Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 lis 2011, 10:40

jak myślicie?
hm, tutaj w Anglii ciężko wyczuć, bo przed świętami wiadomo są obniżki (ale nie wiadomo czy na ten model), po świętach też wielkie wyprzedaże (ale ten model jest świeży, więc pozbyć się go nie będą raczej chcieli). My też mieliśmy ten dylemat, dlatego czekaliśmy i między czasie szukałam na ebayu (i się trafiło). A teraz dla własnego czystego sumienia i wiedzy na przyszłość będę sprawdzać co się dzieje z cenami :ico_haha_01: . Niemniej jednak pewnie chcielibyście na święta już mieć, no nie? :-D :-D :-D
ja mogę się po wkurzać tydzień czy dwa a ty musisz znosić to częściej
No u nas też tak, tak jak Tynusz bym chyba nie zniosła (a raczej na pewno :ico_oczko: ), na szczęście w Pl też teście 3h od domu w którym mieszkaliśmy są, więc nie było tak źle.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 lis 2011, 12:33

b@sia, agnieszka no właśnie model jest nowy więc pewnie tak szybko cena nie spadnie i tak szybko na wyprzedaży się nie znajdzie , a jak tak to trudno , nie będę co miesiąc odwlekać bo może za miesiąc być taniej a potem za kolejny i za kolejny, no aż model będzie stary i mi spodoba się co innego i jeszcze większą kasę wywalę, więc co ma być to będzie i dziś chyba wybierzemy się po zakup :-) :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 lis 2011, 13:07

i dziś chyba wybierzemy się po zakup :-) :ico_sorki:
Udanych zakupów ,na święta piękne foty będziecie już mieli Ja pewnie na waszym miejscu kupiłabym teraz bo tak jak mówisz potem to różnie bywa .Wszystko kiedyś lekko tanieje bo wchodzą nowe droższe modele ....Także mamy nadzieję oglądać niebawem jeszcze piękniejsze foty :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 lis 2011, 07:26

manenka, udanych zakupów;p

ja muszę się pochwalić wczoraj Julka 2 razy stała sama bez oparcia- pierwszy raz póścila sie mnie , a drugi raz puscila sie lozka :P ale mielismy z M radochę :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

03 lis 2011, 09:02

ja muszę się pochwalić wczoraj Julka 2 razy stała sama bez oparcia- pierwszy raz póścila sie mnie , a drugi raz puscila sie lozka :P ale mielismy z M radochę
No BRAVO BRAVO!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :509:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

03 lis 2011, 11:05

ale mielismy z M radochę
no to ba :-D , brawa dla Juleczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 lis 2011, 13:06

dziękujemy .. niestety nie udało mi się wykonać zdj, ale tam .. ;p :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-11-2011, 12:07 ]
i niestety dopadł Julkę katar.. ehh, zakatarzona biedulka , ale zapewne to przez te 2 zęby co wychodzą, ostatnim razem jak te dolne wychodzily to byla ta sama śpiewka

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 lis 2011, 15:37

Hej

stawiam za 9mc Nell :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


Tynusz1, super wielkie :ico_brawa_01: dla Julki :ico_brawa_01: radocha wielka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to w tym samym czasie co i Nell udało się stanąć samej , bo ona stanęła 2tyg temu, a że między nimi różnica 2tyg to tak samo stanęły :ico_haha_01:

@gniecha, no wczoraj nam się nie udało , ale mam nadzieję, że dziś damy radę :ico_sorki:
dziękuję za dobre rady na Pilnym :ico_sorki:
ja tu szukałam znawcy a go na wątku miałam :ico_haha_01:
a brałaś może kiedyś yasminelle (chyba tak się pisze)?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 lis 2011, 15:43

stawiam za 9mc Nell :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super wielkie :ico_brawa_01: dla Julki :ico_brawa_01: radocha wielka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to w tym samym czasie co i Nell udało się stanąć samej , bo ona stanęła 2tyg temu, a że między nimi różnica 2tyg to tak samo stanęły :ico_haha_01:
a no prawda ;p hehe :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

03 lis 2011, 20:19

dziękuję za dobre rady na Pilnym :ico_sorki:
Nie ma za co służę pomocą
a brałaś może kiedyś yasminelle (chyba tak się pisze)?
Nie pamiętam -tyle tego było,ale je znam one tutaj się nazywają Yasmine .Ja mam niestety problemy z hormonami i nawet myślałam ,że nie będę miała dzieci , dobierali mi tabletki by dogodzić hormonalnie no i by skutków ubocznych nie było teraz testuję kolejne zobaczymy czy będą ok bo dopiero je zaczynałam 2 tyg temu.Wiesz a na tabletki każdy reaguje inaczej kiedyś brałam takie jak moja siostra i jej pasowały a ja musiałam zmienić z powodów intymnych he he

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości