patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 paź 2011, 13:32

hej :)

emilia7895, Filip w calosci nie ma ani jednego zeba. W lipcu przebila sie lewa jedynka ale tylko jakby do polowy dziasla znaczy od lewej nie doszla jakby do prawej jedynki. Pediatra jak to zobaczyla powiedziala ze to moze jeszcze miesiac potrwac. No dobra... ale mamy pazdziernik. A druga jedynka widoczna ale jeszcze otoczona warstewka dziasla. Cienka bo cienka ale jezcze troche musi sie pomec :ico_olaboga: zyc

Zapomnialam Wam napisac... moja kolezanka z pracy urodzila 26.09 Emilke. Mala donoszona ale taka kruszyna 2350 i 49 cm. Dzis ide je odwiedzic. Ale B ma straszna depresje. Mieszkaja w domu z tesciami, kazdy ma swoje pietro ale mimo wszystko. Tesciowie nie uznaja wnuczki bo to drugie dziecko a tesciowa jedynaczka miala tylko jednego syna wiec nie moga pojac jak mozna miec drugie dziecko. Malo tego, buntuja tez 5-cio letnia corkre B przeciwko niej i siostrze i takie cyrki ta maja ze szkoda gadac.

W H&M sa fajne wyprzedaze. Nakupilam tam wczoraj Filipowi ciuchow po 5 - 10 zl. Czesc cieplejszych ale przede wszystkim pozbywaja sie tych letnich. Pobralam wieksze bedzie na przyszly rok. Kupiam tez Emilce rozmiar 50 bo pamietam jak Filip 54 cm wygladal w 56 mala sierotka a co dopiero ona a B mowila ze nie ma w ogole takich malutkich. Za 7 szmatek chyba zaplacilam 50 zl

U nas tez paskudnie ale chyba bedzie sie trzeba powoli przyzwyczaic :ico_placzek:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 paź 2011, 17:11

U mnie też paskudnie ale już grzeją :ico_brawa_01:
a parasolki jeszcze nie kupiłam, dzisiaj muszę poszperać na allegro, chciałabym kupić coś taniego tylko żeby oparcie rozkładało się na płasko, a na lato kupimy jakiś fajniejszy.
A nie masz jakiejś koleżanki od której mogłabyś pożyczyć na wyjazd parasolkę bo szkoda dwa razy kasy wydawać.
na 12 ide na masaz, a potem fryzjerka do nas przychodzi :ico_oczko:
Ja fryzjera zaliczyłam przed wyjazdem, a serię masaży sprezentował mi mąż bo sama pewnie zapisałbym się...hmm, pewnie po nowym roku :ico_oczko:
Ja mam espiro Active jestem bardzo zadowolona :-)
Właśnie o tym modelu myślę, ewentualnie metro. U nas będzie to wózek podjazdówka i na dłuższe wyjazdy.
Patrycja współczuję koleżance takiej sytuacji, nic dziwnego że dziewczyna sie podłamała. Mam pytanie jak długo bolał Cie kręgosłup w miejscu wkłucia do zop? Mnie po porodzie bolał przez tydzień, a teraz przy zmianie pogody lub jak ponoszę małego za długo to też potrafi się odezwać.

A, dziewczyny w tesco do 12.10 przedłożono promocję na papmers active (3 opakowania za niecałe 100zł), a carrefour pampers premium care (2opakowania za 80zł). W niektórych biedronkach wyprzedaż-w tym ubranek dziecięcych (body 3 szt. za 5zł).

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 paź 2011, 19:13

Murchinson, ja mialam znieczulenie ogolne :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 paź 2011, 19:52

Krzysiu wykąpany, najedzony i już śpi :-)
Z naszych wakacji nici :ico_noniewiem: sytuacja diametralnie się zmieniła i niestety nie możemy sobie teraz pozwolić na taki wydatek :ico_noniewiem:

NOWA dzięki za życzenia zdrówka :ico_sorki:

Murchinson dzięki za cynk o promocjach :-) super z tymi masażami :-)

Patrycja współczuję sytuacji Twojej koleżance :ico_sorki: a dzieciątko faktycznie kruszynka

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 paź 2011, 21:11

hej kobietki

wróciłam,ale przez weekend pewnie mnie mało będzie :ico_noniewiem: wzięłam się za porządki,w niedzielę muszę tort i jakieś ciasto upiec bo w poniedziałek Hani urodzinki robię,więc dopiero we wtorek będę regularnie :ico_oczko:

Koroneczka widziałam twoje buty,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja adidaski wylicytowałam za 53 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Milenki nie noszę na rękach :ico_nienie: bo później bym sobie nie poradziła,po prostu albo leży w łóżeczku aż się uspokoi i będzie bawić,albo Hania ją zabawia i się uspokaja w końcu,ze mną nie wygra :-D

wybaczcie ale nie pamiętam co komu odpisać :ico_sorki: :ico_sorki:

mąż jak będzie miał wyjeeżdżać to jednak na poczatku litopada i na święta zjedzie,ale wiadomo będzie za kilka dni :ico_sorki: trzymajcie kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 paź 2011, 21:45

Witam sie,

U nas dzis fatalny dzien, DAwid okropny, ciagle płacze, a zabkow nie ma :ico_placzek:
Jeszcze pogoda taka fatalna :ico_olaboga:

Emilia ciesze sie i zazdroszcze zabkow :ico_brawa_01:

patrycja_g, u mnie to nie ma takich sklepow, musiała bym jechac do innego miasta a to daleko wiec odpada :ico_placzek:
A n z tymi zabkami to tez nieciekawie, trzymaj sie :-D

aniawlkp86, ja tez jakos tak nigdy nie chciałam nosic moich dzieci za duzo, z pierwszym sie udało, ale DAwid to cos całkiem innego, on poprostu odrazu sie zanosi płaczem i musze go wziac, jak tak sobie steka to go nie biore, ale czasem to jest masakra.
No i udanych urodzinek dla HAni :ico_tort:

markotka, ja tez zycze zdrowka dla Was no i pochwal sie gdzie sie to wybieracie :-)

no nie wiem co dalej, ale jakos dzisiaj nie mam nastroju, dzieci daja mi popalic strasznie :ico_placzek:
Jeszcze najgorzej ze Dawid jest urodzony wiosna i ciagle na podwórku był, bo mamy ogrodek a teraz jak bedzie brzydko to tylko na chwile na spacer i tyle :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 paź 2011, 10:00

Cześć dziewczynki!

Ależ się nie wyspałam- byliśmy wczoraj u mojego kuzyna, wróciliśmy o 1. Maksio spał przez całą wizytę, obudził się dopiero w domu i poczuł się wyspany, chciał się bawić i gadać- wojował do 3, zasnął i wstał o 6.30 równie wyspany, padam :ico_sorki:

Emilia, w takiej serii najczęściej jest 10 masaży, ale tak jak piszesz zależy to od pacjenta. Ja np wczoraj masowałam takiego chłopaka, który większość dnia spędza w samochodzie, miał okropnie napięte mięśnie w odcinku piersiowym i po takim masażu było już znacznie lepiej. Ale co z tego jak na następny dzień wsiada spowrotem do auta i jest to samo :ico_sorki:

Markotka, a co się stało, że na wakacje nie możecie sobie pozwolić :ico_noniewiem: ojj bidulka! To straszne kiedy człowiek się na coś nastawi, a nagle mu to zabierają :ico_sorki: oby się Wam wszystko poukładało.

Aniu, będzie dobrze, nie martw się na zapas, pomyśl, że jak mąż wróci będziecie mogli sobie na więcej pozwolić. Poradzisz sobie z dziećmi :-)

Wiola, to jeszcze ząbków nie ma? Biedny Dawidek się tak męczy.

Murchinson, daj znać jak wózeczek zakupisz, bo ja na wakacje też się pewnie będę za czymś rozglądać.

Wczoraj przesiedliśmy się w spacerówkę :ico_brawa_01: Ale to z musu, bo chciałam pojechać autem do mamy z wózkiem i gondola do mego auta się niestety nie mieści :ico_noniewiem: Ale dobrze wyszło, bo Maksiowi się bardzo podobało :-)

[ Dodano: 08-10-2011, 10:02 ]
no nie wiem co dalej, ale jakos dzisiaj nie mam nastroju, dzieci daja mi popalic strasznie :ico_placzek:
Jeszcze najgorzej ze Dawid jest urodzony wiosna i ciagle na podwórku był, bo mamy ogrodek a teraz jak bedzie brzydko to tylko na chwile na spacer i tyle :ico_szoking:
Nie przejmuj się, jakoś się wszystko poukłada, niedługo dzieciaki zaczną nam raczkować i już nie będą chciały być noszone, wtedy odetchniesz. Oczywiście wtedy oczy dookoła głowy będzie trzeba mieć, ale zawsze lepsze to niż noszenie na rękach. A ze spacerami rzeczywiście będzie kiepsko. Jesienną depresję mam zawsze jak tak słoneczka nie widzę przez dłuższy czas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 paź 2011, 10:31

witam

mała dzisiaj mnie obudziła przed 2 na jedzonko i przed 7 już wyspana była,ale ja poduszkę na uszy i poszłam spać dalej a ona do 8 sobie leżała w łóżeczku :-)

obiadek już się gotuje
dzisiaj na zakupki na Hani urodzinki,myślę nad tortem jak krem zrobić,macie jakiś sprawdzony krem do torta?najleppiej bez kakao bo Zosia jest uczulona i pozostają mi jasne kremy :ico_sorki:

Milenka już po drzemce,coś cienko pospała bo tylko pół godzinki...zaraz karmienie i pewnie koło 12 znowu zaśnie bo teraz mało spała

wiola85, współczuję,wymęczą cię maluchy,ale faktycznie jak zaczną raczkować to już lepiej będzie :ico_sorki:

Koroneczka, współczuję nocki :ico_olaboga: fajnie,że spacerówka Maksiowi się podobała :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 paź 2011, 10:54

hej

to ja od konca zaczne odpisywac :ico_oczko:
macie jakiś sprawdzony krem do torta?n
koniecznie chcesz z kremem? jesli z bita smietana to moge Ci napisac jaki ostatnio zrobilam i wszyscy sie zajadali
Ależ się nie wyspałam-
tez jestem niewyspana, kilka pobudek mielismy, ale u Antosi widac juz kolejnego zabka, pewnie przez to
Emilia, w takiej serii najczęściej jest 10 masaży, ale tak jak piszesz zależy to od pacjenta.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja bylam wczoraj i jestem zachwycona nic mnie nie boli, pan jest mazazysta, chiropraktykiem :ico_brawa_01:
Ale dobrze wyszło, bo Maksiowi się bardzo podobało :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
on poprostu odrazu sie zanosi płaczem i musze go wziac, jak tak sobie steka to go nie biore, ale czasem to jest masakra.
u nas bardzo podobnie :ico_noniewiem:
ja adidaski wylicytowałam za 53 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak znajdziesz chwilke to pokaz
udanych urodzinek
Z naszych wakacji nici :ico_noniewiem: sytuacja diametralnie się zmieniła i niestety nie możemy sobie teraz pozwolić na taki wydatek
oj, szkoda :ico_noniewiem: a co sie stalo?

co do spacerowek, to moge Wam polecic Maclarena, sa super

Murchinson, dziekuje za informacje, musze wlasnie kupic
W H&M sa fajne wyprzedaze.
dobrze wiedziec :ico_sorki:

Markotka jak Krzys?

my bylismy wczoraj z mlodym u alergologa, ma oczka wokol czerwonie, mial testy i nic nie wyszlo
Markotka Ty pisalas pamietam ze mialas wokol oczu azs, jak rozpoznalas? wiem, ze pisalas, ale nie pamietm, sorki :ico_wstydzioch:

Tosia ma nadal kasze, Marcel tez jakby wiekszy, ehhh Marcela wczoraj osluchiwala, dostal herbapect na kaszel, osluchowo czysty

ja chce wiooooooosne

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 paź 2011, 11:02

jesli z bita smietana to moge Ci napisac jaki ostatnio zrobilam i wszyscy sie zajadali
może być i bita śmietana,oby pyszne było :ico_sorki:
jak znajdziesz chwilke to pokaz
może zaraz wrzucę

[ Dodano: 08-10-2011, 11:06 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość