mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 lis 2011, 22:04

Monia, nawet 4-kolowce w mutsy maja szeroko rozstawione kola, szerzej niz w standardowych wozkach :-) Ja mialam Quinny Buzz 3-kolowego i wcale nie byl wywrotny, ten co ja kupuje tez bedzie 3-kolowy, zadne inne 4-kolowe wozki nie wydaja mi sie tak zwrotne..... nooo, moze bugaboo jak jezdzilam z mala NEll po sklepei to tez byl super skretny i kierowalo sie nim praktycznie 2 palcami :-)

asiab, haha, ja jakbym miala miec chlopca teraz to chyba bylby gejem bo ciagle mowilabym do niego na "ona" tak przyzwyczajona jestem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lis 2011, 22:06

mama_zuzi1980, Który masz teraz tydzień bo niewyrażny jest ten twój suwaczek :ico_wstydzioch: ?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 lis 2011, 22:09

iw_rybka, ja tez mam dosc swojej Zuzi caly czas marudzi szuka po szafkach i placze ale to chyba bunt dwulatka albo kazda zuzia tak ma. bo slyszalam ze sa one niedobre
moja koleżanka również ma Zuzię i też mała diablica, choć teraz będzie mieć w grudniu 5 lat i dopiero w przedszkolu się wyciszyła.

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

03 lis 2011, 22:11

A ja juz mysle jak to zrobic, zeby kupic 2 wozki ;)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 lis 2011, 22:12

asiab, gratulacje kochana!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asieńka86 co do wychowawczego to jest tak, że pracownica jest zobowiązana złożyc u pracodawcy pisemny wniosek z co najmniej 2 tyg wyprzedzeniem przed planowanym rozpoczęciem wychowawczego, licząc czas macierzyńskiego wzięłaś tez po uwagę urlop? pamiętaj, że po macierzyńskim możesz wykorzystać urlop - zaległy jeśłi takowy posiadasz i obecny, ale oczywiście o takich planach też musisz poinformować pracodawcę, dopiero po wykorzystaniu urlopu możesz iśc na wychowawczy.
Jeśłi pracownica dopilnuje terminów składania wniosku to pracodawca ma obowiązek udzielić pracownicy "zgody" na wychowawczy, a dokładniej powinien przyjąć to do wiadomości, bo odmowić Ci nie może, ewentualnie jeśli miał w stosunku do ciebie jakies plany to moze cie przekonywac o zrezygnowaniu z takich planów.
a dlaczego móiwsz ze nie bedziesz mogla wrocic?
co do płatności wygląda to tak, że wychowaczy jest urlopem bezpłatnym, TYLKO w przypadku kiedy dochów członków rodziny nie przekracza 504 zł netto na członka rodziny miesięcznie przysługuje wypłacany w ramach systemu świadczeń rodzinnych - dodatek z tytułu przebywania na urlopie wychowawczym w wysokości 400 zł, jeśłi wychowawczy trwa dłużej niż rok (max.3), to co roku się to oblicza na nowo)
Nie jest to płatne przez zus tylko MOPS

[ Dodano: 03-11-2011, 21:12 ]
A ja juz mysle jak to zrobic, zeby kupic 2 wozki ;)
a po co Ci az 2?

[ Dodano: 03-11-2011, 21:13 ]
ja tam wózkiem wjechałam wszędzie, jak było faktycznie bardzo wąsko to stał z boku, ale raczej większych problemów nie miałam :ico_oczko:

[ Dodano: 03-11-2011, 21:14 ]
ide się umyć, zaraz wracam - zaś mi łepetynę rozsadza :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

03 lis 2011, 22:14

hello

dzięki dziewczyny za pochwały :-D :ico_oczko: taki wielki wieczorami...rano ciut mniejszy :ico_oczko: :-P . co to bedzie poźniej :ico_szoking:

rybko brawa za 4-ty miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ależ narobiłaś mi smaka na lody :ico_haha_01:

mama_zuzi1980, czekam na zdjęcie Twojego brzucholka :-D . Ależ ci fajnie ze sie dzis wyspałaś...ja to mam teraz kiepskie noce...bo mały odkąd poszedł do przedszkola strasznie sie wierci i kreci...i mnie okrutnie kopie... :ico_noniewiem: a w dzień praca...ale oby do grudnia :-D

asiab, jaki śliczny różowy suwaczek...gratuluję córeczki :ico_brawa_01:

asieńka super ze u lekarza ok :ico_brawa_01: .
a ja dziś po 50-tce...glukozy...o wynikach dowiem sie w poniedziałek rano...

monia no nie wiem czy to dobry pomysł kupowac dwa wózki hihi :ico_oczko: . Ja przy Dawidku miałam na czterech kólkach i było ok...teraz dostałam na trzech i wydaje mi sie bardzo solidny i stabilny...
Ostatnio zmieniony 03 lis 2011, 22:17 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lis 2011, 22:17

Myszka_, :ico_sorki: :-)


Brodzikowa śliczna 1 stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zjadłam przed chwilą pączka a teraz chipsy framage :ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 lis 2011, 22:18

asiab, jestem w 16-tym :-)
moja koleżanka również ma Zuzię i też mała diablica, choć teraz będzie mieć w grudniu 5 lat i dopiero w przedszkolu się wyciszyła.
hehe, ludzcie sie! ja mam zuze 9-latke i tez Aniolkiem to nie jest :-))))
A ja juz mysle jak to zrobic, zeby kupic 2 wozki ;)
Haha , niezla jestes!
ja tam wózkiem wjechałam wszędzie, jak było faktycznie bardzo wąsko to stał z boku, ale raczej większych problemów nie miałam :ico_oczko:
rozumiem ze mialas Mutsy? No widzisz, ja w H&M na przyklad musialam kombinowac bo tam narabane tych stelazy, no generalnie czulam ze wozek jest szerszy.... Ale to nie musi byc wada bo przez to jest stabilniejszy.

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

03 lis 2011, 22:18

Dziewczyny ale ja oba chce 4 kolkowe ;) Ja bym wszytsko chciala... ale twardo sie trzymam postanowienia i jeszcze nic nie kupilam.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 lis 2011, 22:19

Kuzwa laski rabnelo mi sie z tym Mutsy... to Quinny i Maxi Cosi maja tego samego producenta , soooorki!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale wiem ze kumpela z forum Wrzesniowek miala Mutsy i wlasnie pisala o tej szerokosci kol i stad mi w glowie zostalo.

[ Dodano: 03-11-2011, 21:20 ]
Dziewczyny ale ja oba chce 4 kolkowe ;) Ja bym wszytsko chciala... ale twardo sie trzymam postanowienia i jeszcze nic nie kupilam.
Masz duzo czasu, poczekaj do wiosny wtedy wchodza nowe kolekcje z nowymi kolorkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość