Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 paź 2011, 13:39

emilia7895, dziękuję :-) ja mojego zapisałam jakiś miesiąc przed kampanią Wojaka,to zaraz była nakieta o mleku i się załapał no a potem to piwko,zobaczymy kiedy później coś dostanie i jakie będą dalsze kampanie

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 paź 2011, 14:22

najlepiej jakby Krzyś całą noc ładnie przespał
no jasne :-D
tak i swoje i męża
muszę dzisiaj wysłać jak na spacer pójdziemy :ico_oczko:
śliczna fotka w podpisie :ico_brawa_01:
jestes z tego zadowolona? odpowiadaja Ci te stanowiska?
nie jestem, ale cóż mogę zrobić, nikt mnie o zdanie nie spytał, tylko zostałam poinformowana, że nie wracam na swoje stanowisko :ico_sorki:
Tez jestes w streetcomie?
tak :-D dostałam kiedyś peluchy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 paź 2011, 15:31

śliczna fotka w podpisie :ico_brawa_01:
dzięki :-)

emilia7895 właśnie mąż przywiózł paczki,kosmetyków jest na prawdę sporo :ico_brawa_01: zaraz do sklepu będę się wybierać do koleżance podrzucę jak w domku będzie,od razu spacerek sobie zaliczymy :-)

no i buty w końcu mam,są wygodne i lepsze niż na zdjęciu :ico_brawa_01:
nie jestem, ale cóż mogę zrobić, nikt mnie o zdanie nie spytał, tylko zostałam poinformowana, że nie wracam na swoje stanowisko :ico_sorki:
dobrze,że chociaż masz gdzie wrócić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 paź 2011, 17:43

Zaliczyliśmy spacer, całkiem ciepło dzisiaj :-)

Aniu no mam gdzie wrócić, to fakt :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 paź 2011, 18:35

Hej,
jakoś od rana czasu nie miałam by wejść i odpisać.
i mleczko podeszło.
On od szpitala przez 3 tyg. był na tym mleku więc nie powinno być problemu.
Jutro podaję pierwszy raz-królik z warzywami :-)
napisz później czy smakowało :-)
Smakowało i to bardzo, aż mnie popędzał (kwękaniem) bym szybciej mu dawała i sam z łyżeczki ściągał i do buzi wpychał :-D Słoik z bobvity, zjadł połowę ale gdybym dała więcej to zjadł by wszystko. Wolałam nie ryzykować na pierwszy raz.
p.s.jak ubieracie dzieci na spacer w taki ziąb? dlugo spacerujecie?
U nas różnie-ubranie zależy od pogody, a spacer od humoru Mateuszka i mojego. Jak jest tak zimno jak było w niedzielę to zakładam body dł. rękaw, spodnie, skarpety i kombinezon (mam z bucikami całościowy) i czapkę ale lekką bo w kombinezonie jest kaptur więc zawsze mogę założyć. Jak tak jak dziś to body dł.rękaw, bluza i kurtka, spodnie, rajstopy, buciki, czapka. Nie przykrywam kocykiem tylko zaczepiam osłonę na gondolę. Jeśli Mati nie marudzi a to sporadycznie się zdarza to spacerujemy ok.1,5godz. (chyba że mam siłę na dłuższy spacer to nawet 3 godz.)ale on często tak mocno śpi, że po powrocie do domu wynoszę go w gondoli na balkon i tam śpi jeszcze 1-1.5godz. Ja podobnie jak Ania wychodzę tak ok.pory spania. Czasami mamy 2 spacery-drugi jak D wróci.
z bobovity są chyba słodsze i nie tak idealnie gładkie jak z gerbera, Krzysiu wcina jedne i drugie, tylko owoce średnio mu smakują.
Ja aż takiej różnicy w smaku nie czuję ale to chyba o tę konsystencję chodzi no i bobovita ma intensywniejszy zapach. Mi bez różnicy z jakiej firmy byle mu smakowało :-D Mati owoce też chętnie je ale z bobovity lub hippa. Z gerbera to nawet soków nie chce.
ja drugi dzień daję Panadol
My od 1,5 tyg. dajemy małemu raz dziennie albo nurofen albo pedicetamol, czasami nawet i viburcol albo camilie. Sam żel to za mało u nas, a właściwie to już nie pomaga.
ja drugi dzień daję Panadol bo od wczoraj marudzi i mniej je :ico_sorki: dzisiaj jadła o 5-150 MM i po 9 - 90 MM,teraz spać idzie drugi raz :ico_sorki: powodzenia w pracy :-)
Super :ico_brawa_01:
najlepiej jakby Krzyś całą noc ładnie przespał
no jasne :-D
To ja jestem szczęściara bo już nie pamiętam jak to jest wstawać w nocy :ico_oczko:
nie jestem, ale cóż mogę zrobić, nikt mnie o zdanie nie spytał,
Takie prawo pracodawcy, nic na to nie poradzisz. Dobrze, że chociaż Cie uprzedzili bo moja koleżanka się zdziwiła jak pierwszego dnia po powrocie po prawie godzinie od przyjścia dostała telefon do nowego kierownika dlaczego jeszcze jej nie ma na nowym stanowisku pracy. Jak poprosiła o wyjaśnienie bo o niczym nie wie to dostała opierdziel, że powinna sama była zapytać się w kadrach przed przyjściem do pracy :ico_puknij:
Koroneczka i jak po pierwszym dniu pracy? Co chcesz podać Maksiowi na noc?

[ Dodano: 18-10-2011, 18:42 ]
teraz kosmetyki J&J
Ja akurat na nie mam uczulenie :-/
Markotka to jeśli Krzysiowi za gorąca to otwórz okno w kuchni i zostaw do sypialni otwarte drzwi.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 paź 2011, 21:17

To ja jestem szczęściara bo już nie pamiętam jak to jest wstawać w nocy
tak tak, szczesciara :ico_brawa_01:
My od 1,5 tyg. dajemy małemu raz dziennie albo nurofen albo pedicetamol, czasami nawet i viburcol albo camilie. Sam żel to za mało u nas, a właściwie to już nie pomaga.
a jak dlugo mozna podawac te przeciwbolowe?
musze kupic ten pedicetamol, zreszta nurofen tez mi sie konczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 paź 2011, 21:47

Witam kochane :-D

Murchinson, jeju jak ja ci zazdroszcze ty juz nie wstajesz w nocy??? ale ci zazdroszcze :ico_wstydzioch: u nas niestety sa pobudki ciagłe i ciagłe, ostatnio wyliczyłam ze mały budzi sie co dwie czy połtorej godziny, super no nie :ico_olaboga:
A co do jedzonka deserkow to wcina wszystkie obojetnie z jakiej firmy mu kupie, czasami robie sama, mamy swoje jabłka to kupie banana i mu razem miksuje tez wcina :-D

a jak dlugo mozna podawac te przeciwbolowe?
no włsanie tez tego nie wiem, ja to juz nawet camilie nie kupuje bo jak dla mnie to itak nie było zadnej roznicy, smaruje mascia i dałam dwa razy nurofen, a zebkow nadal nie ma :ico_olaboga:

aniawlkp86, ja to w ogole nie wiem o czym wy piszecie, ja to nic nie testowałam i nawet mi to na mysl nie przyszło. Sliczne dziewczynki w podpisie :-D

markotka, sama nie wiem jak z tym wstawaniem, pamietam ze jak wrociłam do pracy po ciazy z Filipkiem to jakos mały itak nie mogł sie przestawic zeby budzic sie w jednej godzinie rano, ciagle była to jakas inna, ale mam nadzieje ze tobie sie uda :-)

Koroneczka trzymam kciuki za prace, pewnie bedzie ciezko ale dasz rade :-)

No dziewczyny wracaja do pracy to teraz pewnie bedziecie miała mniej czasu na forum, ja nie pracuje a tez go nie mam :ico_wstydzioch:

Co do ubierania to ja narazie jeszcze kombinezona nie ubierałam, tylko rajstopy body jakis sweterek i kurteczka tak na chłodne dni.

A wieczorem to daje kaszke mleczno ryzowa przed kąpaniem a potem spanko i juz mleka nie dostaje, zreszta on tylko w nocy na spaniu je pije bo w dzien nie chce.

Filipek mi sie rozchorował jutro do lekarza bo jakos mu to nie przechodzi.

[ Dodano: 18-10-2011, 21:48 ]
Markotka miałam ci jeszcze napisac ze super zdjecia w podpisie jeju jak jemu włoski wypadły taki słodziak z niego :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 paź 2011, 07:41

Witam z :ico_kawa:
my dziś na ważenie i mierzenie na 16.30 i jak będzie ładnie to pójdziemy z wózkiem i pewnie drugi spacerek zaliczymy.
a jak dlugo mozna podawac te przeciwbolowe?
Hmm, teoretycznie tyle ile napisane w ulotce-bez konsultacji z lekarzem 3 dni. Ja daję 1 dawkę nurofenu 2,5 ml (albo i mnie) lub pedicetamolu 1 ml. Więcej nie daję, staram się unikać ale jak widzę że go głowa boli i płacze i jęczy "ał, ał" to daję. Jak nie ma potrzeby to nie dostaje. Mam wrażenie, że nurofen szybciej działa choć Mateusz nie lubi ani jednego ani drugiego i oba z wodą muszę podawać z butelki. Zapytam dziś lekarkę o to jak długo można podawać.
czasami robie sama, mamy swoje jabłka to kupie banana i mu razem miksuje tez wcina :-D
To ja się do Dawidka :ico_oczko: przyłączę bo uwielbiam taką papkę-banan+jabłko, Mateusza brzuch boli po jabłkach. Banana lubi i nic mu nie jest, najchętniej je a raczej bawi się i cały umorusa jak dam mu do ręki kawałek i może sobie possać. Wiolu, właśnie wczoraj o Tobie wieczorem myślałam i chciałam dziś pisać jak Dawidek. Zdrówka dla Filipka.
U mamyIzuni dalej choroba, Iza chora od 1,5 m-ca, Ada od niej co chwila coś załapuje ale zaczęła jeść słoiczki.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 paź 2011, 09:13

Hejo :-)
Praca fajna, ale mi ciężko :ico_sorki: :ico_sorki: Co chwila na telefon patrzyłam.
Maksio od 12 do 20 stej wypił tylko 100ml mleka :ico_sorki: i obiadek :ico_sorki: Pierwszą dawkę wypił nie w całości, potem był wrzask. Nakarmiłam go dopiero jak wróciłam. Ehhh ciężka sprawa z nim :ico_sorki:
Nocka fatalna- od urodzenia takiej nie było :ico_sorki: Na noc podałam ibuprofen. Może te środki co Wy dajecie są jednak lepsze? Pobudek było chyba z 5 i płacz do tego, uspokajał cycuś.

Markotka, galeria nazywa się Ostrovia- w piątek było otwarcie i jeszcze jest lekki bałagan i nieogar- cała ekipa sklepu jest nowa :ico_oczko: Czerwona Torebka u nas się dopiero buduje :ico_oczko:

Wiola, fajnie, że zajrzałaś. Zdrówka dla Filipka :ico_sorki: I niech te ząbki Dawidkowi już wykiełkują.

Murchinson, daj znać ile już ten Twój kawaler waży :-)

Nie mam ochoty wcale do tej pracy iść, tęsknie za Maksiem i się tylko denerwuje czy je czy nie je :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 paź 2011, 10:10

cześć :-)

my zostaliśmy sami, mąż pojechał, planowo wraca 31.10 :ico_noniewiem: nocka słaba, pobódki co godzinę, bo smoczek wypadał, więc wstawałam i wkładałam do buzi z powrotem :ico_sorki: nie wiem co Krzysiu taki smoczkowy się zrobił, wcześniej chciał tylko czasem do zaśnięcia i zaraz wypluwał, a tu cała noc ze smoczkiem i w ciągu dnia jak nie śpi też czasem chce :ico_noniewiem:
pogoda paskudna :ico_sorki:
Smakowało i to bardzo, aż mnie popędzał
super :ico_brawa_01: a co dałaś?
Z gerbera to nawet soków nie chce.
soki daję bobofruta albo marchewkę z hippa, bo gerber są okrutnie słodkie albo cierpkie :ico_sorki:
To ja jestem szczęściara bo już nie pamiętam jak to jest wstawać w nocy
nooooo :-D ale jestem pełna nadziei, że i ja niebawem zapomnę :ico_oczko:
to jeśli Krzysiowi za gorąca to otwórz okno w kuchni i zostaw do sypialni otwarte drzwi.
ja już nie wiem czy mu gorąco czy o co chodzi, śpi przykryty, kark ma ok-nie bardzo ciepły :ico_noniewiem:
nie mogł sie przestawic zeby budzic sie w jednej godzinie rano
Krzysiu budzi się zawsze w okolicy godz. 5, zje i śpi jeszcze 2h, ja bym chciała, żeby budził się ok. 6 :ico_oczko: bo i tak będę wtedy wstawać. Dziękuję za komplement dla Krzysia :-D już mu nowe włoski rosną na czubku, a z tyłu głowy ma jeszcze pierwsze włosy, śmiesznie wygląda, bo z każdej strony inne :ico_haha_01:
zdrówka dla Filipka :ico_sorki:
my dziś na ważenie i mierzenie na 16.30
w przychdni wyznaczają Wam takie wizyty? Krzysia ważą tylko przy okazji szczepienia, ale ani razu do nie zmierzyli :ico_noniewiem:
U mamyIzuni dalej choroba, Iza chora od 1,5 m-ca, Ada od niej co chwila coś załapuje ale zaczęła jeść słoiczki.
strasznie długo to choróbsko się trzyma :ico_sorki:
Maksio od 12 do 20 stej wypił tylko 100ml mleka
to dla niego pierwszy dzień, rozłąka z mamą, z czasem na pewno będzie lepiej :ico_sorki: rozumiem, że Ci ciężko, bo ja na samą myśl o zostawieniu małego i powrocie do pracy mam ochotę :ico_placzek:
Czerwona Torebka u nas się dopiero buduje
tak się zapytałam, bo teraz w całej Polsce sieć tych galerii będzie się budować i mój mąż dostał propozycję robienia elektryki, zrobił wycenę i czekamy na odpowiedź :ico_oczko:
Nie mam ochoty wcale do tej pracy iść, tęsknie za Maksiem i się tylko denerwuje czy je czy nie je
:ico_pocieszyciel: a ogólnie jak się zachowywał?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość