Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 lis 2011, 18:07

Hej laseczki jednak pójdę jutro do lekarza bo niedość że przeziębienie to chyba mnie pęcherz zaczął boleć a wyniki mówią o zapaleniu wiec lepiej póść o tydzień szybciej na wizytę .

Asieńka86, witaj :ico_brawa_01: napisz coś o sobie gdzie mieszkasz z nika rozumiem że jesteś moją imienniczką :-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

02 lis 2011, 18:09

właśnie wróciliśmy od lekarza.. mój meżuś sie zakochał w maluchu.. pierwsze raz widział go "na zywo" na usg i słyszał serduszko :))

Mamy zdrowego maluszka mierzy 3,7 cm :) malutkie :)
Serduszko bilo 164 uderzenia na minute (chyba tak to sie mierzy)
Przeziernośc wyszła dobrze :))
Ten test pappa ktos robił?? skoro wyszło usg dobrze to chyba nie trzeba tego robic ??

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 lis 2011, 18:10

A co do noworodków to mnie wkurzały " dobre rady" i pytania starszych ludzi wszczególności sąsiadek :ico_zly: to że Franek miał kolki nazywały że mam słaby pokarm i napewno jest głodny :ico_puknij:

[ Dodano: 02-11-2011, 17:12 ]
evvelka, no widzisz i wszystko ok teraz proszę sie nie zamartwiać naprawdę jesteś w ciąży !!! :-) :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

02 lis 2011, 18:17

no widzisz i wszystko ok teraz proszę sie nie zamartwiać naprawdę jesteś w ciąży !!! :-) :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no teraz jak zobaczyłam, że wyglada jak czlowieczek to już napewno w to nie zwatpie!!
a jak si wierci i raczka machał :)
Cudowne uczucie zobaczyć dziecko:) Wierzyc sie nie chce ze z malej kropeczki jakis czas temu rosnie mi mały czlowiek! Isntny cud.. :)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 lis 2011, 18:18

Cudowne uczucie zobaczyć dziecko:) Wierzyc sie nie chce ze z malej kropeczki jakis czas temu rosnie mi mały czlowiek! Isntny cud.. :)
to jest miłość od pierwszej kropeczki :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lis 2011, 18:19

asiab, jejku,to idz i moze niech ci przepisze jakies leki :ico_sorki: :ico_sorki:

evvelka, no widzisz,wszystko jest super,wiec prosze juz sobie nie wkrecac,bo dzidziolka stresujesz :ico_nienie:

Ja dzis rano wymioty zaliczylam,a juz myslalam,ze najgorsze za mna :ico_zly: I wogole mam dzis mdlosciowy dzien :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

02 lis 2011, 18:22

asiab tak, jestem Twoją imienniczką:) mieszkam w połowie drogi między Bydgoszczą a Gnieznem :-) męża mam od 1,5 roku i to jest nasze pierwsze dziecko :-)
2 tygodnie temu okazało się że będzie synuś :-) jutro kolejna wizyta.. synuś zaczął dawać znać że jest i kopie mamusie:)
pierwsze 4 miesiące ciąży były bajką- żadnych wymiotów, mdłości, zachcianek.. a od początku 5 miesiąca- masakra- bóle krzyża, zawroty głowy, ciągle mi gorąco i słabo, no i postępująca w straszliwym tempie skleroza :ico_szoking:
jagodka24 gdzieś czytałam artykuł lekarza- wypowiadał się właśnie o noszeniu dzieci. i twierdził, że do 3 miesiąca życia dziecko płacze bo ma jakąś potrzebę, a powyżej 3 miesiąca "szkoli" sobie rodziców i zaczyna rozumieć że ktoś przyjdzie na każdy jego pisk.. ale moim zdaniem nic, co jest w granicach zdrowego rozsądku na pewno nie zaszkodzi :-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

02 lis 2011, 18:25

a wy robiłyscie ten tes prenatalny z krwi? to konieczne? czy jak wyszły dobrze te badania z usg to nie trzeba?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 lis 2011, 18:28

a wy robiłyscie ten tes prenatalny z krwi? to konieczne? czy jak wyszły dobrze te badania z usg to nie trzeba
nie robiłam
2 tygodnie temu okazało się że będzie synuś
super a imię już macie wybrane ?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

02 lis 2011, 18:29

ja nie robiłam, bo wszystko było ok.. szwagierka robiła, bo wyniki z usg były na granicy normy.. koleżanka teraz na dniach będzie też robić z krwi właśnie, bo ma minimalnie poniżej maksymalnej granicy.. jak wszystko ok, ja bym nie robiła.. ale jeśli to Cię uspokoi..

asiab[/b ]wstępnie jest Remigiusz, ale do kwietnia może się jeszcze kilka razy zmienić, bo to ciągle nie "to" :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 02 lis 2011, 18:34 przez Asieńka86, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość