Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

19 paź 2011, 15:11

Ja po Kacprze tez mam ale jeden za mały juz a drugi za duży bo Kacper z czerwca i żaden nie pasuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ja Kajtkowi zakładam kombinezon ale mam taki jesienny welurkowy lekko ocieplany i na teraz jest w sam raz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 paź 2011, 22:46

wychodxzi na to ze tylko my bez kombinezonu
ale ja na zime nic cieplejszegfo nie mam wiec co wtedy zalozyc?
nie wychodzic? hihi

Malgosia to przez zasiedzenie pewnie. rozleniwiasz sie. ale wyjdz. zobaczysz ze sie wkrecisz. jest okazja to korzystaj. fajnie bedzie

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 paź 2011, 11:09

Małgoś ja tez tak mam. w domu mi zle a jak mam gdzies wyjsc to mi sie nie chce, nie mam zkim nie mam gdzie, zawsze wymyslam. Głupie to trochę, skurowaciałam strasznie.
Ostatnio strasznie chce mi się jednak do pracy :ico_placzek:
ale ja na zime nic cieplejszegfo nie mam wiec co wtedy zalozyc?
ja teraz pod kombinezon wkladam samo body na dlugi rekaw i rajstopki, a zima na body zaloze bluzke lub bluzke i bluze i spodenki pod kobinezon.
Wole jej teraz wlozyc jedna warstwe plus kombinezon niz zakladac body bluzki bluzy i dopiero kurtke wscieklabym sie zakladajac jej tyle warstw ;P

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 paź 2011, 22:11

czasem tez mam taki dzien, i lenia
dzis np
od rana deszcz, zimno brr
w domu nie mialam nie musialam ani gotowac ani sprzatac,. nic. wiec luz totalny... i kanapowanie
ale dobrze musialam pojechac do Pkola
do mamy
na zakupy i na fitness
bo normalnie bez cisnienia to zasiedzialabym sie na kanapie
a tak to rozgrzalam tez porzadnie i od razu lepiej

Monia ja nie zakladam tyle warstw. choc olo i tak sie czasem wscieka jak szybko kurtke/bluze wkladam hehe ale trwa to chwilke wiec luzzz
zakladam body, bluzeczke i wtedy gruba bluze/kurtke
typowej kurtki nie mam. ale takie bluzy kurtki. badz sweterek cieply z podszewka

rajstopek jeszcze nie zakladam
jak jest zimniej to kocyk

ale ostatnio b fajnbie bylo i cieplo. slonecznie

zawsze kark sprawdzam i nie zdarzylo sie jeszcze aby byl zimny

pozdrawiam
pa

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

21 paź 2011, 10:55

ja mlodej zakladam body na dlugi rekaw i kombinezon, ale jak ja zawoze rano np mlodego do przedszkola to u nas jest wtedy 1 stopien i mrozne powietrze, raz bylo nawet minus dwa :ico_szoking: a my jezdzimy tramwajem i troche piechota idziemy wiec musi jechac w kombinezonie, ale jak juz mlodego odbieram to jest np 10 stopni no to wtedy w cienszej kurtce jedzie. a swoja droga to oszalec mozna z taka zmiennoscia temperatury :-)

Ja dzis ide na usg piersi i strasznie sie stresuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 paź 2011, 21:02

tak Monia rano bywa zimno. my jezdzimy autem i to na 9 wiec juz cieplej jest. choc raz juz szyby skrobalam. ale moze inaczej do auta i z auta do Pkola...
zreszta ja zawsze lzej dzieci ubieralam i mi tak zostalo

jutro jedziemy w bieszczady i wyciagnelam juz rajstopki. jak sie zdecydujemy wejsc z dziecmi na polonine to jednak cieplej trzeba Olafa ubrac. ale glownie nozki. i czapka na glowke. bo jak bedzie w chuscie to ciala Adama go ogrzeje dodatkowo.. zobaczymy jakie warunki na miejscu. tam jest zimniej niz u nas i mozliwe ze snieg przypruszyl.. a ja mialam ochote na jesienna wycieczke hehe okaze sie jeszcze

pozdrawiam

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

21 paź 2011, 23:26

Małgoś ja tez tak mam. w domu mi zle a jak mam gdzies wyjsc to mi sie nie chce, nie mam zkim nie mam gdzie, zawsze wymyslam. Głupie to trochę, skurowaciałam strasznie.
Ostatnio strasznie chce mi się jednak do pracy
mam to samo... :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 paź 2011, 20:39

cześć dziewczyny :-)

u nas dziś zakończył sie remont,który ciągnął sie od sierpnia
domek w nowej szacie wygląda bosko
wszystko jest jak sobie wymarzyliśmy,siedzimy teraz i rozmawiamy z krzysiem,że to co mamy teraz to normalnie nasze marzenie :-)

chłopaki śpią
szymon,nasz łazik wszedzie włazi,w ogóle zaczyna sie puszczać,zrobi tak 2 kroczki i siada
uwielbia pchać chodak
cieszy sie wtedy jak nie wiem
uwielbia mój rosołek,skrobane jabłuszko
kaszke juz coraz mniej
co do tych kombinezonów to ja ubieram tak:rajstopki,cieniutkie spodnie,body,jakaś cienka bluzeczka i na to kombinezon,czapka zimowa.
do wózka mam taki jeszcze śpiwór-pokrowiec,wsadzam go tam i hejaa na spacer
nie wyobrażam sobie go tak nie ubrać,bo my dorośli sie obabulamy szalikami bo nam zimno,a przecież takie dziecko siedzi,bez ruchu...
no ale każdy robi po swojemy
ja w każdym razie grubo,bo ostatnio u nas takie wiatry były,buuuuu
Ja dzis ide na usg piersi i strasznie sie stresuje :ico_placzek:
moniczko jak po usg.....?????

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

23 paź 2011, 20:53

aniaj84, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za spełnione marzenia :-D

Moje jeszcze nie śpią byliśmy u szwagra w Poznaniu i sie zdrzemnęli po drodze tweraz szaleją

Ja Kajtkowi zakładam rajstopki bodziaki cienką bluzke i na to kombinezon, w wózku zakładam pokrowiec na nogi
Ale jutro rano musimy iść pieszo do szkoły Kacpra zaprowadzić to założyłam śpiworek do wózka

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 paź 2011, 21:06

aniaj84, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za spełnione marzenia :-D
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość