bedzie miala czas jutro porozmaiwac, bo w 30minut to torche malo czasu, ale te najwazniejsze sprawy mam nadzieje, ze zdarze wygarnac

Kocura_Bura,nie martw sie, ze nie masz czasu cos napisac, Ty i tak czesto zagladasz wiec nie masz sie czym martwic

Ide wykapac malego i poloze go spacku, do pozniej

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 20:50

izabelllla123, ale jestem ciekawa czy coś się ruszyło u ciebie :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 21:07

No ciekawe co izabelli tam powiedzą i co wypatrzą u niej .

Bułeczki wyciągłam z pieca, wyglądają fajnie ale jeszcze nie wiem jak smakują bo parzą. Za chwilkę będę próbować.

PATI lepiej by znalazła babka czas bo to chodzi o twoje dziecko i to nie jest błahostka.
Nie płacz już bo szkoda twoich i dzidzi nerwów.Ono to czuje .
Daj znać jak tam było.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 21:57

ja po wizycie

U mnie nadal to samo skurcze przez 30 minut tylko 2 mocne wyszły na KTG.
Dostałam nospe w zastrzyku i czopki do doopki scopolan. Mam sobie je wziąć.
Szyjka sie powolutku skraca ale jeszcze sporo jej zostało, wiec nie wiadomo kiedy urodzę. Mam nakaz przytulanek z mężem, bo moze mi to pomóc.
ROzwarcie nadal na jeden palec tylko, a i mam masować i mietolic mocno sutki zeby prowokować skurcze, które skracaja szyjke i zwiekszaja rozwarcie

Jutro o 10.00 wizyta u gina
A w niedzile o 20.30 kolejne KTG w szpitalu

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 paź 2011, 22:12

Mam nakaz przytulanek z mężem, bo moze mi to pomóc.
No to do roboty :-)
mam masować i mietolic mocno sutki zeby prowokować skurcze
Mąż może i za Ciebie to zrobić. Miłego wieczoru kochana ! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość