patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2011, 21:22

Maksio prawie nie spał popołudniu, natychmiast po karmieniu zasnął, zdążyłam się tylko obrócić po smoczka, wracam a on już spi- i wcale dyduś niepotrzebny :ico_oczko:
wiecej mu do szczescia nie bylo potrzebne :ico_haha_01:

Kurcze Fifi jak wtranzolil ten duzy sloiczek rosolu dzis o 14 to dopiero po 20 zaczal sie dopominac o jedzenie. Zawsze jeszcze o 17 mleko pil. Wyszlo na to ze dzis byly tylko 2 butle mleka :ico_noniewiem: Dobrze ze sie chociaz pic nauczyl przy tej chorobie teraz. Dotychczas jak wypil 50 ml przez dzien to sukces a teraz 250 ml to nie problem + woda w mleku

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 paź 2011, 21:25

Hejo ja dzis po ciezkiej nocce , w ogole dzien do du.... strasznie Dawid dał mi popalic, oj płakał strasznie, marudził ciagle cos, potem dostał szalu wiec dałam mu nurofenu, po poł godziny sie uspokoił ale na krotko i tak az do wieczora.
Normalnie padam na twarz :ico_placzek:

Murchinson, ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: waga i wzrosta pieknie, moj mały to juz chyba ma cos koło 9 kilo tak wychodzi jak ja wstaje z nim na wage.
No nie zdziwiła bym sie Filip w wieku poł roku miał 10 kg.
A ta pielegniarka to jakas nawiedziona :ico_szoking: ja gdzies słyszałam., ze dorosły człowiek nie wytrzymał by takiego bolu zabkowania, wiec co ona tu pierdoły opowiada :ico_olaboga:
No a sen super, chetnie bym sie spotkała z wami dziewczyny, czy mieszka ktos na Śląsku??? :-D

PAtrycja :ico_brawa_01: :ico_tort: za poł roczku Filipka, jeju u nas tez juz niedługo to nastapi.
Z ta kaska to serio cie wystawiła, ja tez zapisłąm sie do Pupu no ale niestety zasiłek mi nie przysługuje, bo pracowałąm na pół etatu :ico_placzek:

Ania kochana chciała bym wstawac dwa razy do Dawidka wiec ci zazdroszcze tych dwoch pobudek :-D
No i dzieki za info na priw, ja jeszcze nie dawałąm chlebka ale chrubki te długie Filipsy tak i wszystko jest oki :-D
A skora Milenki juz dobrze, bo wiem ze tez miała problemy, bo ja juz dawno nie daje bebilon pepti tylko zwykły i przestałam kapac w oilatum teraz kąpie w płynach z nivei i jest wszystko spoko :-)

Markotkanie pamietam co miałam Ci odpisac, a juz wiem u Dawidka to teraz zaczynaja włoski rosnac, jakos nigdy nie miał ich za duzo i tez nic mu nie wypadło, ale teraz robia sie cora dłuzsze i geste, a wydaja sie jakby mu sie chciały kercic tak jakos dziwnie zaczynaja sie ukladac :ico_szoking: :-)
U nas mały tez jakos w nocy smoczka ciagle chce, jak daje mu mleko w nocy to potem nie chce smoka, ale jak zaczyna płakac to smok go uspokaja i zasypia, nie zawsze ale tak jest, wczoraj był taki jakis nerwowy ze musiałam go wyciagac z łozeczka bo nie dał sie uspokoic głaskaniem i smoczkiem.

Koroneczko MAksiu na pewno czuje ze cos nie tak, ze pracujesz, no i wspołczuje ci bardzo, na pewno jakos sie to ureguluje zobaczysz :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 21:31

a teraz 250 ml to nie problem
ale to przez cały dzień czy jednorazowo?
ja tez zapisłąm sie do Pupu no ale niestety zasiłek mi nie przysługuje, bo pracowałąm na pół etatu :ico_placzek:
szkoda :ico_sorki:
bo ja juz dawno nie daje bebilon pepti tylko zwykły
sama przeszłaś na zwykłe mleko czy z lekarzem konsultowałaś?
przestałam kapac w oilatum teraz kąpie w płynach z nivei i jest wszystko spoko :-)
oilatum to ja tylko 2 butelki zużyłam i potem już albo mydełkiem albo teraz j&j lub inny płyn do mycia :ico_oczko:
strasznie Dawid dał mi popalic, oj płakał strasznie, marudził ciagle cos, potem dostał szalu wiec dałam mu nurofenu, po poł godziny sie uspokoił ale na krotko i tak az do wieczora.
Normalnie padam na twarz :ico_placzek:
na prawdę ci współczuję :ico_pocieszyciel:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2011, 21:34

wiola85, ja mieszkam w Piekarach Slaskich :ico_oczko:
Mnie ratuje to ze przez ostatnie 2 lata mialam zmiane na caly etat, dostalam zasilek ale tez ten nizszy bo mimo ze mam ponad 5 lat pracy to tez wlasnie na 1/2 lub 3/4 etatu i skladki nie byly odprowadzane od najzniszej krajowej za caly etat

Wlasnie Filip tez dzis taki az krzyknelam na niego bo pol dnia na rekach a o 15 nawet obiadu zjesc nie moglam bo tylko odlozyc i ryk niesamowity

A ladnie Ci Twoi chlopcy wazna/yli, takie kluseczki ;)

My mamy szczepienie 2.11 to pewnie bedzie full services i wszystko bede wiedziec :ico_oczko:

[ Dodano: 19-10-2011, 21:36 ]
aniawlkp86, na caly dzien, ale widze ze dziennie troch wiecej co mnie cieszy niesamowicie bo wczesniej ta 50 to byla na caly dzien i nic nie bylo w stanie go zmusic zeby pil. Czul wode albo herbatke czy sok i dziasla zacisniete

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 22:04

My mamy szczepienie 2.11
tak jak my :-D
aniawlkp86, na caly dzien, ale widze ze dziennie troch wiecej co mnie cieszy niesamowicie bo wczesniej ta 50 to byla na caly dzien i nic nie bylo w stanie go zmusic zeby pil. Czul wode albo herbatke czy sok i dziasla zacisniete
dobrze,że teraz już chce pić :ico_sorki:
u nas na dobę jest 4-5 razy MM jak wypija całe to po 150 więc zje (600-750) a jak dokuczają ząbki to wypija 400-500 MM + owoc i zupka

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2011, 22:10

aniawlkp86, nie to u nas max 3 razy mleko, w poludnie zupa i na spanie kasza (ok 200 ml) mleko 150 - 180 ml, zalezy od dnia. Jak byl chory to i do 80 ciezko go bylo przekonac

To 2.11 wieczorem my sie bedziemy chwalic :ico_oczko:

Uciekam spac, bo chlopcy juz polegli, ide do nich dolaczyc :ico_papa:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 22:33

u nas z mlekiem jest tak,że w nocy 1 porcja 150,koło 5 zazwyczaj,potem o 9 150, 13-14 zupka w butli 120-150 zależy ile zje, koło 17 150 no i na noc koło 20 kaszka 130-170 w między czasie gdzieś tam owoce się zawiną lub inna przekąska :ico_oczko:
Uciekam spac, bo chlopcy juz polegli, ide do nich dolaczyc :ico_papa:
dobranoc

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 paź 2011, 23:41

duży chłopaczek i długi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja na początku września miała 64 cm :ico_oczko:
Na początku września miał 68, my oboje do niskich nie należymy więc młody raczej niski nie będzie-chyba że uda się w babcie (szczególnie moją teściową) to wtedy z metra cięty będzie :ico_oczko:
O gluten pytałam i miał mi powiedzieć-zawołali ją na chwilę do drugiego pokoju i jak przyszła to stwierdziła, że zgodnie z kalendarzem wprowadzać jedzenie(skupiła się na zupakach i deserkach) i tyle. Ja już na nią byłam tak wściekłą, że drugi raz zapomniałam zapytać.
Murchinson, nie warto,
A ja zawsze myślałam, że to się opłaca-ale ja nie mam o tym bladego pojęcia.
ja kupiłam dzisiaj Krzysiowi Ibufen, w ulotce jest informacja, żeby nie stosować dłużej niż 7dni
nam pediatra mowila zeby nawet nie dluzej niz 3 dni imo ze w ulotce pisze wiecej[/quote]
To zależy od dawki i na co jest stosowany. Aż mi wstyd bo jak pracowałam to zajmowałam się ibuprofenem ale zabijcie nie pamiętam co było w drukach:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
To wlasnie byla nasza srodowiskowa. [*] calej rodzinie
Ale tragedia [*][*]
Milena już 3 miesiąc marudzi a zębów nie widać
u nas dokladnie tak samo :ico_olaboga:
U nas też. Mój siostrzeniec miał podobnie a potem jak szły to po 4 zęby równocześnie.
Jest taki natłok na tą galerię, ze ja nie wiem skąd Ci ludzie się mnożą.
Tak jest zawsze jak otwierają coś nowego. Jak Galerię Łódzką otwierali to skrzyżowanie ulic było zamknięte bo byle ludiz było przed.Z Manufakturę było podobnie.
Pierwsza taka galeria w naszym mieście- dzięki tej pracy coraz poważniej myślę o swojej firmie, bo ciężko mi tam wytrzymać :ico_sorki:
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Wiola współczuję :ico_pocieszyciel: może jak pierwsze ząbki Dawidkowi wyjdą to będzie lepiej. Pamiętam, że na obchodzie pediatra w szpitalu nawet to mówiła, że u takich maluchów najgorsze właśnie udziąślanie i wychodzenie zębów, że dorosły by padł.
Patrycja u nas ostatnio też ciężko z piciem ale tylko z samą wodą lub herbatką, z mlekiem nie ma problemu 4-5razy.Pediatra, u której byliśmy w sobotę mówiła, że tak czasami przez ząbki bywa-maluch nie chce pić nawet mleka.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 paź 2011, 09:14

Hejka!

U nas znowu nocka fatalna- co godzina pobudka, ibufen nie pomógł, już sama nie wiem co mu się stało :ico_sorki: Oby to było tylko chwilowe.

My dziś i jutro sami- mąż pojechał umowę podpisać do Ostrołęki, a potem ma jakieś jeszcze spotkania, więc bez sensu, żeby wracał po nocy.
Na początku września miał 68
Duży chłopczyk! Maksio ma jakieś 68 cm teraz :-) Jaki rozmiar nosicie? 74? My w większości w 68 jeszcze się mieścimy, ale co firma to firma. Chciałabym taką Manufakturę u nas :ico_haha_01:

Wiola, ojj biedna Ty. Synek daje Ci popalić. Nie martw się w końcu to minie :ico_sorki: A Ty gdzie na tym Śląsku mieszkasz? Już kiedyś pisałyśmy o spotkanku. Trzeba nanieść na mapie nasze miejsca zamieszkanie i wybrać punkt leżący po środku :-) No chyba, że do mnie na parapetówę przyjedziecie :ico_haha_01:

Patrycja, Ważne, że pije Filipek, mój Maksio nic nie chce ruszać, ale on na szczęście cyckuje to aż tak nie musi. Kupiliśmy nawet sokowirówkę by soczki mu robić- gdzie tam!

Markotka, kupiłaś ten kombinezon z Wójcika?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 paź 2011, 09:24

cześć :-)

padam na twarz :ico_sorki: położyłam Krzysia przed 20, dałam mu ibufen, spał do 23, od 23 zaczęły się pobudki co 0,5h-1h, smarowałam mu dziąsła, ale to nic nie dało, ok. 3 dałam mu znowu ibufen i wtedy zasnął, o 5:30 wstał standardowo na jedzenie :ico_sorki: teraz śpi, ale zanim zasną, to było 20min marudzenia i kręcenia się, zasnął dopiero jak dziąsełka mu posmarowałam, więc to chyba jednak o ząbki chodzi :ico_sorki:
Nie wiem czy slyszalsciie o tej tragedii w piekarach
nic nie słyszałam :ico_sorki: straszna tragedia :ico_olaboga: [*]
kupiliśmy mu butelki tommee tippee, jeszcze najchętniej z nich pije
też mam te butelki, są bardzo fajne, smoczek jak pierś wygląda :ico_oczko:
ciężko mi tam wytrzymać
początki zawsze są trudne, daj sobie jeszcze chwilkę :ico_sorki:
markotka napisał/a:
ja kupiłam dzisiaj Krzysiowi Ibufen

Właśnie to mam
pomarańczowy masz? jak to cholerstwo w gardło gryzie :ico_szoking:
spal godz i 15 min
super :ico_brawa_01:
Normalnie padam na twarz
witaj w klubie :ico_sorki:
zasiłek mi nie przysługuje
:ico_olaboga: co za polityka
Aż mi wstyd bo jak pracowałam to zajmowałam się ibuprofenem ale zabijcie nie pamiętam co było w drukach
zdarza się najlepszym :-D

Ania i jak nocka dzisiaj?

[ Dodano: 2011-10-20, 09:27 ]
U nas znowu nocka fatalna- co godzina pobudka
to tak jak u nas :ico_sorki:
No chyba, że do mnie na parapetówę przyjedziecie
bardzo chętnie :-D
kupiłaś ten kombinezon z Wójcika?
nie :ico_oczko: on jest 2 częściowy, a koleżanki mające starsze dzieci doradziły mi, że dla takiego malucha niechodzącego lepszy będzie jednoczęściowy :-) poza tym wymierzyłam też sobie i to 74 dużo za duże będzie, mimo tego, że spodnie, śpiochy, półśpiochy na 74 właśnie mamy.

[ Dodano: 2011-10-20, 09:28 ]
mąż mnie jeszcze dzisiaj dobił, prawdopodobnie będzie wyjeżdżał do Francji w cyklu 2miesiące/2 tygodnie- 2 miesiące w pracy a 2 tygodnie w domu :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość