evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

05 lis 2011, 20:34

Asiab, wygladacie ślicznie :))

Ja też sie chwalę, tylko od razu mówie brzuchol mam taki tylko wieczorem rano wszytsko sie chowa ;( ale wklejam dla zeby pozniej porównac jak już urosnie :P

Znow opryszczka mnie dopadła 2 tyg. sie skonczyła i znow wyszło dziad jeden.. ;/

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

05 lis 2011, 20:47

hello

binius słodziaczek z Twego Cezarego :-D :ico_brawa_01:

kingoza ta waga jest orientacyjna...wiec nie sugeruj sie tym ze malutka waży wiecej niż pisze w ksiązkach :ico_oczko: u nas waga też nigdy sie nie zgadzała...zawsze ważył wiecej hehe

asiab jaka ladna z Ciebie mamusia...brzuszek sporawy :ico_brawa_01:

iw_rybka, uśmiałam sie z tych przykazan hehe :ico_smiechbig: ale to fakt...np....w pierwszej ciązy nosiłam spodnie ciążowe nawet gdy nie było widać brzucha...a teraz...do tej pory nie mam ciązowych...najczesciej w getrach lub sukienkach chodzę...i mam dwie pary spodni, ktore zawsze ze mnie spadały...i je tera spokojnie noszę

evelka ja przed urodzeniem Dawida też mowiałam ze bede inna niż inne matki...taka nieugieta :ico_oczko: ale życie weryfikuje swoje...w życiu nie przypuszczałam, ze dzieci sa takie sprytne i inteligentne...Dawid miał nie spać ze mną...a do tej pory spi...miałam nie dawać słodyczy az do pierwszych urodzin...a dostał wczesniej...M oja siostra mowiła to samo...a wyszło jak zawsze... :ico_oczko: no chyba ze Twoje dzieciątko bedzie mega grzeczne hihi :-D

buziaki

[ Dodano: 05-11-2011, 19:48 ]
evvelka, no...już widać...ślicznie :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

05 lis 2011, 20:55

dzwoneczku jak sie wda w mamusie to bedzie bardzo grzecznym diabełkiem a w tatusia to wole nie myslec ;)

[ Dodano: 05-11-2011, 19:56 ]
a brzuchol to tylko wieczorem jest taki ładny.. ;)

[ Dodano: 05-11-2011, 20:03 ]
co do przykazań to bardzo sie cieszę, że byłam pierwszym dzieckiem:P

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 lis 2011, 21:10

kingoza ta waga jest orientacyjna...wiec nie sugeruj sie tym ze malutka waży wiecej niż pisze w ksiązkach :ico_oczko:

no ja juz sobie wyobrazalam ze, jesli tak dalej pojdzie a dzidzia bedzie wazyc wiecej niz "trzeba" to urodze 6 kilowe dziecko :ico_noniewiem:
iw_ rybka ale sie usmialam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
evelka ja przed urodzeniem Dawida też mowiałam ze bede inna niż inne matki...taka nieugieta :ico_oczko: ale życie weryfikuje swoje...w życiu nie przypuszczałam, ze dzieci sa takie sprytne i inteligentne...Dawid miał nie spać ze mną...a do tej pory spi...miałam nie dawać słodyczy az do pierwszych urodzin...a dostał wczesniej...M oja siostra mowiła to samo...a wyszło jak zawsze... :ico_oczko: no chyba ze Twoje dzieciątko bedzie mega grzeczne hihi :-D
no to jestesmy na straconej pozycji haha :-D

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

05 lis 2011, 21:13

Kingoza, wiecej optymizmu :P ja zamierzam być twarda:P Przynajmniej stwarzaj pozory :P Potem najwyzej sie nie przyzamy, ale ciiiicho nikomu nie mow:P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 lis 2011, 21:30

evvelka, no brzuszek juz masz ladniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
.zawsze ważył wiecej hehe
- u nas to samo :ico_oczko:
w pierwszej ciązy nosiłam spodnie ciążowe nawet gdy nie było widać brzucha..
- heh,tak jak ja :ico_oczko:

Ale teraz sobie kupilam ciazowki tez na samym poczatku :ico_wstydzioch: I nosze spodnie w ktore nie wchodzilam za bardzo przed ciaza :-D
co do przykazań to bardzo sie cieszę, że byłam pierwszym dzieckiem:P
- :-D :-D :-D
to urodze 6 kilowe dziecko :ico_noniewiem:
- e tam,pozniej sie wyrowna :ico_oczko:
Potem najwyzej sie nie przyzamy,
- :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Ja ide do lozeczka,bo strasznie zle sie czuje,znowu mnie mdli okropnie i nie wiem czy chce mi sie za przeproszeniem bekac czy wymiotowac :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

05 lis 2011, 21:57

evvelka, śliczny dzidziuś na zdjęciu :ico_brawa_01:
trzeba" to urodze 6 kilowe dziecko :ico_noniewiem:
hehe...no co ty :ico_oczko: :ico_haha_01: . Przy Twojej filigranowej figurze wróże ci ze urodzisz dzidzie ok 3500 :-D
Potem najwyzej sie nie przyzamy,
:ico_haha_01: :ico_smiechbig: ja obiecuję sobie ze chociaż przy drugim bede twarda...hehe...
I nosze spodnie w ktore nie wchodzilam za bardzo przed ciaza :-D
kobieto to ty chudniesz w ciązy :ico_szoking: :ico_haha_01: ...no super! Ja to nawet wstydze sie przyznawać ile już przytyłam... :-P
hce mi sie za przeproszeniem bekac czy wymiotowac :ico_placzek:
oj współczuję.. :ico_pocieszyciel:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

05 lis 2011, 22:46

dziekuje dziewczynki ;) rano pewnie zniknie mi brzuszek :((
a swoja droga dziwne uczucie, ze jak sie pdpieram łokciami na kolanach to czuje brzuch na udach xD

ja poki co z 57 spadłam na 53 i teraz waga stoi ;)) jak bede jadła tyle co dzisiaj to szybko bedzie 63, juz moj chlop na mnie krzyczał ale nie mogłam sie dzisiaj oprzeć ;))

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 lis 2011, 22:55

biniuale piękny siuraczek zawsze masz takie usg bo to chyba 4d było czy tylko teraz miałaś?

evvelka, piękny brzuszek to już teraz bedzie rósł. Mnie teraz tak wywaliło że chyba mam większy niż z Frankiem a wagowo mniej przytyłam :ico_noniewiem:

ale mam zgagę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 06 lis 2011, 09:32 przez asiab, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lis 2011, 09:24

kobieto to ty chudniesz w ciązy :ico_szoking:
- na samym poczatku przytylam,ale to raczej nie od ciazy,potem jak juz wiedzialam,ze jestem to duzo wymiotowalam jak pewnie pamietasz,czesto mialam mdlosci,wiec apetyt byl kiepski i przede wszystkim ograniczylam slodycze do minimalnego minimum,bo nie moge powiedziec,ze calkiem zrezygnowalam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No i poki co chudne,ale to marne 2-3 kilo,przy mojej wadze,powinnam schudnac z 15 :-D

Tak przewaznei jest,ze szczuple kobietki tyja wiecej w ciazy,a te grubiutkie wolniej,bo juz zapas maja sprzed ciazy :ico_oczko:

a tak wogole to dzien dobry :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość