mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 lis 2011, 10:41

Ja sie z ciekawosci zapytam na wizycie dlaczego tutaj nie robia, i jakie maja argumenty.... :ico_noniewiem: ale to dopiero na poczatku grudnia. Bo 25-go listopada to mam ale tylko USG i nawet mojej prowadzacej ciaze nie spotkam bo to radiolog robi tutaj.

Evvelka, gratulacje za kolejny tydzien, 13 juz za toba wiec sio z przesadami :-D

O tego Coombsa tez zapytam tym bardziej ze jestem RH (-) a Nell ma Rh (+). Co prawda dostalam immunoglobuline D po jej porodzie w tylek ale moze warto potruc o to badanie?

czy w Polsce wykonuja rytunowo badanie bakteriologiczne z pochwy? chodzi mi o to , czy np nie jestes nosicielem paciorkowcow czy Hepatit ?

[ Dodano: 09-11-2011, 09:43 ]
Jagodka, z tego co pamietam to ty mialas dla Jagody posciel Feretti prawda? Jak ona po praniu wyglada? Kolorki trzymaja ladnie czy blekna? Ja wlasnie na etapie ogladania jestem... Mam osobno kupiony jasnobezowy ochraniacz na szczebelki, taki dlugi wokol calego lozeczka i teraz chce dopasowac jakos posciel. Podoba mi sie z serio Nino wlasnie od Feretti, bo jest delikatna a ja nie lubie pstrokatych rzeczy w gadzetach dla bebisow.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 lis 2011, 10:48

mama_zuzi1980 zgodnie z regulaminem proszę o niezamieszczanie linków do stron www
1. Zabrania się publikować na Forum treści stricte komercyjnych lub promujące inne strony internetowe (np. reklam, odnośników do www, komunikatów PR).

w zamian proponuję wklejać fotki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2011, 10:49

asiab, no wlasnie dlatego pytam bo w necie nawet pisze żeby robić obciążenie po 24tc

mama_zuzi1980, mam feretti taką pomarańczową i trzyma kolor ale wypełnienie się spartoliło od podusi bo potemjagoda używała i wyprałam

ja combsa robie to obie laski mam + i poronienie jedno i za każdym razem dostawałam immuno
ja nawet robie 3 razy w każdym trymestrze
jestem spokojniejsza wtedy

u nas tego paciorkowca robi sie pod sam koniec ciązy bo wynik jest ważny krótko

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 lis 2011, 11:00

mama_zuzi1980 zgodnie z regulaminem proszę o niezamieszczanie linków do stron www
1. Zabrania się publikować na Forum treści stricte komercyjnych lub promujące inne strony internetowe (np. reklam, odnośników do www, komunikatów PR).
BARDZO przpraszam caly czas zapominam ze jestesmy na publicznym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 09-11-2011, 10:01 ]
Dzieki Jagoda!

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 lis 2011, 11:10

a nie mozna zalozyc pokoju prywatnego ???

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 lis 2011, 11:30

asiab, no wlasnie dlatego pytam bo w necie nawet pisze żeby robić obciążenie po 24tc
ja pewnien dwa razy bede miała robione bo teraz dostałam skierowanie od lekarza z NFZ a ja chodzę też prywanie mam dwie karty ciąży założone i lekarze nie wiedzą że tak chodzę.
czy w Polsce wykonuja rytunowo badanie bakteriologiczne z pochwy? chodzi mi o to , czy np nie jestes nosicielem paciorkowcow czy Hepatit ?
mi ostatnio na wizycie brał wymaz z pochwy a z Frankiem nie miałam robionego wiec chyba teraz robią.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lis 2011, 11:57

bo to radiolog robi tutaj.
- o rany,ja jestem przyzwyczajona jednak do naszego polskiego systemu,jeden lekarz do wszystkiego :ico_oczko:
ale moze warto potruc o to badanie?
- ja tez mam Rh -,a dzieci + i po Zuzi dostalam immunoglobuline,a jutro mam wlasnie robic combsa :ico_sorki:
czy np nie jestes nosicielem paciorkowcow czy Hepatit ?
- robia pod koniec ciazy :ico_sorki:
Ale to od niedawna,bo z Andrzejkiem nie mialam :ico_noniewiem:
i lekarze nie wiedzą że tak chodzę.
- u mnie to samo,ale teraz temu prywatnemu powiem,ze chodze tez panstwowo,bo nie chce placic za badania,wiec pokaze mu karte ciazy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 lis 2011, 12:25

asiab, no wlasnie dlatego pytam bo w necie nawet pisze żeby robić obciążenie po 24tc
Ja w piątek pytałam o to badanie, bo tutaj był taki temat..., a mój lekarz powiedział że dopiero między 24 a 28 TC mi je zleci.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 lis 2011, 15:47

niezle jestescie laseczki, ale wcale Wam sie nie dziwie znajac kompetencje niektorych lekarzy :ico_zly:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

09 lis 2011, 15:48

hej, witajcie
Asiab, Ty to jesteś przezorna mamusia, do dwóch lekarzy na raz:)
Ja chodze pństwowo i prywatnie do jednego lekarza i jestem ztego zadowolona. Badania mam z funduszu a wizytki częstsze, bo u nas w szpitalu wypada kolejka raz na 1,5 miesiaca, a to troche za rzadko.
Co do mojego wczorajszego samopoczucia, to dopady mnie bóle brzucha, pleców, łomotanie serca itp. ale na szczęście dzis jest juz lepiej, tylko brzucholek na dole boli, a naczytałam sie o złym dziąłniu nospy i boję sie teraz brać.
Jutro pochwalę Wam sie jakie cudeńka znalazłam w ciucholandzie dla mojej malutkiej.
Trzymacie sie wszytskie cieplutko i dobrego samopoczucia życze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość