Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 paź 2011, 10:01

tak samo nie rozumiem tej teorii,ze grube kobietki czuja ruchy pozniej,a chude wczesniej,przeciez dziecko jest w macicy a caly tluszcz pod skora,wiec dziecko uderza w macicie i to chyba i chudy i gruby tak samo czuje Przeciez macica nie jest zalana tluszczem
przypomnialo mi sie jak w ciąży z Frankiem poszłam do lekarza państwowego i badała mnie babka bardzo nie delikatna to był gdzieś 18 tydzień i nie robiła usg tylko przyłożyła tą sonde do brzuszka co serduszko słychać i nie mogła znależć serduszka bo jej sie poprostu nie chciało i powiedziała a nic nie słychać bo ma pani tłuszcz na brzuchu :ico_olaboga: :ico_puknij: no tak mnie wkur... że wyszłam z gaibetu poryczałam sie i musiałam iść prywatnie bo bałam sie że serduszko nie bije tak mnie ta krowa wystraszyła. /oczywiście wszystko było ok

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

26 paź 2011, 10:14

witam mamuski .. widze ze popisalyscie sobie :-D
kochane ktora ma jeszcze facebooka ?? :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 paź 2011, 10:24

Ci lekarze to sa czasami :ico_puknij:

Ale z ta tkanka tluszczowa i ruchami moze cos byc na rzeczy. abysmy odczuly ruch dziecka musi byc przekaz impulsu nerwowego z macicy do komorek sensorycznych ktore leza przy powierzchni skory. Wtedy impuls nerwowy moze byc slabszy juz przy powierzchni bo ma dluzsza droge do przebycia. To sa oczywiscie moje gdybania tylko, tak na "chlopski rozum". ale nawet jak kobieta ma troche tkanki tluszczowej to nie daje prawa lekarzowi do takich komentarzy.... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

26 paź 2011, 10:50

witam,
ja mecze 2 śniadanie, strasznie mnie muli i rośnie mi w buzi a jeść trzeba :-/

poza tym wzgędnie, głowa odpukać narazie nie boli
pracy masa, bo se nawymyślali "fikcyjne" - dokładnie papierowe przerzucanie ton na inny punkt i kurde siedzę i przepisuję dokumenty, a jutro przedstawiciele będą jeździć jak na sraczkę żeby to wszytsko pozałatwiać szybko, bo zaraz koniec miesiąca, to przeba to porozliczać pofoakturować i pokorygować, bo sa tam dokumenty z początku miesiąca co już dawno fatury poszły ehhh
se wymyślają dyrektory, a Ty kombinuj :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

26 paź 2011, 10:57

czyli to na bank ruchy malenstwa !!!!!!!!! :ico_brawa_01: allle sie ciesze.. dla mnie to ruchy, a ginekolog to wie jak nigdy tego nie przezyl :-D chodzi mi tu o faceta :)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

26 paź 2011, 10:59

witam..
ja własnie po sniadaniu, ktore cudem zjadłam...;/

szef od rana mi nerwy psuje..;/ co za facet..

macie jakis pomysł na obiadek? bo mi sie wszytsko wyczerpało. Tylko koniecznie miesny obiad:P

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

26 paź 2011, 11:01

co do ruchów, to powiem Wam, wczoraj też mężowi o tym mówiła, że czasem wieczorem jak się juz położe mam takie wrażenie, że mnie smyra dzidziuś, ale też właśnie kurde sama nie wiem, bo wcześnie mi się wo wydaje, ale z drugiej strony to inne odczucie niż w przypadku jelit :ico_noniewiem:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

26 paź 2011, 11:03

czyli to na bank ruchy malenstwa !!!!!!!!! :ico_brawa_01: allle sie ciesze.. dla mnie to ruchy
No to super tylko sie cieszyć.. :) Ja ide w 4.11 do lekarza mam nadzieje, ze wszytsko ok.. bo ja ciągle mam wątpliwości i ciągle coś wkręcam sobie...;/ co za baba ze mnie:P ale można to ponoć na hormony zwalic :P

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

26 paź 2011, 11:14

Brydzien :-D

nie dawno wyszlam z lozka i jeszcze nic nie jadlam i jakos nie moge sie zabrac za sniadanie :ico_noniewiem:

brawa dla mam i maluszkow za ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mlody dzis marudny pewnie nie wyspany do chwilke przed 12 poszedl spac :ico_olaboga:
mam nadzieje ze dzis wczesniej padnie :ico_sorki:

lece cos zjesc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 paź 2011, 11:18

jeszcze nic nie jadlam i jakos nie moge sie zabrac za sniadanie
a ja mam tak że jak tylko oczy otworzę to mażę o śniadaniu jestem wtedy taka głodna ale to przez to że ostatni posiełek staram sie zjeść do godz 18.30 .

teraz jem 2 śniadanie bułeczka z masełkiem i ogórek kiszony tak mi sie go chiało :ico_wstydzioch: :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość