Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 paź 2011, 13:37

anetka no ja tez wymiotowalam... straszne..ale kazdy mi mowi ze to mogrenowe moze byc..albo wlasnie brak tego potasu.. mam nadzieje ze to nic powazniejszego...

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 paź 2011, 13:40

albo wlasnie brak tego potasu.. mam nadzieje ze to nic powazniejszego...
aby to było nic :ico_sorki: :ico_sorki: dałaś mi do myślenia chyba zrobie badanie krwi na potas

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

20 paź 2011, 13:41

Moja znajoma ma migreny i z tego co mi mowila to Twoje objawy Sylwia zgadzaja sie z jej, ale przy migrenie sa dosc silne leki i nie sadze, ze mozna je w ciazy brac...

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 paź 2011, 13:43

no wlasnie.. apap ...a on guzik pomaga wlasnie przy tym... jak mialam to keidys dostawalam taki neidobry silny lek do rospuszczania i to pomagalo...albo aspiryn migrena... jakos przezyc to trzeba..mowie przychodzi o taka pora roku i to wraca.. i to juz jest 3 raz z tego co pamietam...

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

20 paź 2011, 13:57

Witam

ale tu gorąco :ico_oczko: ważne żeby dzieko bylo zdrowe i matka sie dobrze sie czuła :) a czy urodzi przez cc czy sn to nie ważne :ico_oczko:

no i poznałam płeć Będzie drugi SYNEK, strasznie sie ciesze :ico_brawa_01:
pani doktor powiedziala ze widzi pisiolka i jajka i watpi zeby potem byla dziewczynka :ico_haha_02:

Sylwia, tez myśle, że to migrenowe, ale ja nie lekarz i najlepiej jak skoczysz do rodzinnego :ico_oczko:
keidys dostawalam taki neidobry silny lek do rospuszczania i to pomagalo
Nimesil? jak tak to on faktycznie swietny ale paskudny w smaku :ico_oczko:

my dzis jemy kopytka na obiad :-D

dostalam kolejne skierowanie na badania wsumie te same co robilam plus WR wiec mam 3 tyogdnie zeby zrobic :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 paź 2011, 13:57

kiepsko jak to migreny bo jak ja mialam wypisane leki to lekarz pow ze to sie bierze codziennie czy są objawy czy nie

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

20 paź 2011, 14:01

Gusia gratuluje SYNKA! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 paź 2011, 14:03

Gusia kochana nie pamietam... zaraz sobie przypomne

SOLPADEINE to kiedys bralam

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 paź 2011, 15:39

HEj babolki!

No to wszystko jasne, zreszta ja wiem ze nikt tu nie chcial nikogo krytykowac, tylko jak sie pisze to czesto blednie sie "odczytuje2 emocje tkwiace miedzy wyrazami.
Jagodka, ja pamietam te twoje przygody z Jagoda :ico_olaboga:
U mnie bylo odwrotnie, z 1 dzieckiem luuuz i piers do 10 miesiaca zycia i mleka gora, a z NEll karmienia 2 m-ce i to z walka z dzieckiem. a brodawki przeciez juz po 1 karmieniu powinny byc "wygodniejsze" dla 2 dziecka a tu guzik. Nell byla lapczywa, chciala duzo i szybko, strasznie sie zloscila przy piersi, prezyla, ja mokra ona upocona... no walka byla niezla :ico_puknij:

Teraz bede chciala karmic piersia, ale nic za wszelka cene, bede sluchac swojej intuicji.

Gusia! GRATULUJE SYNKA :ico_brawa_01: :ico_tort: SUPER JEST MIEC DZIECI JEDNEJ PLCI!!!!

Sylwia, i mi sie wydaje ze to migrenowe. Ja mialam troche podobne objawy na tle nerwiciwym ale BEZ bolu glowy. Teraz zle na mnie dzialaja gwaltowne zmiany cisnienia atmosferycznego, mam nieraz zaburzenia wzroku, takie jakby plamki i tez sie tego boje pomimo ze wiem ze to mi zawsze mija. a mialam to moze ze 4 razy w zyciu. Ostatni raz z Nell w ciazy to az po meza dzwonilam zeby do domu przyjechal tak sie wystraszylam. Zrob te badania to troche sie wyjasni.

Ja dzis mialam aktywny dzionek, ok 10 z mama do centrum handlowego bo mama jutro wraca do Polski :ico_placzek: jakies prezenty pokupywalysmy, poszlysmy na lunch, nalazilysmy sie jak niewiem, teraz mama poszla jeszcze po spozywke z Zuzia a ja z Nell w domku jestem. zjadlam miche bigosu i mi malo, wiec ide podgrzac sobie jeszcze 1 porcje :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

20 paź 2011, 15:55

gusia :ico_brawa_01: super newsy
sylwia nie panikuj .. ale dobrze ze pojdziesz na badania i uspokoisz sie troche
dzwoneczek nie bierz do siebie tego co napisalam, ja w ogole mialam co innego na mysli, napisalam : ze, tu ( mialam na mysli grecje) wieksza wiekszosz wybiera cesarke zeby nie czuc bolu. Nawet znajome babki mi mowily " jezeli sie boisz zrob sobie cesarke" , moja wypowiedz nie miala nic wspolnego z toba :-) ale rozumiem cie, takie przezycia jakie mialas.... ale z drugiej strony znam tez mnostwo dziewczyn ktore rodzily naturalnie i juz po 2-3 tyg wracaly do formy np. gdy poszlam w odwiedziny do kuzynki t. ktora rodzina w zeszlym roku, doznalam szoku :ico_szoking: dzien po narodzinach synka ona skakala i fikala jakby nigdy nic :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość