emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 paź 2011, 16:47

w piątek wieczorem zaczęłam robić sobie paznokcie i tak mi zeszło, że skończyłam o 2 w nocy
e tam, przynajmniej masz piekne paznokcie :ico_oczko: :ico_brawa_01:
mi tez by sie przydal porzadny manicure
Co do naszego wyjazdu, to podliczyliśmy wszystko i wyszło na to, że budowa we Wrocławiu wyjdzie na minus
szkoda, ale moze kolejny interes bedzie lepszy i polecicie last minute :ico_oczko:
tego wam zycze

markotka, pytalam wczesniej o Twoje azs na oczach, przeczytalas? :ico_wstydzioch: ponawiam pytanie :ico_oczko:


Martusia30, witaj po dluuugiej przerwie, zagladaj czesciej :ico_sorki:
Moja mała Hanuska skończyła 4 miesiące niestety nie zmieścił mi się jej suwaczek :-( Za dużo mam dzieci :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:-D :-D ale za to jest na zdjeciu - bardzo fajne :ico_brawa_01:
Dziewczyny ,która z was jeszcze karmi cycem ?
ja :-D dzis dalam Antosi z 2 lyzeczki jabluszka, smakowalo jej :ico_brawa_01:
mam nadzieje, ze nic jej po nim nie bedzie :ico_sorki:

mama juz pojechala, ja sie poklocilam z P. i dzien moglby juz sie skonczyc
P idzie na noc

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

09 paź 2011, 16:57

Martusia30 napisał/a:
Dziewczyny ,która z was jeszcze karmi cycem ?

ja :-D dzis dalam Antosi z 2 lyzeczki jabluszka, smakowalo jej :ico_brawa_01:
mam nadzieje, ze nic jej po nim nie bedzie :ico_sorki:
No własnie o to chciałam zapytać ,,czy któraś już dawała cosik maleństwu na ząb :-) bo ja mojej z obawą zaserwowałam jablko niby nie powinnam bo za wczesnie ale ostatnio bardzo często budzi się w nocy do cyca i wywnioskowałam ,ze zbyt mało dojada ..
Deserek wcieła aż płakała jak jej nie dawałąm kupkę zrobiła elegancką ale i tak nie daje mi to spokoju czy nie za wcześnie

Emilia miło mi ,że zdjęcie się podoba :-) i postaram się zaglądać częsciej :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 paź 2011, 20:31

Hejo witam sie po kolejnej nie przespanej nocce :ico_placzek: no ale nic trzeba to przezyc.

MArkotka szkoda ze z tym interesem nie wyszło, ale dobrze miec jakies grosze na trudne chwile :-D
A wiesz kochana ja juz starałam sie małęgo brac na przetrzymanie z tym płaczem ale sie nie da, tak jak pisałam on sie zanosi, no a zreszta od samego poczatku był bardzo chorowity tu skaza białkowa, kolki, zapalenie oskrzeli, krtani w tym dwa razy zastrzyki, zapalenie uszu i moczu, wiec sama sobie wyobraz co to mogło byc, ciagły płacz no i tak sie malutki nauczył na rekach.
Teraz byle do siedzenia i raczkowania dotrwac :-D
Dodam ze Filipek był całkiem inny :-)

No a jeszcze mały ma katarek, znaczy taka woda mu leci juz drugi tydzien, lekarka powiedziała ze to od zabow :ico_noniewiem:

emilia7895, dobrze ze dzieciaczki juz lepiej sie maja :-)

Martusia30, super ze zajrzałąs, a malutka jest urocza i duza juz wyglada :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 paź 2011, 20:54

Hejka!

Doczytuję was, ale zawsze coś mi wypadnie i nie mogę odpisać :ico_sorki:

markotka, ojj szkoda tych wakacji :ico_placzek: ale może następnym razem się uda! tak to w tej branży niestety bywa, ciężki okres nadchodzi :ico_noniewiem: Mój tata jest kierownikiem budowy to często tak było, że przez zimę siedzial w domu!

Martusia, ja też jeszcze karmię piersią :-) i ja staram się już dawać Maksiowi nowe smaki. Dostawał już jabłuszko, marcheweczkę i kaszkę, a dziś ugotowałam mu pierwszą zupkę :ico_brawa_01: Zjadł z wielką chęcią :-)

Nowa, u nas kupka raz na 2 dni przeważnie i odkąd podaje coś nowego bardziej gęsta i śmierdząca :ico_oczko: :ico_oczko:

Wiola, jeszcze troszkę i odpoczniesz :ico_sorki:

Głosować też byłam, a tak to cały dzień w domku przesiedziałam. Pogoda okropna , zimno :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 paź 2011, 11:17

hejka
stawiam torta na urodzinki Hani
Obrazek


emilia7895 wiesz co,nie mam pojęcia czemu mi się śmietana zważyła,może za długo miksowałam :ico_noniewiem: bo dzisiaj z rana do sklepu poleciałam i kupiłam śmietany i mniej miksowałam i było ok,więc torcik wyszedł :ico_sorki:

Koroneczka jednak się Maksio przekonał do nowych smaków :ico_brawa_01:

Martusia30 na pewno suwaczek się zmieścić powinien :ico_noniewiem: ja miałam 4 suwaczki i fotkę i było jeszcze miejsce :ico_sorki:

wiola85, współczuję nocki :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 paź 2011, 11:44

czesc

aniawlkp86, sliczny torcik, czestuje sie

Tosia od rana marudzi, Marcel w domu, P tez po nocy

milego dnia

[ Dodano: 10-10-2011, 11:45 ]
aniawlkp86, ucaluj Hanusie, sto lat dla niej :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 paź 2011, 13:39

hej

ja znów tylko na chwile, mała dzis wyjatkowo marudna, nawet na rekach jej zle :ico_noniewiem: , nocki kiepskie, ostatnio pobudki co 2h :ico_olaboga: , dzis o 5 przerywnik, ale w sumie pospałyśmy do 9.30.

Lece z nia na polko, moze jej sie odmieni :ico_noniewiem:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

10 paź 2011, 14:12

Martusia30, super ze zajrzałąs, a malutka jest urocza i duza juz wyglada
A dziękuje :-)

Aniawlkp wszystkiego dobrego dla 4-letniej Hani :ico_tort:
Co do tortu wygląda przepysznie sama też wykonuje torciki taniej i smaczniej !!a co do tej śmietany to faktycznie trzeba ją ubijać na wolnych obrotach i żelatynę wlewać wystudzoną małymi kapkami bo inaczej smietana się owarży noi można dodać smietankę fix bo jest wtedy takie super puszyte noi można eksperymentować dodać capuccino ,kawę rozpuszczalną pokruszone wafelki ,owoce itd...

Co do suwaczka nie zmieści się bo wyskakuje wiadomośc ,że wpis za długi

Koroneczka ale od kiedy zaczęliscie nowe smaki ?

Maż właśnie dziś wykupił w Rossmanie słoiczki te na rabaty z paczki szpitalnej a później zamierzam gotować domowe obiadki ,,Była też do odebrania paczka za 1 gr z soczkiem i jabłuszkiem w słoiczku ..Hippa
Korzystałyście z tych rabatów ?

Ja już po obiedzie lepiłam z najmłodszym pierogi do południa ,,a teraz sajgon w kuchni muszę to uporządkować i może spacerek zaliczymy choć już chłodno się robi

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 paź 2011, 14:27

ja znów tylko na chwile, mała dzis wyjatkowo marudna, nawet na rekach jej zle :ico_noniewiem: , nocki kiepskie, ostatnio pobudki co 2h
wiesz co to tak jak u nas :ico_noniewiem:
i tak sie zastanawiam czy tak sie zachowuje po wczorajsym jabluszku? chociaz gdyby ja brzuszek bolal, to chyba wczesniej, co?
Korzystałyście z tych rabatów ?
ja tak :-D
Ja już po obiedzie lepiłam z najmłodszym pierogi do południa
oo niezle, ja przy absorbujacej Tosi nie mam szans na taki pracochlonny obiad, ale tez mam pierogi, mama mi wczoraj nalepila :ico_brawa_01:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

10 paź 2011, 14:33

NOWA napisał/a:
ja znów tylko na chwile, mała dzis wyjatkowo marudna, nawet na rekach jej zle :ico_noniewiem: , nocki kiepskie, ostatnio pobudki co 2h

wiesz co to tak jak u nas :ico_noniewiem:
i tak sie zastanawiam czy tak sie zachowuje po wczorajsym jabluszku? chociaz gdyby ja brzuszek bolal, to chyba wczesniej, co?
I u nas ,,,mała super przesypiałą noce noi nagle się wszytko zmieniło nawet nie wiem ile razy się budzi ,,spała w łóżeczku i niestety już spi z nami bo nie mam siły ciągle po nią chodzić ..:-(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość