emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 paź 2011, 15:05

odkąd karmię to nie jem, czasami do mięska sól czosnkowa i tyle.
a mala wyczuwala?
ja jem i malej nic nie jest, mleko chyba az tak smaku nie zmienia, bo pije jak zwykle
o chyba jakieś wampy energetyczne albo jedno i drugie.
a z kim sie spotkalas?
:ico_oczko:
My powoli się rozglądamy za drugim dla młodego ale nie mam pojęcia jaki.
ja mam po Marcelu Maxi Cosi Tobi i jest swietny, dla Tosi jak znalazl :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2011, 15:20

a z kim sie spotkalas?
Z koleżanką z byłej pracy. A dodatkowo jutro przylatuje siostra D i jeszcze jej nie ma a już mnie wnerwiła.
Co do fotelika to sprzedawca polecał nam 3: ten co masz dla Tosi, romer i coneco zenith-podobono różnią się tylko ceną. Ogólnie powiedział, że najbezpieczniejsze teraz są te z taką poduszką z przodu ale nie każde dziecko lubi w takim jeździć.

[ Dodano: 27-10-2011, 18:10 ]
Aaa, Koroneczka zupka super! Jak palec?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 paź 2011, 19:23

Hejo !

Palec boli, ale da się wytrzymać :ico_sorki: nie biorę nic przeciwbólowego, bo apap nie pomaga nawet, a reszty nie mogę. Po porodzie to już taki ból nie robi na mnie wrażenia :ico_oczko:
Jutro idę na kontrolę i zmianę opatrunku do poradni chirurgicznej, zobaczymy jak ten mój paluszek się miewa :ico_sorki:
Jestem roztrzepana jak nie wiem co :ico_oczko: zawsze myślę o milionie rzeczy i mam!

Nowa, kciuk u lewej ręki- na szczęście nie prawej :-) ai tak mam problemy żeby podnieść Małego czy przebrać, bo jak się gdziekolwiek tylko dotknę to boli.

Markotka, jak tam wymiana ciuszków?

Murchinson, aaa widzisz ja tej zupki nawet nie dokończyłam :ico_sorki: musiałam wylac, bo cała kuchnia była we krwi, strasznie ukrwione są opuszki palców :ico_olaboga: Ale cieszę się, że smakuje :-)

Dzisiaj byliśmy na pogrzebie u mojego wujka , potem mieliśmy parę spraw do załatwienia i w sumie dopiero do domku dotarłam- Maksio szczęśliwy, że cały dzień ze mną :-)

Aaaa, ja karmię i jem dosłownie wszystko- nawet pizze, kebaba od czasu do czasu- wszytsko wzdymające, czosnek, cebule i uczkowi nic nie jest i zawsze się mlekiem zajada jak nie wiem co :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2011, 19:30

Koroneczka, przykro mi z powodu wujka.
Zupę zrobisz następnym razem tylko uważaj!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 paź 2011, 19:32

Markotka, właśnie oglądałam Twe zdjęcia ze ślubu :ico_brawa_01: Jestem w :ico_szoking: jak Twój mąż przytył od ślubu, kiedyś o tym pisałaś, ale jak się zobaczy na zdjęciu to inna sprawa! Ty wyglądałaś ślicznie :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2011, 19:35

Markotka, właśnie oglądałam Twe zdjęcia ze ślubu :ico_brawa_01: Jestem w :ico_szoking: jak Twój mąż przytył od ślubu
Ja też go nie poznałam na tych zdjęciach, no ale jak żonka tak dobrze gotuje i pycha ciasta robi to co się dziwić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 paź 2011, 19:37

Zupę zrobisz następnym razem tylko uważaj!
Nio teraz już będę uważać nie ma co :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 27-10-2011, 19:45 ]
Ja też go nie poznałam na tych zdjęciach, no ale jak żonka tak dobrze gotuje i pycha ciasta robi to co się dziwić :ico_oczko:
No właśnie i później wszystko na nas :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2011, 19:47

No właśnie i później wszystko na nas :-)
Na kogoś być musi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 paź 2011, 20:40

Witam.

U nas tak sobie, Filip znowu popadł w goraczke i dzis do lekarza jechałam, ale stwierdziła ze oskrzela oki, gardło tez, ze to jakis wirus.

Dawidkowi zaczeły z tego kataru oczka ropic, wiec masuje mu kanaliki mam nadzieje ze to pomoże, bo po porodzie tez jedno mu dłlugo ropiało i okulista nakazał masowanie kanalikow i przeszło.

Koroneczka, uwazaj na siebie i paluszki :-D no i współczuje bólu.

Nowa dobrze że juz Pola jest zdrowa, ciekawe czy ten pierwszy rok przedszkola chodzi o Filipa rzeczywiscie bedzie taki z chorobami.

Murchinson, tez widziałam jej zdjecia, no to chyba markotka swietnie gotuje, a u mojej szwagierki jest innaczej, ona sie roztyła po slubie :-)
A ty jestes na nk czy fb? bo ja cie nie mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 paź 2011, 20:40

Hej, my dziś wróciłyśmy z dziewczynami do domku po 17, padam :ico_sorki:
a mala wyczuwala
nie, bo jak pisałam , nie jadłam (ze względu na kolkę) i tak naprawdę nie wiem jak by zareagowała, pewnie teraz już ok. :-)
Palec boli, ale da się wytrzymać nie biorę nic przeciwbólowego, bo apap nie pomaga nawet, a reszty nie mogę. Po porodzie to już taki ból nie robi na mnie wrażenia
twarda dziewczyna jesteś :ico_oczko:
Dzisiaj byliśmy na pogrzebie u mojego wujka
przykro mi [*]
Markotka, właśnie oglądałam Twe zdjęcia ze ślubu Jestem w jak Twój mąż przytył od ślubu, kiedyś o tym pisałaś, ale jak się zobaczy na zdjęciu to inna sprawa! Ty wyglądałaś ślicznie
a gdzie takowe można obejrzeć, jeśli na nk to markotka poproszę o namiary na Ciebie :ico_sorki:

do jutra!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość