dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

09 lis 2011, 23:33

k to dobrze ża ja się nie muszę prosić ani przypominać o badaniach
to super!!! Dobrze ze mozna przypominac lekarzowi jak sie wie co i jakie badanka wykonywac....ale gorzej jak kobieta nie wie o czym przypomniec lekarzowi...Przy Dawidku miałam lekarza który nawet na toxo nie zalecał robienia badań...a przeciez to jest tak wazne badanko... :ico_zly: . Kiedyś o tym nie wiedziałam..dopiero prtzy tej ciązy sie dowiedziałąm...i trochę przezyłam stresa...ale dobrze ze mam już to za sobą :ico_sorki:

[ Dodano: 09-11-2011, 22:38 ]
aaa a ja czubek myslslam ze to jest pierwszy dzien 13 tygodnia:P
hehe...a ja dopiero w tej ciązy dowiedziałam sie ze tak to sie liczy... :ico_smiechbig: wiec ja to mam refleks :one:
aaa czyli ja mam juz 2 trymestr:P
gratuluję.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2011, 23:50

masz pełny 13tc więc zaczynasz 14

ja jestem w 22tc który mi sięzaraz skończy i już będę (w trakcie) 23tc

[ Dodano: 09-11-2011, 22:53 ]
dzwoneczek82, no wlasnie ale skąd kobieta ma wiedzieć jakie badania powinna w ciązy robić
nie każda jest w necie oczytana, nie każda ma kogoś kto by jej to podpowiedział
moj mi zawsze powtarza że są jakieś wytyczne Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i podobno tego się trzyma

[ Dodano: 09-11-2011, 22:56 ]
link usunięty przez obsługę forum Obowiazkowe-i-zalecane-badania-w-prowadzeniu-ciazy.html

tu jest to fajnie opisane
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 11:46 przez jagodka24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 lis 2011, 00:23

właśnie, skąd to wszystko wiedzieć...???

Znajomej kiedyś lekarz do którego chodziła prywatnie powiedział, że za dużo wie i za dużo się interesuje - d...k. Dziewczyna była oczytana i żądała konkretnych zleceń badań a on próbował ją spławić. W szpitalu przy porodzie dopytywała się o zastrzyk (ja nie wiem co to miało być, podobno każda kobieta przed porodem kilka godzin powinna go dostać) to też próbowali ją zbyć, ale ona się nie dawała bo wiedziała wszytko. Jak sobie pomyśle, że ja takie ciele, to pewnie połowy badań nie będę miała zrobionych, pół biedy jak wszystko skończy się bez żadnych komplikacji, a jeśli nie to pewnie będę sobie "w brodę pluła" :ico_noniewiem:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 lis 2011, 09:43

Ancurek- trzymaj sie kochana, na pewno bedzie wszystko dobrze :ico_pocieszyciel:
moje dzisiejsze samopoczucie znowu do bani, zanim wyszykowłam dzieci do szkoły i ogarnełam dom, to tak sie zmęczyłam ,że dysze jak lokomotywa:( Boję sie że znów zaczną sie problemy z sercem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

10 lis 2011, 10:09

Dzień Dobry,
ja dziś duzo lepiej, ale osłabiona jestem...
Jak sobie pomyśle, że ja takie ciele, to pewnie połowy badań nie będę miała zrobionych, pół biedy jak wszystko skończy się bez żadnych komplikacji, a jeśli nie to pewnie będę sobie "w brodę pluła"
nie ma źle. kochana grunt to nie dać się zwariować, trzeba w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek :ico_oczko:
ja w pierwszej ciąży dużo czytałam, wiedziałam i pytałam, ale tez byłam w stanie w miare domyślić, że duża część badań nie jest mi potrzebna a jak miałam wątpliwości to pytałam lekarza

spokojnie, musimy myśleć i wierzyś w to, że jest dobrze i lekarze (przynajmniej w dużum stopniu) wiedzą co robią :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

10 lis 2011, 10:20

witajcie:)

ja na chwilke zebyscie sie martwily o NAS...jestesmy ze Stefankiem w Szpitalu ma zapalenie płuc :ico_chory: :ico_placzek: kursuje dom-szpital....

Odezwe sie i nadrobie jak tylko bd, mogla

buzka:*

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

10 lis 2011, 10:25

Brodzikowa to zdroweczka dla Stefanka !!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja wlasnie od gina wrocilam... mialam USG genetyczne :) wszystko w najlepszym porzadku.. dzidzia lezala i palca ssała a potem zaczęła fikać :) pytalam go czy moze zajrzec miedzy nogi a on ze zaprasza mnie i męza w 22 tygodniu ciazy i wtedy powie nam co tam sie kryje : ze teraz za wczesnie :) taki lobuz :) no nic cierpliwie poczkekamy.. :ico_brawa_01:

evvelka ja odczytuje suwaczek tak jak pisze 13 to znaczy ze 14 itd :) i tak powinno byc :)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lis 2011, 10:41

Brodzikowa, trzymajcie sie dużo zdrówka dla małego Stefanka biedaczek :ico_placzek: :ico_olaboga:
kochana grunt to nie dać się zwariować, trzeba w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek
:ico_brawa_01: właściwe podejście :ico_sorki:
Ja wlasnie od gina wrocilam... mialam USG genetyczne :) wszystko w najlepszym porzadku.. dzidzia lezala i palca ssała a potem zaczęła fikać :)
super codownie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sylwia a maż jakieś fotki dzidzi jak masz to pokazuj :ico_sorki:

Ja dziś pełna energi głowa narazie nie boli ale ciiiiii posprzątałam mieszkanko i trzeba sie na zakupy wybrać bo jutro wsio pozamykane .

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 lis 2011, 10:53

witam mamuski :-D
brodzikowa zdrowka dla synka :ico_sorki: :ico_sorki:
sylwia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wiesci... :ico_haha_01:
evvelka gratulacje za 2 trymest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 lis 2011, 11:08

zdrówka dla stefanka
biedne maleństwo
moja majeczka też pokasłuje ale do lekarza dzisiaj sie nie dostane bo za duzo ludzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość