Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 paź 2011, 16:07

Ania gratulacje dla Hani za odwagę :ico_brawa_01: pewnie ślicznie wygląda :-)
zupki właśnie będę robić bez marchewki może zje :/

u nas pogoda ładna pod względem słonka ale wiatr lodowaty wieje, właśnie byliśmy z małym na spacerku i zmarzłam strasznie :/
mój K jeszcze wypłaty nie dostał dostanie koło poniedziałku (może) więc ledwo ciągniemy, co za czasy... ech ja właśnie szukam pracy razem z moim K jak jedno nie znajdzie to może drugie bo czarno to widzę :/ zostaliśmy na razie na lodzie... trzymajcie kciuki żeby się coś znalazło

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 paź 2011, 16:28

Mąż zdał :ico_brawa_01: ma już z głowy, teraz będzie nowego skutera szukał :ico_noniewiem:
Gratulacje!
u mnie na wsi jest jeden pediatra :ico_oczko: , przyjmuje 3 razy w tyg., ale specjalnych kolejek nie ma i mam blisko, a w razie czego jeździmy prywatnie :ico_sorki:
Ja podobnie, jak nie mogę małego lub siebie zapisać to jadę do Medicover w Łodzi bo mamy tam abonament. Nowa, u nas na zatwardzenie na Mateuszka działa herbatka rumiankowa, śliwka nie podziałała ale może dostał jej za mało :ico_noniewiem: bo jak ja ją wypiłam to zadziałała :ico_oczko:
a my mamy druga dolna jedyneczke :ico_brawa_01: juz wiem skad to mardzenie rano
Gratulacje! U nas nadal nic, ciekawe kiedy wyjdą jakieś kiełki :ico_noniewiem:
Mój tygrys jak tak dalej pójdzie to rozwali leżaczek-złamie pałąk. Cały czas łapie zabawki i albo próbuje je ciągnąc i pchać do buzi albo się na nich podciąga.
Mariola z pracą łatwo nie jest ale znajdziecie coś oboje.

[ Dodano: 13-10-2011, 16:49 ]
A u mnie właśnie zaczął padać :ico_chory: :ico_zly:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 paź 2011, 16:52

dziekujemy

[ Dodano: 13-10-2011, 16:53 ]
A u mnie właśnie zaczął padać :ico_chory:
u mnie tez leje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 paź 2011, 17:01

u mnie też się rozpadało :/

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 paź 2011, 17:15

zapomniałam wam się wczoraj pochwalić,że Hania ma kolczyki
super :-D
Mąż zdał
gratulacje dla męża :ico_brawa_01:
a my mamy druga dolna jedyneczke
Antosia idzie jak burza :ico_brawa_01:
trzymajcie kciuki żeby się coś znalazło
trzymamy!

u mnie też przez chwilę padało :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 paź 2011, 20:16

A u mnie właśnie zaczął padać :ico_chory:
u mnie tez leje :ico_noniewiem:
Tak osłupiałam na widok tego co było za oknem, że nie dodałam że padał śnieg.
Zna może, któraś z Was sposób na obniżenie temperatury w mieszkaniu poza klimą i otwartymi oknami. Mamy wszystkie otwarte, kaloryfery zakręcone a temp.22,5.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 paź 2011, 20:31

że nie dodałam że padał śnieg.
3 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Zna może, któraś z Was sposób na obniżenie temperatury w mieszkaniu poza klimą i otwartymi oknami. Mamy wszystkie otwarte, kaloryfery zakręcone a temp.22,5.
hmmm, przeciag powinien wychlodzic mieszkanie
mysle ze jak zostawisz okno/a na noc otwarte to sie wychlodzi, u nas dziala

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 paź 2011, 21:14

padał śnieg
:ico_szoking:
temp.22,5
i za gorąco Wam jeszcze? może nawilżacz powietrza, u nas jak jest włączony, to czuć jakby chłodniej było.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 paź 2011, 21:30

Hejka!

dzisiaj włąśnie zrobiłam jak pisze Markotka, na noc ściągnęłam mleczko i podałam z butelki- krzyk jak nie wiem co :ico_noniewiem: Dałam cyca cisza. Jak tylko chciałam wyciągnąć cyca i dać butelkę -krzyk :ico_olaboga: Nie wiem co to ma być, przecież tak łądnie pił z butelki :ico_olaboga:
Może przyczyną są ząbki- bo ...uwaga...dziś wieczorem zauważyłam 2 dolne jedynki naraz :ico_brawa_01: Wybiły się bez większego marudzenia z wyjątkiem tych cyrków przy piciu z butelki.

Z pracy do mamy mam na szczęście bardzo blisko :ico_sorki: Także w razie W wsiadam w auto i za kilka minut jestem, ale bardzo się tego obawiam :ico_sorki: Zobaczymy jak to będzie!

Nowa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża! Pewnie dumny z siebie :-)

Murchinson, oby Mateuszek przekonał się do nowego jedzonka :ico_sorki:

Markotka, masz racje lepiej poczekać ze szczepieniem, teraz jesień i wszystko wisi w powietrzu :ico_sorki:

U nas też padało :ico_sorki: I chyba nadal kropi :ico_sorki: Mój K ma dzisiaj urodziny, zrobiłam pyszną kolacyjkę...i się mój brat wbił akurat :ico_noniewiem: Romantyczny wieczór odkładamy na później :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 paź 2011, 08:23

Cześć,
ja z :ico_kawa:
Koroneczka wszystkiego naj... dla męża i :ico_brawa_01: dla Maksia za ząbki. Pewnie przez ząbki Maksio nie chciał butelki bo może na smoczku bardziej podrażniał sobie dziąsła i bolało. Cycuch mamy bardziej miękki. Może jeśli nadal będzie tak marudził to podaj mu mleko z brown'a bo mają bardziej miękkie smoczki niż avent.
mysle ze jak zostawisz okno/a na noc otwarte to sie wychlodzi, u nas dziala
Mamy cały czas otwarte i maks. udaje się schłodzić do 22 w dzień, a raniusieńko do 21.
i za gorąco Wam jeszcze? może nawilżacz powietrza
Tak, za gorąco, ja to w bluzeczce na ramiączkach i krótkich spodenkach ganiam po mieszkaniu. Nawilżacz u nas jest zbędny bo mamy wilgotność 50-55%, Przy takiej temp.to bardziej by zaszkodził i niż pomógł a dodatkowo to tropiki będę miała w mieszkaniu :ico_oczko: ale dzięki za pomysł.
Młody nie śpi od 5.30, dziś to ma taki ślinotok, że piana z buzi leci.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość