Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 paź 2011, 00:20

@ga :ico_olaboga: o kurcze i znowu pod górkę <przytul>


a mi się dzisiaj udało wykupić garnuszek na klocuszek nowy z jez pl za 72 zł z przesyłka :)

[ Dodano: 08-10-2011, 00:51 ]
a ja nie dam rady spać :ico_olaboga:

a tu proszę wyczyny Julki :) strasznie się jej podoba zegarek i za wzselką cenę by chciała go sobie zdjąć z parapetu hahaha
Obrazek

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 paź 2011, 11:09

a tu proszę wyczyny Julki :)
Ale zawodowa dziewczyna !Pięknie stoi uśmiech taki słodki tylko przytulać! :ico_brawa_01:

Co do domu -zalali betonem i ma się utwardzić -jak będzie ostateczna decyzja to wam napiszę bo tu non stop coś się zmienia.Dziura była porównywalna do tira spokojnie by się z naczepą w niej zmieścił :ico_szoking: Ja tak narzekałam a tu proszę jakiś cud ,że się nie złożyliśmy z tym domem jak domino cała ulica była zagrożona przez tę dziurę!Ekspert powiedział ,że ktoś tam na górze nas chroni ,że w ogóle żyjemy,że nie zawaliło się to z nami bo mogło się tak stać w każdej chwili. :ico_olaboga: Mam nadzieję ,że to będzie koniec rewelacji bo tu zacznę zakładać wątek katastroficzny :ico_noniewiem: .No i jak mam sobie nie radzić jak mam w domu moje kochane słoneczka!

Moje dwa synusie są słodziutkie a Stefan to po mamusi taka gaduła ,że idzie się uśmiać .Gada gdy nikt nie patrzy jak spojrzę to zaraz przestaje i śmieje się w glos .Mamy zabawę z rąsią mamusi że go drapię po żeberkach on się śmieje jak szalony a gdy drugi raz tylko z daleka pomacham paluszkami to już się kuli i chichocze :-D

[ Dodano: 08-10-2011, 11:12 ]
a mi się dzisiaj udało wykupić garnuszek na klocuszek nowy z jez pl za 72 zł z przesyłka :)
Świetnie bo to bardzo inteligentna zabawka i do tego taka kolorowa i uśmiechnięta .Ja mam z FP wiaderko na te klocuszki to standardowa wersja ,ale garnuszek jest zawodowy .Bardzo rozwijający jak każde klocki pobudza wyobrażnię.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 paź 2011, 21:11

Tynusz1, Julka jest niesamowita :ico_brawa_01:
.Dziura była porównywalna do tira spokojnie by się z naczepą w niej zmieścił
:ico_olaboga: dzięki Bogu, że nic Wam się nie stało
a mi się dzisiaj udało wykupić garnuszek na klocuszek nowy z jez pl za 72 zł z przesyłka :)
no ja właśnie też myślę o zakupie tego :-) ale to pewnie pod choinkę :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 paź 2011, 22:21

Ale zawodowa dziewczyna !Pięknie stoi uśmiech taki słodki tylko przytulać! :ico_brawa_01:
dziękuję, ale ostatnio jest strasznie płaczliwa i potrafi takiej histerii dostać że tragedia :ico_olaboga:
Ekspert powiedział ,że ktoś tam na górze nas chroni ,że w ogóle żyjemy,
to najważniejsze że nic Wam się nie stało! :ico_sorki: trzymam kciuki abyście mogli zabrać z domu swój dobytek :ico_sorki:
.Mamy zabawę z rąsią mamusi że go drapię po żeberkach on się śmieje jak szalony a gdy drugi raz tylko z daleka pomacham paluszkami to już się kuli i chichocze :-D
udany :-D :ico_brawa_01:
Świetnie bo to bardzo inteligentna zabawka i do tego taka kolorowa i uśmiechnięta
ja juz nastawiona byłam na Nia bardzo długo, ale jak wczoraj zobaczyłam tę aukcję to od razu zalicytowałam :) a właściwie wzięłam opcję Kup teraz :)
Julka jest niesamowita :ico_brawa_01:
dziękujemy :-)
ale to pewnie pod choinkę :-)
my pod choinkę upatrzyliśmy Kuchenkę dwujęzyczną z FP :ico_sorki:
tyle jest fjnych zabawek, że głowa mała :ico_olaboga: nie dawno dla M jego znajomy oddał pieniądze to kazał zamówić jej taką duą maskotkę na biegunach, wybór duży, ale nic mi się nie podobało, aż znalazłam królika, co prawda używany ale nie mogliśmy się oprzeć, stan super, i 65 zł z przesyłką, :-) więc po raz kolejny udało Nam się coś kupić w niskiej cenie. :ico_sorki:

[ Dodano: 08-10-2011, 22:25 ]
i w poniedziałek wybieram się na lumpeks, poszukam ciuszków dla mojej królewny, bo wyrasta ze wszystkiego jak szalona :ico_olaboga: Na szczęście na zimę mam już dla Niej kombinezon i kurtkę, którą kupiła M ciocia jak była u Nas ostatnio.. teraz tylko buty Nam zostały, widziałam ładne w tesco jak na taką październikowo-listopadową pogodę i chyba je wezme, bo w adidaskach to już nie długo za zimno jej będzie :/

[ Dodano: 09-10-2011, 22:46 ]
Mam pytanie dziewczyny, czy Wy ciuszki po swoich szkrabach trzymacie czy sprzedajecie?

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

11 paź 2011, 18:34

Mam pytanie dziewczyny, czy Wy ciuszki po swoich szkrabach trzymacie czy sprzedajecie?
Ja po pierwszym synu wszystko zostawiłam takna wszelki wypadek teraz z ciuszków praktycznie nic nie kupiłam no może kilka sztuk body nowych .Teraz oddaję siostrze bo ma brzdąca 6 miesięcy młodszego od Stefka więc krąży w rodzinie .Jeśli nie planujesz w najbliższym czasie więcej dzieci to lepiej sprzedać potem i tak to wszystko trzeba gdzieś przechować a jak wyjdzie po 5-u latach ,że drugi będzie syn to co??lepiej sprzedać teraz a potem w razie czego kupić inne jest pełno ofert z drugiej ręki.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 paź 2011, 19:39

@gniecha, właśnie tak chcę zrobić, ale czekam co edzie u szwagierki, bo jak dziewczynka to obiecalam ze jej pozycze, a potem jak wezme od Niej to je posprzedaje :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 paź 2011, 20:43

a jak wyjdzie po 5-u latach ,że drugi będzie syn to co??
no właśnie tak jak u mnie. trzymałam sukienusie bluzeczki i nie przydały się :ico_haha_01: większą część wyprzedałam, resztę rozdałam, a po Mateuszku sprzedaję na bieżąco, bo rozmnażanie zakończyłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

11 paź 2011, 22:23

A ja po pierwszej córce trzymałam, teraz dokupuję, bo chyba jestem zakupomaniaczką jeśli chodzi o dziecięce ciuszki, ale na szczeście podobnie jak Aga, mam siostrzenicę 6mcy młodszą od mojej Zuzi, więc robimy paczuszki i posyłamy siostrze, która chociaż wie, że ciuchów od groma, też co rusz coś kupi, bo nie może się oprzeć, to chyba rodzinne :-D :-D :-D :-D
po Mateuszku sprzedaję na bieżąco, bo rozmnażanie zakończyłam
Zazdroszczę tej konsekwencji, ale pewnie też tak będę musiała zrobić, bo jak będzie trzecie to pewnie i tak będę kupować. Niedługo granica się zatrze między panienkami, więc nie będziemy nadążać z wymianą - może wtedy poprzebieramy i lepsze do sprzedaży, a te już znoszone do unicestwienia :ico_oczko:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 paź 2011, 08:51

bo rozmnażanie zakończyłam :ico_oczko:
Ja też tak mówię ,ale jak wygram w totka to od razu za robienie córki si,ę wezmę hihi
Wtedy na nowe ciuchy też będzie mnie stać :-D
Dzisiaj 2,5 miliona euro jest w lotto w Belgii hmmm chyba odwiedzę kiosk a jak wygram zrobię piękne paczki waszym pociechom a co??Jak się wygrywa taką kasę to można się dzielić no nie? :-D :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

12 paź 2011, 10:20

Jak się wygrywa taką kasę to można się dzielić no nie?
A to wygraj wygraj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość