Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 09:55

witam

u mnie dzisiaj wietrznie i pochmurno,ciekawe czy padać będzie :ico_noniewiem:
Ania i jak nocka dzisiaj?
Milenka jak wczoraj przed 21 zasnęła po kaszce to spała do 4 :ico_brawa_01: zjadła i do 8.30 spała jeszcze :ico_brawa_01:
widzę,że twoja jednak do tych gorszych znowu :ico_sorki:
Na początku września miał 68, my oboje do niskich nie należymy więc młody raczej niski nie będzie-chyba że uda się w babcie (szczególnie moją teściową) to wtedy z metra cięty będzie :ico_oczko:
jak już tak się rozpędza to pewnie po was pójdzie :-D
u nas to ja wysoka jestem,więc zobaczymy jak to będzie
Jaki rozmiar nosicie? 74? My w większości w 68 jeszcze się mieścimy,
u nas tylko 68 na razie,z 74 to tylko ma 2 body
U nas znowu nocka fatalna- co godzina pobudka, ibufen nie pomógł, już sama nie wiem co mu się stało :ico_sorki: Oby to było tylko chwilowe.
to stawiam na waszą rozłąkę :ico_sorki:
mąż mnie jeszcze dzisiaj dobił, prawdopodobnie będzie wyjeżdżał do Francji w cyklu 2miesiące/2 tygodnie- 2 miesiące w pracy a 2 tygodnie w domu :ico_placzek:
biedna ty :ico_sorki: a czemu do Francji ma wyjeżdżać?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 paź 2011, 11:03

czesc

ja sie tylko melduje w domku, zajrze potem

milego dnia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 paź 2011, 11:42

Milenka jak wczoraj przed 21 zasnęła po kaszce to spała do 4 zjadła i do 8.30 spała jeszcze
zazdroszczę :-D
a czemu do Francji ma wyjeżdżać?
jest ciekawa oferta współpracy, może dobrze zarobić i odrobi straty za Wrocław, bo mamy zaległości w skarbówce 30tys. :ico_sorki:
ja sie tylko melduje w domku
hej :-)

mąż dzisiaj przyjeżdża :ico_brawa_01: ale w celu załatwienia spraw związanych z Francją :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-20, 11:44 ]
Krzysiu już drugą drzemkę dzisiaj zalicza-nockę odsypia pewnie

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 paź 2011, 12:03

Hej,
U nas też zimno, brrr. Młody śpi od 2 min.-2 drzemka. Przez te zęby ma katar i nos zatkany i w nocy zbudził się z płaczem-no i ściągnięcie to ryk straszny (w dzień spokojnie daje sobie ściągnąć) pewnie dlatego że zaspany. Wypił mleko i się uspokoił i spał do 6.20.
Jaki rozmiar nosicie? 74?
Mateusz większośc jużnosi 74 ale to zależy co i z jakiej firmy bo mam body z długim rękawem 62 które dopiero dziś schowałam. Spodnie 68 już za krótkie, te na 74 muszę jeszcze podwijać ale lepiej w podwiniętych niż przed kostkę jak po młodszym bracie :ico_oczko: Musze podjechać i kupić mu trochę body i spodni dresowych. No i od dziś pieluchy 4, bo 3 za mocno odciskają gumki na nóżkach.
Już kiedyś pisałyśmy o spotkanku. Trzeba nanieść na mapie nasze miejsca zamieszkanie i wybrać punkt leżący po środku :-)
Ten środek to pewnie gdzieś u mnie wypadnie patrząc Poznań-Rzeszów, bo chyba Nowa miałaby najdalej. Ja mogę podjechać w każdą stronę.
jak to cholerstwo w gardło gryzie :ico_szoking:
To ibuprofenu tak drapie. My mamy truskawkowy ale Mateusz też nie chce pić i dodaję trochę wody i podaję z butelki. Jak Krzyś taki rozdrażniony w nocy to może podaj mu camilię? Trochę go to uspokoi i nie będziecie się męczyć. Mój D miał jechać do Francji na stypendium w cyklu 6 m-cy tam, 6 w Polsce.

[ Dodano: 20-10-2011, 12:30 ]
Aniu, głosik oddany-39. Raz dziennie?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 14:59

my po objeździe :ico_oczko:
u lekarza tylko receptę brałam bo dużo pacjentów jeszcze miała to nie zawracałam jej głowy,do szczepienia wytrzymamy :ico_oczko:
mała zasnęła po 13 dopiero na drzemkę 1 i spała do 14.30,pewnie kolejna drzemka wypadnie przed 17 :-)

emilia7895, witaj,jak u mamy było? :-)
jest ciekawa oferta współpracy, może dobrze zarobić i odrobi straty za Wrocław, bo mamy zaległości w skarbówce 30tys. :ico_sorki:
to trzymam kciuki aby się powiodło :ico_sorki:
No i od dziś pieluchy 4, bo 3 za mocno odciskają gumki na nóżkach.
no właśnie ja chyba też następne opakowanie pieluch już 4 kupię :ico_noniewiem:
Mój D miał jechać do Francji na stypendium w cyklu 6 m-cy tam, 6 w Polsce.
i zrezygnował pewnie?
Aniu, głosik oddany-39. Raz dziennie?
dziękuję :ico_sorki: tak tylko 1 raz dziennie

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 paź 2011, 15:02

hej

u nas dzis wyjatkowo spokojnie, i dlugo :-)
Pierwsze stekanie dopiero o 2.30, pommoglam mu sie obrocic na brzuszek i rozbudzanie ddo jedzenia zaczal o 4.55 a mleko bylo 5.30 i jak po nim zasnelismy to ja wstalam o 9.45 :ico_szoking: Filip musial juz od jakiegos czasu nie spac bo cala koldre mial rozkopana i stope w buzi trzymal wiec od jakiegos czasu musial juz pracowac :ico_oczko:

Nurofen truskawkowy tez tak w gardlo drapie, jak sprobowalam to z 15 min sie krztusilam

U nas tez w wiekszosci jeszcze wszystko 68, 2 pary spiochow ma na 74, bo ta numeracja taka dziwna, a spora czesc 68 juz w odstawce bo nie wchodzi.

Dalej nie mam kasy na koncie, szlak mnie juz trafia. Kolezanka mi powiedziala ze szefowa jutro zabiera rzeczy z biura to tam pojade, mam nadzieje ze nim przejade te 30 km nie zwinie sie :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 15:08

patrycja_g, to sobie pospaliście dzisiaj :-D a szefowa pewnie tak szybko się nie zwinie więc pewnie zdążysz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 paź 2011, 15:11

HEjo

Koroneczka, Markotka wspołczuje wam tej nocki, oj biedne ja tez dzis prawie co godzine na nogach, jeju juz nie wiem co jest.
Nawet nie chciał dzis smoka i rzucał sie w tym łozku jak szalony, jakby chciał wstawac, przewracał sie na brzuszek i płakał bo mu sie nie podobało :ico_olaboga:

Markotko
oj bidulko ciezko bedzie tak z mezem na odległosc, ale dacie rade trzymam kciukasy :-D

Patrycja ciesze sie ze chociaz twoja nocka była lepsza od mojej :-D
No a 2 listopada wybieram sie na podpis do UP a na szczepienie musze sie zapisac ale tez w tym tygodniu po 2 listopada.

Aniu wiesz jak kupiłam małęmu kaszke mleczno ryzowa i dałam po tym nic mu sie nie pojawiało na skorze i na własna reke kupiłam zwykły bebilon, zaczełąm powolutku mieszac i jest dobrze, a zreszta zmieniłam te lekarke wiec mozliwe ze to nie była skaza i mowiłąm to tej nowej, ona powiedziała ze nic sie nie stało ze mozliwe iz była to jakas alergia na cos innego.

A Dawid nosi rozne rozmiary 68, 74 niektore 80 wsztstko zalezy od firmy.
Sama nie wiem ile ma wzrostu :ico_wstydzioch:

No nic u mnie ciemno i pada brrrrr :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 15:22

Aniu wiesz jak kupiłam małęmu kaszke mleczno ryzowa i dałam po tym nic mu sie nie pojawiało na skorze i na własna reke kupiłam zwykły bebilon, zaczełąm powolutku mieszac i jest dobrze, a zreszta zmieniłam te lekarke wiec mozliwe ze to nie była skaza i mowiłąm to tej nowej, ona powiedziała ze nic sie nie stało ze mozliwe iz była to jakas alergia na cos innego.
nie mam kaszki mleczno ryżowej :-/ mam tylko mleko Gerber 2 ,może je zacznę teraz powoli wprowadzać i zobaczę co to będzie :ico_noniewiem: u nas skaza była na pewno,bo z Hanią to samo przechodziłam :ico_sorki:
No nic u mnie ciemno i pada brrrrr :ico_placzek:
u mnie też...

nocek ci współczuję :ico_olaboga: a ile Dawidek w dzień śpi?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 paź 2011, 15:23

No i od dziś pieluchy 4
my mamy 4+, bo mąż nie zauważył + obok 4, ale jakoś wielkie nie są :ico_oczko:
ściągnięcie to ryk straszny
Krzysiu od czasu choroby na widok fridy od razu wrzeszczy :ico_noniewiem: wcześniej trochę się wkurzał, ale mogłam mu bez problemu ściągnąć, a teraz muszę na siłę, bo inaczej nie da rady :ico_sorki:
to może podaj mu camilię
musiałabym kupić, bo nie mam :ico_sorki:
to trzymam kciuki aby się powiodło
dzięki :-)
tak tylko 1 raz dziennie
to muszę dzisiaj zagłosować, bo ja myślałam, że ogólnie tylko jeden głos można oddać :ico_oczko:
stope w buzi trzymal wiec od jakiegos czasu musial juz pracowac
artysta :ico_haha_01:
mam nadzieje ze nim przejade te 30 km nie zwinie sie
obyś zdążyła :ico_sorki:
ja tez dzis prawie co godzine na nogach, jeju juz nie wiem co jest.
ja też już nie wiem co jest grane i nie jestem pewna czy to faktycznie zęby, bo dziąsła nie są nawet opuchnięte ani nic :ico_sorki:
ciezko bedzie tak z mezem na odległosc, ale dacie rade trzymam kciukasy
już kiedyś wyjeżdżał, ale na 2 tygodnie, no i wtedy Krzysia nie było, jakoś będę musiała sobie poradzić, chociaż jeszcze nic nie jest pewne, na 100% nie wiadomo czy pojedzie.

[ Dodano: 2011-10-20, 15:24 ]
Ania głosik poszedł-50 :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość