Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 paź 2011, 12:04

wciskasz na dole "cytowanie selektywne" czy w jakiś inny sposób??
tak robie tak jak zawsze to robiłam i od wczoraj jakies takie jaja mi wychodzą

[ Dodano: 22-10-2011, 12:05 ]
wciskasz na dole "cytowanie selektywne" czy w jakiś inny sposób??


[ Dodano: 22-10-2011, 12:05 ]
oo juz teraz sie mi udało ale musze robic teraz inaczej niz zwykle.

[ Dodano: 22-10-2011, 12:14 ]
ja mam iść z koleżanką od listopada na zajęcia Latino solo raz w tyg,może jaki taki efekt będzie
no super sprawa , u mnie to na razie niemożliwe, może jak troszkę Maja podrosnie to uda misie gdzies wieczorem wyskoczyc... tzn na basen mogłabym wyjśc koło 20 bo ona jest wtedy nakarmiona i Kuba tez juz wykapany, ale o tej godzinie to marze tylko o tym, zeby sie juz wyłozyc na łóżku w spokoju i ciszy....

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 paź 2011, 13:26

no super sprawa , u mnie to na razie niemożliwe, może jak troszkę Maja podrosnie to uda misie gdzies wieczorem wyskoczyc...
faktycznie u Ciebie maleństwo,ciężko tak na dłuzej wyjść
Ja chodziłam na aerobik,ale jak Piotrek miał roczek,wiec spoko,mama z nim zostawała
tzn na basen mogłabym wyjśc koło 20 bo ona jest wtedy nakarmiona i Kuba tez juz wykapany, ale o tej godzinie to marze tylko o tym, zeby sie juz wyłozyc na łóżku w spokoju i ciszy....
u mnie też pózno to latino,bo we wtorki o 20:30 :ico_olaboga: Więc pewnie jak przyjdzie prawdziwa zima,śniegi mrozy to szybko sobie odpuszczę,nie będzie mi się chciało wystawić nosa z domu o tej porze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

23 paź 2011, 14:10

Cześć
Ja chodziłam na aerobik,ale jak Piotrek miał roczek,wiec spoko,mama z nim zostawała
kurczę,ja za leniwa jestem :ico_wstydzioch: może jakbym z jakąś koleżanką chodziła,to byłaby jakaś motywacja,a tak jak o 20 z pracy wrócę to mi się zwyczajnie już nie chce.U nas jest fajny aqua aerobik na basenie,ale zimą nie będę na basen latała,bo zaraz mi się zatoki odezwą.

A co do wagi to ja mam 164 cm i ważeokoło 54 kg,w sumie nie narzekam na swoją wagę,tylko mam problemz oponką na brzuchu,normalnie wylewa mi się ze spodni :ico_placzek:

Julka idzie jutro do przedszkolai jużzaczyna co jakiś czas beczeć jak sobie przypomnie...ale jutro meksyk będę miała,chyba mąż ją zawiezie,bo ja się stresować nie chcę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 paź 2011, 20:28

A co do wagi to ja mam 164 cm i ważeokoło 54 kg,
jak dla mnie idealnie :ico_brawa_01: i tak chciałabym, ale chyba nie dam rady bo wieczory coraz dłuższe i nie ma co z rękami zrobic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

23 paź 2011, 21:28

Ja najlepiej czuję się jak mam 52 na wadze,a na zimę i tak przyrasta mi tłuszczyku i mam około 59 zawsze :ico_olaboga: Gubi mnie to,że w zimowe wieczory zamiast na spacer,to przed tv z jakimiś przysmakami siedzę :ico_oczko: :ico_olaboga:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 paź 2011, 08:46

Zulcia, wagę masz moją wymarzoną,ale rozumiem,że można ważyć naprawdę mało,a zle sie czuć z jakims fragmentem ciała,tez tak mam :ico_sorki:
Gubi mnie to,że w zimowe wieczory zamiast na spacer,to przed tv z jakimiś przysmakami siedzę
też tak mam,latem siedzi się do pozna na polku,zamiast objadac się,to się biega,bawi z dziećmi,zjada się owoce
A zimą przed tv góra kanapek,przekąsek i waga leci nie w tą stronę w która trzeba :ico_zly:

U nas chorobowo.Iza od soboty gorączka i narzeka na gardło,dziś Piotrek wstał zaskarkany.Oczywiście siedzimy wszyscy w domu,dzieci mają wolne od szkoły/przedszkola,ja już dzwoniłam,że do pracy nie przyjdę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 paź 2011, 09:10

Cześć. U nas na razie kaszel zniknął i Kuba poszedł do przedszkola z radością... on naprawdę lubi tam chodzic, tylko problem jest juz nie tak ze wstawaniem tylko z ubieraniem, normalnie włoś na głowie sie jeży co z nim rano jest i z jego ubieraniem :ico_olaboga: o wszystko musze prosic... :ico_zly:
A MY SIEDZIMY SAME Z mAJĄ w domciu i zastanawiam się co dzis na obiad zrobic... mam karkówke to może upiekię i będzie.

[ Dodano: 24-10-2011, 09:11 ]
U nas chorobowo
.
zdrówka dla was!!

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

24 paź 2011, 12:43

Zdrówka życze wszystkich chorym.
Mnie cos wysypało.dzis do lekarza ide.
w buzi mam 2 plamki szczypiące i na rekach cos mi wyskakuje. :ico_olaboga:

Hania znowu płakała :ico_noniewiem: ale dzis juz powiedziała ze nie chce do przedszkola. dzis z nia pogadam . bo jak przychodze po nią to jest mega zadowolona :ico_puknij: i bądź tu mądry. :ico_olaboga:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 paź 2011, 21:33

u mnie Iza już trochę podkurowana,za to Piotrek biduś zasmarkany
Ale byłam w szoku,bo pytał,czy pójdzie jutro do przedszkola.Powiedziałam,że nie,bo jest chory,a on się rozpłakał,że chce iść i dobrze się czuje :ico_szoking:
Nie wiedziałam,ze aż tak tęskni za przedszkolem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 paź 2011, 09:35

Hej. U nas jak zwykle czyli pobudka i : ja nie chce się ubierać i ranne przekomarzanie się :ico_zly: ... ja chyba przez to ranne ubieranie to nerwicy się nabawię... i jeszcze proszenie o umycie zębów :ico_olaboga: masakra, ale jak jest juz ubrany to wszystkich pospiesza, zeby sie nie spóźnić do przedszkola i idzie z zadowoleniem i kromka w ręce :ico_oczko:
POGODA U NAS FAJNA BO SWIECI SLONECZKO i od razu chce sie żyć.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości