Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 paź 2011, 13:05

@gniecha, kochana co za tragedia, no ale to nie Wasza wina, że tak się stało.. Super, że tak spokojnie do tego podchodzisz :)
:ico_sorki:
i trzymam kciuki za dalszy pozytywny oczywiście rozwój sytuacji



Co do postępów mojej królowej to jak już wcześniej pisałam siada sama juz od dłuższego czasu :) raczkuje do przodu i włazi gdzie się tylko da piorun mały ;p, narazie ma tylko 2 zęby :ico_brawa_01: jak ją złapię za rączki to wstaje do góry na nóżkach, no ale od tygodnia łapie się np tylika fotela i wstaje sama, ale ma przy tym radochę

manenka widziałam filmik na fb :)

u Nas ma Julka ostatnio "fazę" na babababa, tatata, dadada, mamama itp, ale czekam aż w końcu powie coś ze zrozumieniem, np wejde do pokoju a Ona powie MAMA, chociaż pewnie i tak pierwsze słowo to będzie TATA wcale bym się nie zdziwiła.
Ostatnio ładnie śpi w nocy, ale ale potrafi zasnac o 19 i wstać o 22 i siedziec godzine
hehe a jaki ubaw jest jak zasypia :ico_brawa_01: takie pozy przyjmuje :ico_haha_01: a to na siedząco, a to nogi powykręcane w różne strony, ale ogółem lubi teraz (i to po mnie ;D ) zasypiać na brzuchu :)

[ Dodano: 05-10-2011, 13:19 ]
a no i z tych złych spraw, to ostatnio popłynęliśmy z kwotą 6 tys złotych - ponieważ Marcin tak jak reszta z tej ostatniej sprawy, musiał wpłacić odszkodowanie dla pokrzywdzonego, i nie ważne, że On nic nie kradł, ale był .. :ico_zly: no i jeszcze ten facet, a raczej jego adwokat żąda jeszcze dodatkowo 3 tys, ale odwołaliśmy się od tej decyzji, co za dużo to nie zdrowo ! :/ .. M dzwonił do tego "poszkodowanego" i mu powiedział że jeśli On w taki sposób i jeżeli nadal będzie chciał tych pieniędzy to wtedy założymy mu sprawę o to, że nasłał do Naszego domu jakichś gachów .. z tym, że wyszło mu to i tak na niekorzyść, bo zadzwoniłam po ojczyma, i okazało się, że to jego znajomi/koledzy, i wyśmiał ich, że jak chcą pieniędzy to lepiej niech uważają bo mogą jeszcze dla Nas za te nachodzenie płacić 3 razy tyle i się uspokoiło :ico_sorki: a jak M mu przez tel (temu poszkodowanemu) o tym powiedzial, ze zglosi to do sadu jak On sie nie wycofa, to On powiedzial ze nie wie o co chodzi, i ze On sie juz tym nie zajmuje po czym odlozyl sluchawke
:ico_puknij:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

05 paź 2011, 21:03

Wojtuś dziś zaczął raczkowanie :ico_brawa_01: i to do przodu :ico_oczko:
A u nas ciągle chorobowo. Zuzia łapie infekcje jedna za drugą. Do tej jpory Wojtuś nie zarażał się, ale chyba koniec dobrego. Zaczał mu się katar i zobaczymy co dalej.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 paź 2011, 22:12

Wojtuś dziś zaczął raczkowanie :ico_brawa_01: i to do przodu :ico_oczko:
gratulację ! !! :))

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

05 paź 2011, 22:26

u Nas ma Julka ostatnio "fazę" na babababa, tatata, dadada, mamam
UUUU to spory repertuar :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wojtuś dziś zaczął raczkowanie
Hehe, to teraz możemy robić zawody w raczkowaniu naszych pociech :ico_oczko: :-D :-D :-D brawo dla Wojtulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A zgadnijcie gdzie ja dzisiaj znalazłam moją córkę?
- Otoż zawędrowała aż na siódmy schodek w naszym mieszkaniu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Bogu dzięki że nic jej się nie stało, ale jak ją zobaczyłam to miałam ''pełne gacie'' żeby oczywiście nie spadła. Żesz, a najlepsze, że pilnowaliśmy oboje z mężem i ja myślałam że jest z nim w kuchni, a on że ze mną w salonie. Tak sobie raczkowała tam i z powrotem, aż postanowiła zmienić trasę i wstąpić na schody.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 paź 2011, 23:20

A zgadnijcie gdzie ja dzisiaj znalazłam moją córkę?
- Otoż zawędrowała aż na siódmy schodek w naszym mieszkaniu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Bogu dzięki że nic jej się nie stało, ale jak ją zobaczyłam to miałam ''pełne gacie'' żeby oczywiście nie spadła. Żesz, a najlepsze, że pilnowaliśmy oboje z mężem i ja myślałam że jest z nim w kuchni, a on że ze mną w salonie. Tak sobie raczkowała tam i z powrotem, aż postanowiła zmienić trasę i wstąpić na schody
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale agentka :-D :ico_brawa_01:
Hehe, to teraz możemy robić zawody w raczkowaniu naszych pociech :ico_oczko: :-D :-D :-D brawo dla Wojtulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: to moja przegra bo jak idzie to do tyłu, a najlepiej to w w ogóle jej się nie chce iść lubi siedzieć i już :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Wojtuś dziś zaczął raczkowanie :ico_brawa_01: i to do przodu :ico_oczko:
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1, to trzymam kciuki by już sprawa ucichła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 paź 2011, 09:15

to moja przegra bo jak idzie to do tyłu
to Ją postawimy odwrotnie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 paź 2011, 11:35

to Ją postawimy odwrotnie :-D :-D :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

06 paź 2011, 12:40

Hej dziewczyny, normalnie marze żeby porozmaiać z wami i poczytać co u was, ale czasu nie starcza :( postaram sie zebrać może jutro wieczorem :)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

06 paź 2011, 15:42

dziewczyny ponawiam prośbę... nie będę każdej z osobna pisać :ico_nienie:

Bardzo proszę zmniejszyć zdjecie w podpisie
Śliczne fotki :-) ale ciężko czyta się posty gdy mamy takie długie podpisy, dziewczyny które mają slabe łącze internetowe mają problem z otwieraniem postów


najlepszy rozmiar do podpisu to 320x240 dla stron internetowych

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 paź 2011, 16:59

postaram sie zebrać może jutro wieczorem :)
No to czekamy czekamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zaczał mu się katar i zobaczymy co dalej.
U nas też dziewczyny złapały katar, ale dzięki Bogu na tym się skończyło.
@ga jak dorwiesz neta czekamy na wieści :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość